ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2000-2001 н.р.

12000-2001Проценко ВалентинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласний
22000-2001Проценко ВалентинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
32000-2001Немченко АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
42000-2001Лiвшиць ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
52000-2001Белєля ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
62000-2001Янчукова ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
72000-2001Воробйов ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
82000-2001Ширяева ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласний
92000-2001Ширяева ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
102000-2001Цигульський ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
112000-2001Петришак СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
122000-2001Бабічев ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
132000-2001Ткачов ОлексiйВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
142000-2001Скірдов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласний
152000-2001Тропiн КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
162000-2001Тропiн КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
172000-2001Карпенко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
182000-2001Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
192000-2001Лактіонов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласний
202000-2001Янчукова ДіанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
212000-2001Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласний
222000-2001Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
232000-2001Росинец КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласний
242000-2001Жмуд ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
252000-2001Губарьков ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
262000-2001Багненко ФедірВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласний
272000-2001Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
282000-2001Тютюнникова ВіраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеОбласний
292000-2001Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіжнародний
302000-2001Губарьков ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеВсеукраїнський
312000-2001Карпенко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
322000-2001Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеВсеукраїнський
332000-2001Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеВсеукраїнський
Яндекс.Метрика