Перемоги

Учениця 11-го класу ліцею Анастасія Тищенко успішно приймала участь у конкурсі "Україна має талант. Діти 8" і дійшла до напівфіналу. Вся країна затамувавши подих спостерігала неперевершені гімнастичні піруєти у повітрі на кільці у виконанні Насті. Кожен ліцеїст та й херсонець впевнений що виступ Насті був найкращий!!!  Весь ліцей, вся Херсонщина, а тепер й країна пришається Анастасією Тищенко, учницею Херсонського фізико технічного ліцею. 

Друк E-mail

16 березня 2016 року команди ФТЛ (юнаки і дівчата) прийняли участь у обласних змаганнях з баскетболу 3х3. Юнаки посіли Перше місце, а дівчата у запеклій боротьбі стали другими. Вітаємо наших ліцеїстів з черговою перемогою. Склади команд: (юнаки) Калошин Іван, Фокін Микита, Бурянін Сергій, Стулій Іван. (дівчата) Верховцева Маргарита, Козюра Маргарита, Козюра Орина, Путіна Дарина.

Друк E-mail

Вітаємо нашого коллегу, нашого улюбленого вчителя фізики Пашка Івана Михайловича з нагородженням високою державною нагородою. Сотні випускників ліцея вдячні Вам за занання та мудрість, що Ви передали нам, за терпіння та невтомну працю. Наша країна вдячна Вам за Ваших вихованців, що неодноразово доводили - Херсонська земля родюча на геніїв науки. Єдиний учасник команди нашої країни на всесвітній олімпіаді з фізики, вихованець Івана Михайловича - Лисов Вячеслав, здобув ЗОЛОТУ медаль на Всесвітній олімпіаді з фізики.

Друк E-mail

Яндекс.Метрика