ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2004-2005 н.р.

12004-2005Сошенко ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласний
22004-2005Сисенко ОленаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
32004-2005Кравчук ВiталiйВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
42004-2005Горєлова ОльгаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
52004-2005Верескун АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
62004-2005Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
72004-2005Соколянський ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
82004-2005Смєшков IлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласний
92004-2005Осоченко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
102004-2005Лебiдь МарiяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
112004-2005Ахмедова ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласний
122004-2005Чубрiк АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
132004-2005Ребрiй АндрiйВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеОбласний
142004-2005Коробов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
152004-2005Бiлоус ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
162004-2005Дубравiн ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеВсеукраїнський
172004-2005Коробов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеВсеукраїнський
182004-2005Бiлоус ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеВсеукраїнський
192004-2005Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
202004-2005Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
212004-2005Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіський
222004-2005Козак ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
232004-2005Коробов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласнийПашко М.І.
242004-2005Коробов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
252004-2005Осоченко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
262004-2005Осоченко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
272004-2005Зінченко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко І.М.
282004-2005Зінченко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеМіський
292004-2005Зінченко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко І.М.
302004-2005Панова ЮлiяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
312004-2005Сніцар АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
322004-2005Сошенко ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийПалій Л.І.
332004-2005Сошенко ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
342004-2005Базилевич ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
352004-2005Базилевич ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
362004-2005Коусінс НаталіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
372004-2005Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласнийБабічева І.Ф.
382004-2005Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласнийБабічева І.Ф.
392004-2005Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийГубанов В.В.
402004-2005Михайленко ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласнийДубенюк О.О.
412004-2005Ларченко КрістінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласнийДубенюк О.О.
422004-2005Бондаренко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласнийБарабаш С.О.
432004-2005Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийГубанов В.В.
442004-2005Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийСлободенюк О.В.
452004-2005Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийСлободенюк О.В.
462004-2005Бараєв АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласнийПрудіус О.М.
Яндекс.Метрика