ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2016-2017 н.р.

12016-2017Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
22016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеВсеукраїнськийТкачов О.М.Грабчак Д.В.
32016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаучасникВсеукраїнськийГубанова О.П.
42016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеВсеукраїнськийБарабаш С.О.
52016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
62016-2017Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
72016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийТкачов О.М.
82016-2017Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
92016-2017Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
102016-2017Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийМєшков О.Ю.
112016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
122016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраучасникВсеукраїнськийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
132016-2017Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаучасникВсеукраїнськийДубенюк О.О.
142016-2017Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаучасникВсеукраїнськийДубенюк О.О.
152016-2017Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТучасникВсеукраїнськийЯндола А.А.
162016-2017Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеВсеукраїнськийЯндола А.А.
172016-2017Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеВсеукраїнськийЛевченко Я.О.Кірієнко В.В.
182016-2017Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваII місцеОбласнийПещерова І.В.
192016-2017Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
202016-2017Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийЯндола А.А.
212016-2017Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийЯндола А.А.
222016-2017Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
232016-2017Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийФальченко Н.Г.
242016-2017Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийФальченко Н.Г.
252016-2017Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийЯндола А.А.
262016-2017Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
272016-2017Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийГубанова О.П.Шовкун В.В.
282016-2017Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеОбласнийЯндола А.А.
292016-2017Хохич ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийЯндола А.А.
302016-2017Проказін БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
312016-2017Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийЯндола А.А.
322016-2017Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
332016-2017Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
342016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласнийГубанова О.П.
352016-2017Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийГубанова О.П.
362016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийБарабаш С.О.
372016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийГубанова О.П.
382016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
392016-2017Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийПалій Л.І.Трощієва Л.Є.
402016-2017Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
412016-2017Плахін НікітаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачова І.Ф.
422016-2017Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачова І.Ф.
432016-2017Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийМєшков О.Ю.
442016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
452016-2017Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
462016-2017Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачова І.Ф.
472016-2017Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
482016-2017Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
492016-2017Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
502016-2017Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
512016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
522016-2017Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
532016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийГрабчак Д.В.Ткачов О.М.
542016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийКарпенко В.П.
552016-2017Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеОбласнийПашко М.І.
562016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеОбласнийГрабчак Д.В.Ткачов О.М.
572016-2017Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласнийДубенюк О.О.
582016-2017Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
592016-2017Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
602016-2017Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеОбласнийДубенюк О.О.
612016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласнийЯковлєва К.І.
622016-2017Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
632016-2017Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
642016-2017Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
652016-2017Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийБаранецька Н.П.
662016-2017Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийКірієнко В.В.
672016-2017Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеОбласнийКірієнко В.В.Левченко Я.О.
682016-2017Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийКірієнко В.В.
692016-2017Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоIII місцеОбласнийРізниченко І.І.
702016-2017Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласнийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
712016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеОбласнийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
722016-2017Стебловський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
732016-2017Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
742016-2017Ночовна ВалентинаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
752016-2017Максимук ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
762016-2017Бабенко АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.Козлова О.Г.
772016-2017Танигін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийХавруняк Л.М.
782016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіськийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
792016-2017Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
802016-2017Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийЛях Т.М.Гордієнко О.В.
812016-2017Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийТихонова Л.І.Гордієнко О.В.
822016-2017Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
832016-2017Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийХавруняк Л.М.
842016-2017Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
852016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
862016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
872016-2017Клеймьонова ІринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийРізниченко І.І.
882016-2017Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийНауменко А.М.
892016-2017Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоII місцеМіськийРізниченко І.І.
902016-2017Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваIII місцеМіськийПещерова І.В.
912016-2017Видин ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
922016-2017Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийБаранецька Н.П.
932016-2017Фисина КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
942016-2017Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
952016-2017Бреженко НікітаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
962016-2017Тищенко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
972016-2017Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийЛевченко Я.О.Кірієнко В.В.
982016-2017Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийКірієнко В.В.
992016-2017Данілішин ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийБаранецька Н.П.
1002016-2017Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийБаранецька Н.П.
1012016-2017Бондаренко СофіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийБаранецька Н.П.
1022016-2017Молчанова Вероніка-ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЯковлєва К.І.
1032016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЯковлєва К.І.
1042016-2017Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЯковлєва К.І.
1052016-2017Ксєнєвіч ОльгаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1062016-2017Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1072016-2017Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1082016-2017Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЛісова Н.Т.
1092016-2017Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийЯковлєва К.І.
1102016-2017Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1112016-2017Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1122016-2017Буцев БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
1132016-2017Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
1142016-2017Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
1152016-2017Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
1162016-2017Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
1172016-2017Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийПашко М.І.
1182016-2017Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1192016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1202016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийГрабчак Д.В.Ткачов О.М.
1212016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1222016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийКарпенко В.П.
1232016-2017Плахін НікітаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1242016-2017Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1252016-2017Ілюк МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1262016-2017Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийМєшков О.Ю.
1272016-2017Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1282016-2017Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1292016-2017Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийМєшков О.Ю.
1302016-2017Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1312016-2017Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1322016-2017Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1332016-2017Букацель ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
1342016-2017Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1352016-2017Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1362016-2017Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
1372016-2017Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1382016-2017Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
1392016-2017Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1402016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1412016-2017Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1422016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийГрабчак Д.В.Ткачов О.М.
1432016-2017Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1442016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1452016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1462016-2017Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1472016-2017Молчанова Вероніка-ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1482016-2017Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1492016-2017Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1502016-2017Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1512016-2017Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1522016-2017Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1532016-2017Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1542016-2017Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1552016-2017Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1562016-2017Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийШовкун В.В.
1572016-2017Карпенко СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийЯндола А.А.
1582016-2017Ющенко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1592016-2017Проказін БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1602016-2017Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийГубанова О.П.
1612016-2017Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЯндола А.А.
1622016-2017Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1632016-2017Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1642016-2017Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1652016-2017Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
1662016-2017Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийГубанова О.П.
1672016-2017Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
1682016-2017Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийБарабаш С.О.
1692016-2017Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийГубанова О.П.
1702016-2017Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийЛуценко Т.О.
1712016-2017Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1722016-2017Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийЯндола А.А.
1732016-2017Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
1742016-2017Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1752016-2017Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийФальченко Н.Г.
1762016-2017Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийФальченко Н.Г.
1772016-2017Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийЯндола А.А.
1782016-2017Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1792016-2017Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийБарабаш С.О.
1802016-2017Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.Шовкун В.В.
1812016-2017Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2015-2016 н.р.

12015-2016Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
22015-2016Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
32015-2016Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийТкачов О.М.Грабчак Д.В.
42015-2016Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийТкачов О.М.
52015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеВсеукраїнськийБарабаш С.О.
62015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
72015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
82015-2016Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
92015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеВсеукраїнськийГубанова О.П.
102015-2016Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваучасникВсеукраїнськийПещерова І.В.
112015-2016Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеВсеукраїнськийЯндола А.А.
122015-2016Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаучасникВсеукраїнськийДубенюк О.О.
132015-2016Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваIII місцеОбласнийПещерова І.В.
142015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеОбласнийЗайченко Г.В.
152015-2016Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийМазун О.С.
162015-2016Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийЗайченко Г.В.
172015-2016Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийЯковлєва К.І.
182015-2016Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
192015-2016Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
202015-2016Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
212015-2016Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
222015-2016Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийГубанова О.П.Шовкун В.В.
232015-2016Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийЯндола А.А.
242015-2016Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
252015-2016Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
262015-2016Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийТкачов О.М.Грабчак Д.В.
272015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
282015-2016Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачов О.М.
292015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
302015-2016Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачов О.М.Мєшков О.Ю.
312015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийКарпенко В.П.
322015-2016Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
332015-2016Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласнийДубенюк О.О.
342015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийБарабаш С.О.
352015-2016Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийГубанова О.П.
362015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласнийГубанова О.П.
372015-2016Мерзлий ІгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийЛуценко Т.О.
382015-2016Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяучасникОбласнийПалій Л.І.
392015-2016Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийПалій Л.І.Трощієва Л.Є.
402015-2016Кабакович МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
412015-2016Хавруняк ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
422015-2016Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
432015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
442015-2016Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
452015-2016Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
462015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
472015-2016Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
482015-2016Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
492015-2016Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийТкачов О.М.Грабчак Д.В.
502015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийТкачов О.М.Карпенко В.П.
512015-2016Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.Пашко М.І.
522015-2016Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
532015-2016Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваII місцеМіськийВітковська К.О.Пещерова І.В.
542015-2016Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваIII місцеМіськийПещерова І.В.
552015-2016Стефанович ІринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийМазун О.С.
562015-2016Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМазун О.С.
572015-2016Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
582015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийЗайченко Г.В.
592015-2016Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
602015-2016Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийМазун О.С.
612015-2016Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
622015-2016Фисина КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
632015-2016Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
642015-2016Коваленко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМазун О.С.Кірієнко В.В.
652015-2016Бреженко НікітаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМазун О.С.
662015-2016Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийЗайченко Г.В.
672015-2016Тищенко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМазун О.С.
682015-2016Малій КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
692015-2016Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
702015-2016Кравченко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
712015-2016Цатуров ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийНауменко А.М.
722015-2016Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийНауменко А.М.
732015-2016Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
742015-2016Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЯковлєва К.І.
752015-2016Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
762015-2016Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
772015-2016Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
782015-2016Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
792015-2016Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
802015-2016Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.Шовкун В.В.
812015-2016Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийФальченко Н.Г.
822015-2016Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
832015-2016Букацель ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
842015-2016Проказіна ПолінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийМєшков О.Ю.
852015-2016Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийМєшков О.Ю.
862015-2016Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
872015-2016Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
882015-2016Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
892015-2016Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
902015-2016Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
912015-2016Кухаренко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
922015-2016Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.Грабчак Д.В.
932015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
942015-2016Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
952015-2016Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
962015-2016Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
972015-2016Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийРастьогін М.Ю.
982015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
992015-2016Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийДалечина В.М.Пашко М.І.
1002015-2016Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачов О.М.Мєшков О.Ю.
1012015-2016Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
1022015-2016Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачов О.М.Мєшков О.Ю.
1032015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийКарпенко В.П.
1042015-2016Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1052015-2016Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1062015-2016Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1072015-2016Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
1082015-2016Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
1092015-2016Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.Адаменко О.В.
1102015-2016Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
1112015-2016Алієв АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеМіськийХаритонова І.М.
1122015-2016Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...зарубіжна літератураIII місцеМіськийЛадижець С.М.
1132015-2016Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1142015-2016Далечин ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1152015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийБарабаш С.О.
1162015-2016Синельников РодіонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийГубанова О.П.
1172015-2016Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
1182015-2016Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
1192015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийГубанова О.П.
1202015-2016Мерзлий ІгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийЛуценко Т.О.
1212015-2016Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийЛуценко Т.О.
1222015-2016Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1232015-2016Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1242015-2016Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1252015-2016Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1262015-2016Музика БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1272015-2016Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1282015-2016Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.Трощієва Л.Є.
1292015-2016Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1302015-2016Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.Трощієва Л.Є.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2014-2015 н.р.

12014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіжнароднийПашко М.І.
22014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіжнароднийПашко М.І.
32014-2015Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТучасникВсеукраїнськийФальченко Н.Г.
42014-2015Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаучасникВсеукраїнськийДубенюк О.О.
52014-2015Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваучасникВсеукраїнськийПещерова І.В.
62014-2015Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
72014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
82014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
92014-2015Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийТкачов О.М.
102014-2015Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийКарпенко В.П.
112014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
122014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
132014-2015Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
142014-2015Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийКарпенко В.П.
152014-2015Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
162014-2015Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачов О.М.
172014-2015Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийТкачов О.М.
182014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийМєшков О.Ю.
192014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
202014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
212014-2015Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийТкачов О.М.
222014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
232014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
242014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийЯковлєва К.І.
252014-2015Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
262014-2015Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийЛісова Н.Т.
272014-2015Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
282014-2015Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеОбласнийДубенюк О.О.
292014-2015Килимчук БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийФальченко Н.Г.
302014-2015Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
312014-2015Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийШовкун В.В.
322014-2015Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийФальченко Н.Г.
332014-2015Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваII місцеОбласнийПещерова І.В.
342014-2015Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
352014-2015Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
362014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеОбласнийПалій Л.І.
372014-2015Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийЗайченко Г.В.
382014-2015Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеОбласнийКозлова О.Г.
392014-2015Алієв АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеОбласнийКозлова О.Г.
402014-2015Недолуженко БогданаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваII місцеОбласнийСавчук А.А.
412014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийБарабаш С.О.
422014-2015Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласнийГубанова О.П.
432014-2015Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийГубанова О.П.
442014-2015Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
452014-2015Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласнийБарабаш С.О.
462014-2015Абрамовська ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяII місцеОбласнийХаритонова І.М.Вавілова Ю.В.
472014-2015Ющенко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
482014-2015Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
492014-2015Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
502014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
512014-2015Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
522014-2015Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
532014-2015Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
542014-2015Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
552014-2015Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
562014-2015Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийБабічев С.А.
572014-2015Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
582014-2015Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
592014-2015Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
602014-2015Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
612014-2015Цвєлих СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.Пашко І.М.
622014-2015Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
632014-2015Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачов О.М.
642014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийМєшков О.Ю.
652014-2015Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
662014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
672014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
682014-2015Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийТкачов О.М.Карпенко В.П.
692014-2015Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
702014-2015Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.Карпенко В.П.
712014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
722014-2015Мирошников СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.
732014-2015Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийТкачов О.М.
742014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
752014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
762014-2015Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийТкачов О.М.
772014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
782014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЯковлєва К.І.
792014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
802014-2015Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
812014-2015Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
822014-2015Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
832014-2015Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
842014-2015Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЛісова Н.Т.
852014-2015Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
862014-2015Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийСвинарьова І.М.
872014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
882014-2015Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
892014-2015Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
902014-2015Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
912014-2015Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
922014-2015Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
932014-2015Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийКарпенко Д.П.
942014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийОлея Л.В.
952014-2015Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
962014-2015Килимчук БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийФальченко Н.Г.
972014-2015Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийБарабаш С.О.
982014-2015Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийШовкун В.В.
992014-2015Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийФальченко Н.Г.
1002014-2015Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваI місцеМіськийПещерова І.В.
1012014-2015Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1022014-2015Музика БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1032014-2015Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1042014-2015Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1052014-2015Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1062014-2015Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1072014-2015Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1082014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяI місцеМіськийПалій Л.І.
1092014-2015Зелінська ПолінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
1102014-2015Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийЗайченко Г.В.
1112014-2015Дунаєв РодіонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
1122014-2015Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийЗайченко Г.В.
1132014-2015Коваленко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
1142014-2015Кравченко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
1152014-2015Тітова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.
1162014-2015Бузикіна ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.
1172014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.
1182014-2015Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеМіськийКозлова О.Г.Харитонова І.М.
1192014-2015Алієв АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийКозлова О.Г.
1202014-2015Шульга МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
1212014-2015Кутник ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
1222014-2015Недолуженко БогданаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваII місцеМіськийСавчук А.А.
1232014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1242014-2015Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийГубанова О.П.
1252014-2015Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийГубанова О.П.
1262014-2015Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЛуценко Т.О.
1272014-2015Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийФальченко Н.Г.
1282014-2015Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1292014-2015Абрамовська ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.Вавілова Ю.В.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2013-2014 н.р.

12013-2014Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийКарпенко В.П.
22013-2014Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
32013-2014Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаучасникВсеукраїнськийДубенюк О.О.
42013-2014Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийТкачов О.М.
52013-2014Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеВсеукраїнськийТкачов О.М.Растьогін М.Ю.
62013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
72013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
82013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийБабічев С.А.
92013-2014Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТучасникВсеукраїнськийЯндола А.А.
102013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеВсеукраїнськийЯндола А.А.
112013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
122013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеВсеукраїнськийГубанова О.П.
132013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаучасникВсеукраїнськийГубанова О.П.
142013-2014Тімченко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураII місцеОбласнийСальніков С.Д.
152013-2014Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоIII місцеОбласнийКазарян М.А.
162013-2014Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеОбласнийРізниченко І.І.
172013-2014Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
182013-2014Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийЛісова Н.Т.
192013-2014Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласнийТрощієва Л.Є.Лісова Н.Т.
202013-2014Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийТкачов О.М.Растьогін М.Ю.
212013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийПашко М.І.Ткачов О.М.
222013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
232013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийТкачов О.М.
242013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеОбласнийПашко М.І.Ткачов О.М.
252013-2014Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяII місцеОбласнийХаритонова І.М.
262013-2014Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
272013-2014Будько ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
282013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласнийДубенюк О.О.
292013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийГубанова О.П.
302013-2014Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийГубанова О.П.
312013-2014Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласнийПрокопенко О.В.
322013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласнийПрокопенко О.В.
332013-2014Савчук ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеОбласнийКозлова О.Г.Адаменко О.В.
342013-2014Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеОбласнийХаритонова І.М.
352013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
362013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
372013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачов О.М.
382013-2014Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
392013-2014Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийКарпенко В.П.
402013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
412013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласнийБабічев С.А.
422013-2014Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласнийТкачов О.М.
432013-2014Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
442013-2014Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийПалій Л.І.
452013-2014Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеОбласнийКірієнко В.В.
462013-2014Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
472013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
482013-2014Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийШовкун В.В.
492013-2014Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийЯндола А.А.
502013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийГубанова О.П.
512013-2014Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийЯндола А.А.
522013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеОбласнийЯндола А.А.
532013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
542013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.Растьогін М.Ю.
552013-2014Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийТкачов О.М.Растьогін М.Ю.
562013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийПашко М.І.Ткачов О.М.
572013-2014Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.Растьогін М.Ю.
582013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
592013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.
602013-2014Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийГубанова О.П.
612013-2014Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
622013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЯндола А.А.
632013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
642013-2014Соколенко ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЛуценко Т.О.
652013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийГубанова О.П.
662013-2014Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийБарабаш С.О.
672013-2014Калитюк ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
682013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
692013-2014Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийЗайченко Г.В.
702013-2014Слєпчук РостиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
712013-2014Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
722013-2014Будько ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
732013-2014П`ятигорець ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
742013-2014Стулій ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
752013-2014Кравченко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
762013-2014Бузикіна ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
772013-2014Заєць АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЄльнікова Є.Ю.
782013-2014Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийКірієнко В.В.
792013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМартиненко Т.В.
802013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМартиненко Т.В.
812013-2014Слєпчук РостиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
822013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
832013-2014Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
842013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
852013-2014Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЛісова Н.Т.Трощієва Л.Є.
862013-2014Чищенко БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
872013-2014Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
882013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
892013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
902013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
912013-2014Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
922013-2014Савченко АглаяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
932013-2014Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіськийПрокопенко О.В.
942013-2014Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
952013-2014Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
962013-2014Мирошников СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийХавруняк Л.М.
972013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийКарпенко Д.П.
982013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийОлея Л.В.
992013-2014Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийХавруняк Л.М.
1002013-2014Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1012013-2014Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
1022013-2014Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1032013-2014Цилюрник ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1042013-2014Харланова АльонаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрудіус О.М.
1052013-2014Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіськийПрудіус О.М.
1062013-2014Цвєлих СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко І.М.
1072013-2014Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1082013-2014Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1092013-2014Цилюрник ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1102013-2014Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1112013-2014Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1122013-2014Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1132013-2014Тітова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1142013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1152013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийТкачов О.М.
1162013-2014Биков БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко І.М.
1172013-2014Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачов О.М.
1182013-2014Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1192013-2014Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
1202013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1212013-2014Савченко АглаяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1222013-2014Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1232013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1242013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийБабічев С.А.
1252013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1262013-2014Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоIII місцеМіськийКазарян М.А.
1272013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийБарабаш С.О.
1282013-2014Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийШовкун В.В.
1292013-2014Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1302013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.
1312013-2014Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийЯндола А.А.
1322013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.
1332013-2014Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
1342013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
1352013-2014Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
1362013-2014Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1372013-2014Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1382013-2014Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1392013-2014Нижеголенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийНауменко А.М.
1402013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийРізниченко І.І.
1412013-2014Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийРізниченко І.І.
1422013-2014Рудакова АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваIII місцеМіськийСавчук А.А.
1432013-2014Бєляєва МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураIII місцеМіськийБабенко М.А.
1442013-2014Казеєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураI місцеМіськийБабенко М.А.
1452013-2014Костюк КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураII місцеМіськийБосенко Ю.П.
1462013-2014Тімченко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураI місцеМіськийСальніков С.Д.
1472013-2014Омельянов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураII місцеМіськийБабушкіна С.В.
1482013-2014Слєпчук РостиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
1492013-2014Шульга МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
1502013-2014Кутник ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.Адаменко О.В.
1512013-2014Савчук ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
1522013-2014Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
1532013-2014Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеМіськийХаритонова І.М.
1542013-2014Харитонова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
1552013-2014Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2012-2013 н.р.

12012-2013Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіжнароднийПашко М.І.
22012-2013Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіжнароднийПашко М.І.
32012-2013Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеВсеукраїнський
42012-2013Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
52012-2013Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТучасникВсеукраїнський
62012-2013Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяучасникВсеукраїнський
72012-2013Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаучасникВсеукраїнський
82012-2013Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
92012-2013Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаучасникВсеукраїнський
102012-2013Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяIII місцеВсеукраїнський
112012-2013Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеВсеукраїнський
122012-2013Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеВсеукраїнський
132012-2013Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеВсеукраїнський
142012-2013Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеВсеукраїнський
152012-2013Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
162012-2013Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласний
172012-2013Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеОбласний
182012-2013Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеОбласний
192012-2013Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеОбласний
202012-2013Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяII місцеОбласний
212012-2013Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяI місцеОбласний
222012-2013Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
232012-2013Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
242012-2013Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
252012-2013Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
262012-2013Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
272012-2013Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
282012-2013Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
292012-2013Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
302012-2013Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
312012-2013Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
322012-2013Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласний
332012-2013Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласний
342012-2013Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласний
352012-2013Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласний
362012-2013Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласний
372012-2013Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеОбласний
382012-2013Мостепан СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласний
392012-2013Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласний
402012-2013Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласний
412012-2013Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласний
422012-2013Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласний
432012-2013Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласний
442012-2013Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
452012-2013Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
462012-2013Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
472012-2013Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваII місцеОбласний
482012-2013Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеОбласний
492012-2013Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласний
502012-2013Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеОбласний

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2011-2012 н.р.

12011-2012Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваIII місцеМіський
22011-2012Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваIII місцеМіський
32011-2012Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
42011-2012Міщенко Дар`яВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
52011-2012Гіріна ВладаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіський
62011-2012Науменко ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіський
72011-2012Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
82011-2012Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
92011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
102011-2012Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
112011-2012Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
122011-2012Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
132011-2012Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
142011-2012Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
152011-2012Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіський
162011-2012Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіський
172011-2012Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
182011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
192011-2012Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
202011-2012Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
212011-2012Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
222011-2012Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіський
232011-2012Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіський
242011-2012Діжур ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
252011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
262011-2012Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
272011-2012Вермієнко ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіський
282011-2012Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіський
292011-2012Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
302011-2012Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіський
312011-2012Омельянов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураII місцеМіськийБосенко Ю.П.
322011-2012Малига АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураIII місцеМіськийБосенко Ю.П.
332011-2012Іскра БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураIII місцеМіськийБабушкіна С.В.
342011-2012Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяII місцеМіський
352011-2012Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяI місцеМіський
362011-2012Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийГордієнко О.В.
372011-2012Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіський
382011-2012Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
392011-2012Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
402011-2012Савченко АглаяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
412011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
422011-2012Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
432011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіськийГордієнко О.В.
442011-2012Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіський
452011-2012Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
462011-2012Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоIII місцеМіськийКазарян М.А.
472011-2012Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийРізниченко І.І.
482011-2012Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіський
492011-2012Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіський
502011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіський
512011-2012Мостепан СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
522011-2012Вермієнко ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
532011-2012Булахова АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіський
542011-2012Шульга МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
552011-2012Свириденко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
562011-2012Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
572011-2012Котеньова КаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
582011-2012Булахова АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
592011-2012Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийГубанова О.П.
602011-2012Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіський
612011-2012Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіський
622011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіський
632011-2012Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіський
642011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіський
652011-2012Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
662011-2012Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
672011-2012Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
682011-2012Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЯндола А.А.
692011-2012Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіський
702011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіський
712011-2012Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіський
722011-2012Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіський
732011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнський
742011-2012Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяучасникВсеукраїнський
752011-2012Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
762011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеВсеукраїнський
772011-2012Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
782011-2012Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяучасникВсеукраїнський
792011-2012Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнський
802011-2012Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяучасникВсеукраїнський
812011-2012Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяучасникВсеукраїнський
822011-2012Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяучасникВсеукраїнський
832011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраучасникВсеукраїнський
842011-2012Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
852011-2012Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваII місцеОбласний
862011-2012Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласний
872011-2012Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласний
882011-2012Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласний
892011-2012Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласний
902011-2012Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласний
912011-2012Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласний
922011-2012Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласнийПрокопенко О.В.
932011-2012Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
942011-2012Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
952011-2012Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
962011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
972011-2012Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
982011-2012Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеОбласний
992011-2012Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеОбласний
1002011-2012Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеОбласний
1012011-2012Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеОбласний
1022011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіський
1032011-2012Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1042011-2012Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1052011-2012Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1062011-2012Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1072011-2012Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1082011-2012Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
1092011-2012Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1102011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
1112011-2012Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1122011-2012Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1132011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласний
1142011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласний
1152011-2012Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласний
1162011-2012Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеОбласний
1172011-2012Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласний
1182011-2012Самарін ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласний
1192011-2012Кладько ЛеонідВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласний
1202011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласний
1212011-2012Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласний
1222011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
1232011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1242011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрокопенко О.В.
1252011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийРастьогін М.Ю.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2010-2011 н.р.

12010-2011Гулевич НадіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
22010-2011Кірилейза МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
32010-2011Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.
42010-2011Федорів ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
52010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийКірієнко В.В.
62010-2011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийЗайченко Г.В.
72010-2011Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваI місцеМіськийБутенко О.М.
82010-2011Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЯковлєва К.І.
92010-2011Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
102010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
112010-2011Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
122010-2011Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
132010-2011Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
142010-2011Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
152010-2011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
162010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
172010-2011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийОлея Л.В.
182010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрудіус О.М.
192010-2011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіськийПрудіус О.М.
202010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийГордієнко О.В.Гордієнко О.В.
212010-2011Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийСвинарьова І.М.
222010-2011Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
232010-2011Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
242010-2011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
252010-2011Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко І.М.
262010-2011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
272010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
282010-2011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
292010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
302010-2011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
312010-2011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
322010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
332010-2011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
342010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
352010-2011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
362010-2011Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачова І.Ф.
372010-2011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийРізниченко І.І.
382010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийРізниченко І.І.
392010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийГубанова О.П.
402010-2011Кузнєцов ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
412010-2011Шмарова ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваIII місцеМіськийБєлова І.Б.
422010-2011Стрельцов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.
432010-2011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
442010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
452010-2011Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
462010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийГубанова О.П.
472010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеЛіцейськийГубанова О.П.
482010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
492010-2011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
502010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.
512010-2011Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
522010-2011Білий АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийГубанова О.П.
532010-2011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
542010-2011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийОлесов О.П.
552010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
562010-2011Самарін ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийБарабаш С.О.
572010-2011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийПашко М.І.
582010-2011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийПашко М.І.
592010-2011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийПашко М.І.
602010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийПашко М.І.
612010-2011Кладько ЛеонідВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
622010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийРемньова В.В.
632010-2011Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийГубанова О.П.
642010-2011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийПашко М.І.
652010-2011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийЯндола А.А.
662010-2011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеЛіцейськийПашко М.І.
672010-2011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеЛіцейськийПашко М.І.
682010-2011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
692010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеЛіцейськийЧижиченко В.Ю.
702010-2011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеЛіцейськийПашко М.І.
712010-2011Дем'яненко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
722010-2011Стрельцов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеЛіцейськийШовкун В.В.
732010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
742010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
752010-2011Білий АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеЛіцейськийГубанова О.П.
762010-2011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
772010-2011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеЛіцейськийПрокопенко О.В.
782010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
792010-2011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
802010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
812010-2011Повод КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийКарпенко Д.П.
822010-2011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
832010-2011Ніколаєнко РостиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийЦапенко Т.В.
842010-2011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийОлея Л.В.
852010-2011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
862010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
872010-2011Кашперук ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийЦапенко Т.В.
882010-2011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
892010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
902010-2011Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеЛіцейськийСвинарьова І.М.
912010-2011Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийОксененко В.Я.
922010-2011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
932010-2011Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийТихонова Л.І.
942010-2011Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
952010-2011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
962010-2011Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийЯковлєва К.І.
972010-2011Пілецький ОлексiйВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
982010-2011Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийЛісова Н.Т.
992010-2011Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
1002010-2011Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
1012010-2011Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийЛісова Н.Т.
1022010-2011Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
1032010-2011Діжур ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийЛісова Н.Т.
1042010-2011Сушко ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоII місцеЛіцейськийРізниченко І.І.
1052010-2011Казеєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоI місцеЛіцейськийРізниченко І.І.
1062010-2011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеЛіцейськийРізниченко І.І.
1072010-2011Чичикало МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниI місцеЛіцейськийКазарян М.А.
1082010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеЛіцейськийРізниченко І.І.
1092010-2011Пулінець ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниI місцеЛіцейськийГурова О.О.
1102010-2011Нижеголенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеЛіцейськийГурова О.О.
1112010-2011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеЛіцейськийОлесов О.П.
1122010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
1132010-2011Самарін ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
1142010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
1152010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
1162010-2011Корнієнко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
1172010-2011Кладько ЛеонідВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
1182010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
1192010-2011Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеЛіцейськийГубанова О.П.
1202010-2011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеЛіцейськийЯндола А.А.
1212010-2011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
1222010-2011Чичикало МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
1232010-2011Мостепан СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
1242010-2011Кашперук ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
1252010-2011Шпак МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1262010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1272010-2011Ривкіна ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1282010-2011Мікла ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1292010-2011Кузнєцов ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1302010-2011Федорів ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
1312010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийКірієнко В.В.
1322010-2011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.Зайченко Г.В.
1332010-2011Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеЛіцейськийДубровна Н.Г.
1342010-2011Левченко ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
1352010-2011Кірилейза МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.Зайченко Г.В.
1362010-2011Гринько ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
1372010-2011Волощук ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
1382010-2011Вермієнко ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
1392010-2011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
1402010-2011Мартинович ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяI місцеЛіцейськийВавілова Ю.В.
1412010-2011Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваI місцеЛіцейськийБутенко О.М.Бутенко О.М.
1422010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...російська моваI місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
1432010-2011Копанарова НіколінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...російська моваII місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
1442010-2011Коломойченко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...російська моваI місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
1452010-2011Коломойченко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...зарубіжна літератураI місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
1462010-2011Димнич ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...зарубіжна літератураI місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
1472010-2011Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1482010-2011Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийТкачова І.Ф.
1492010-2011Чайка АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1502010-2011Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийСлободенюк О.В.
1512010-2011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийРастьогін М.Ю.
1522010-2011Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко І.М.
1532010-2011Тимошенков ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийНіколаєнко Ю.І.
1542010-2011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийКарпенко В.П.
1552010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1562010-2011Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1572010-2011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийПашко М.І.
1582010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1592010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийТкачов О.М.
1602010-2011Повод КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийТкачова І.Ф.
1612010-2011Палій ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийНіколаєнко Ю.І.
1622010-2011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1632010-2011Нижеголенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийСлободенюк О.В.
1642010-2011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1652010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1662010-2011Копанарова НіколінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийРастьогін М.Ю.
1672010-2011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1682010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1692010-2011Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийСлободенюк О.В.
1702010-2011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийТкачов О.М.
1712010-2011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийПашко М.І.
1722010-2011Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийТкачова І.Ф.
1732010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
1742010-2011Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1752010-2011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1762010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1772010-2011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1782010-2011Мартинович ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1792010-2011Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
1802010-2011Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1812010-2011Шмарова ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваI місцеЛіцейськийБєлова І.Б.
1822010-2011Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваII місцеЛіцейськийХаджи Т.М.
1832010-2011Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникЛіцейський
1842010-2011Шатохіна АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейський

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2009-2010 н.р.

12009-2010Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
22009-2010Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласний
32009-2010Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласний
42009-2010Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеОбласний
52009-2010Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеОбласний
62009-2010Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
72009-2010Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
82009-2010Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
92009-2010Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласний
102009-2010Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласний
112009-2010Бойко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийЯндола А.А.
122009-2010Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласнийЯндола А.А.
132009-2010Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
142009-2010Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
152009-2010Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіський
162009-2010Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіський
172009-2010Дубенюк ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіський
182009-2010Старінська АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
192009-2010Бочарова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеМіськийХаритонова І.М.
202009-2010Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
212009-2010Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіський
222009-2010Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіський
232009-2010Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіський
242009-2010Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіський
252009-2010Бойко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийЯндола А.А.
262009-2010Шульга ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийШовкун В.В.
272009-2010Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийЯндола А.А.
282009-2010Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
292009-2010Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіський
302009-2010Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
312009-2010Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
322009-2010Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
332009-2010Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
342009-2010Сухова МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
352009-2010Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
362009-2010Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.Дубровна Н.Г.
372009-2010Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
382009-2010Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
392009-2010Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіський
402009-2010Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
412009-2010Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
422009-2010Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
432009-2010Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
442009-2010Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
452009-2010Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийКоневська В.А.Пашко М.І.
462009-2010Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКоневська В.А.
472009-2010Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
482009-2010Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко І.М.
492009-2010Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
502009-2010Фальченко ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
512009-2010Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2008-2009 н.р.

12008-2009Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
22008-2009Зайцев СвятославВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
32008-2009Бойко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийЯндола А.А.
42008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
52008-2009Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийГубанова О.П.
62008-2009Шульга ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийШовкун В.В.
72008-2009Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеЛіцейськийЯндола А.А.
82008-2009Косаревський АнатолійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийКарпенко Д.П.
92008-2009Старцев ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийОлея Л.В.
102008-2009Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийОксененко В.Я.
112008-2009Єлісєєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
122008-2009Андрєєва КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
132008-2009Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
142008-2009Ляшенко Дар'яВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
152008-2009Каліта АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
162008-2009Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
172008-2009Москалюк БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
182008-2009Гуляєв АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийСмєшкова Т.В.
192008-2009Лактіонов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
202008-2009Уманський ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийКірієнко В.В.
212008-2009Тищенко РоманВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
222008-2009Галатова ДаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
232008-2009Кірилейза МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.Зайченко Г.В.
242008-2009Голєв ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
252008-2009Філатов ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
262008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
272008-2009Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
282008-2009Малишенко ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
292008-2009Верещак ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
302008-2009Алексєєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
312008-2009Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
322008-2009Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
332008-2009Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
342008-2009Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
352008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
362008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
372008-2009Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
382008-2009Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
392008-2009Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
402008-2009Алексєєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
412008-2009Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеЛіцейськийКоневська В.А.
422008-2009Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеЛіцейськийДубровна Н.Г.
432008-2009Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
442008-2009Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
452008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
462008-2009Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
472008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
482008-2009Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийПашко М.І.
492008-2009Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийГубанов В.В.
502008-2009Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийСлободенюк О.В.
512008-2009Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийГубанов В.В.
522008-2009Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийГубанов В.В.
532008-2009П`яних СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
542008-2009Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийКарпенко В.П.
552008-2009Голубков ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
562008-2009Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
572008-2009Бондар БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
582008-2009Кабаченко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
592008-2009Стегалюк ЄлізаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
602008-2009Філатов ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
612008-2009Михайленко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
622008-2009Москалюк БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
632008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
642008-2009Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяI місцеЛіцейськийПалій Л.І.
652008-2009Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяI місцеЛіцейськийПалій Л.І.
662008-2009Риндер РоманВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
672008-2009Кубаров ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяI місцеЛіцейськийПалій Л.І.
682008-2009Гнатюк ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеЛіцейськийКазарян М.А.
692008-2009Зичков ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеЛіцейськийКазарян М.А.
702008-2009Кубаров ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеЛіцейськийРізниченко І.І.
712008-2009Чичикало МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниI місцеЛіцейськийКазарян М.А.
722008-2009Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваI місцеЛіцейськийХаджи Т.М.
732008-2009Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
742008-2009Власов ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
752008-2009Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийКозлова О.Г.Харитонова І.М.
762008-2009Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
772008-2009Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
782008-2009Бутенко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваIII місцеМіський
792008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіжнародний
802008-2009Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеВсеукраїнський
812008-2009Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнський
822008-2009Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеВсеукраїнський
832008-2009Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеВсеукраїнський
842008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
852008-2009Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеВсеукраїнський
862008-2009Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеВсеукраїнський
872008-2009Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнський
882008-2009Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеВсеукраїнський
892008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеВсеукраїнський
902008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласний
912008-2009Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласний
922008-2009Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласний
932008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласний
942008-2009Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласний
952008-2009Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
962008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласний
972008-2009Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласний
982008-2009Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласний
992008-2009Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
1002008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
1012008-2009Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
1022008-2009Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1032008-2009Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
1042008-2009Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
1052008-2009Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1062008-2009Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1072008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
1082008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
1092008-2009Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
1102008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
1112008-2009Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1122008-2009Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1132008-2009Каверіна ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласний
1142008-2009Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласний
1152008-2009Григор'єв ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласний
1162008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіський
1172008-2009Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіський
1182008-2009Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
1192008-2009Старінська АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіський
1202008-2009Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1212008-2009Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1222008-2009Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
1232008-2009Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіський
1242008-2009Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіський
1252008-2009Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1262008-2009Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
1272008-2009Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1282008-2009Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
1292008-2009Жиляк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
1302008-2009Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
1312008-2009Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1322008-2009