Учнівське самоврядування

Cannot find Papers/PTL TIMES/Выпуск 3 subfolder inside /home/1Tb/site/ftl/images/saite/Papers/PTL TIMES/Выпуск 3/ folder.
Admiror Gallery: 5.0.0
Server OS:Apache/2.4.18 (Ubuntu)
Client OS:Unknown
PHP:7.0.21-1~ubuntu16.04.1+deb.sury.org+1

Название украинскийМи раді тому, що за результатами проведеного нами опитування багато з ліцеїстів інформовані про існування органу самоврядування, знають про його роботу, учасників і хотіли б працювати разом з нами. Так само не оминемо увагою те, що більшість ліцеїстів віддає перевагу газеті ліцейського самоврядування. Це дуже приємно для нас. Ми будемо продовжувати удосконалити свою роботу. Спасибі всім, хто брав участь у проведенні опитування. Ваша думка дуже важлива для нас.

Результати опитування можно подивитися тут

Новий випуск ліцейської газети "PTL Times"

Друк E-mail

ВИБОРИ ДО КОЛЕГІЇЇ САМОВРЯДУВАННЯ

Якщо ти – ініціативна людина з активною життєвою позицією, маєш інтерес до позакласної роботи та бажаєш покращити ліцейське життя – тоді тобі до нас!

Колегія - це пусковий механізм організаторської роботи в ліцеї, вона затверджує конкретний план роботи на конкретний термін, а потім аналізує його. Беручи участь у роботі органів самоврядування, ліцеїсти набувають цілий ряд звичок і навичок, умінь і знань. У них розвивається певні моральні якості і риси характеру.

Друк E-mail

личное-экзамен-экзамены-учеба-167578Щорічно в ліцеї в другому півріччі проводяться директорські контрольні роботи. Вони є підсумком самостійної роботи учня протягом семестру. Контрольні проводяться протягом тижня. Їх пишуть учні всіх паралелей. Для написання кожної роботи учнів "перемішують" і ставлять в умови, подібних до умов ЗНО. Роботи закодовані, так що вчителі при перевірці не знають чиє це "творіння".

Щоб успішно написати контрольні, необхідно систематично і наполегливо працювати над засвоєнням матеріалу по кожній навчальній дисципліні протягом усього семестру. Ослаблена, епізодична робота над програмним матеріалом, надія на те, що все можна буде вивчити протягом 2-3 днів перед написанням робіт не дає очікуваних результатів. Тому ліцеїст, який прагне пройти контроль успішно, повинен з першого дня занять систематично і ретельно виконувати всі завдання. 

Це і буде головним напрямком підготовки до контрольних заходів, а отже і запорукою отримання високої оцінки. Разом з тим, необхідно проявляти значні зусилля та наполегливість і під час безпосередньої підготовки до контрольних.Що ж потрібно пам'ятати студенту, щоб успішно підготуватися до атестації знань?

Друк E-mail


Добро пожаловать в ФТЛ

Самоврядування у ліцеї існує дуже давно, але цього року воно почало працювати по-новому. Ось і пройшли перше півріччя роботи. В нашому розумінні самоврядування - це продуктивна робота цілісного колективу, яка пов'язана прагненням до поліпшення ліцейського життя. Саме цією метою ми й керувалися.

Друк E-mail

Яндекс.Метрика