ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2007-2008 н.р.

12007-2008Коновалова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
22007-2008Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
32007-2008Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
42007-2008Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
52007-2008Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
62007-2008Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийЛісова Н.Т.
72007-2008Григор'єв ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
82007-2008Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
92007-2008Сидорук БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
102007-2008Ковтун АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
112007-2008Ремізов ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
122007-2008Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
132007-2008Діденко ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...зарубіжна літератураII місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
142007-2008Ляшенко Дар'яВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...зарубіжна літератураI місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
152007-2008Терещенко ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеЛіцейськийРізниченко І.І.
162007-2008Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
172007-2008Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
182007-2008Григор'єв ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
192007-2008Гудима ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоII місцеОбласнийРізниченко І.І.
202007-2008Лівшиць ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоII місцеОбласнийРізниченко І.І.
212007-2008Сєрбаєва АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
222007-2008Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
232007-2008Самойленко ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
242007-2008Александрова ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
252007-2008Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваI місцеЛіцейськийПещерова І.В.
262007-2008Куцувалов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваI місцеЛіцейськийВидриган Л.Ф.
272007-2008Ільчук АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваI місцеЛіцейськийБутенко О.М.
282007-2008Сєрбаєва АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеЛіцейськийДубровна Н.Г.
292007-2008Петрів МаргаритаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийСмєшкова Т.В.
302007-2008Лівшиць ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийДубровна Н.Г.
312007-2008Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
322007-2008Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
332007-2008Котенко ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
342007-2008Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийБабічев С.А.
352007-2008Тарасенко ПетроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко І.М.
362007-2008Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
372007-2008Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
382007-2008Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
392007-2008Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийПашко М.І.
402007-2008Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
412007-2008Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеВсеукраїнськийБарабаш С.О.
422007-2008Гавренков АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеВсеукраїнськийЛуценко Т.О.
432007-2008Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеВсеукраїнськийТрощієва Л.Є.
442007-2008Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
452007-2008Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
462007-2008Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
472007-2008Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
482007-2008Досенко ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
492007-2008Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийДубенюк О.О.
502007-2008Овсянніков ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
512007-2008Любченко МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
522007-2008Тітова МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
532007-2008Риженко ВалерійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
542007-2008Шадренко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
552007-2008Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
562007-2008Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
572007-2008Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
582007-2008Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
592007-2008Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласнийЛісова Н.Т.
602007-2008Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийЛісова Н.Т.
612007-2008Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийГордієнко О.В.
622007-2008Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеВсеукраїнськийТрощієва Л.Є.
632007-2008Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
642007-2008Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласнийЛісова Н.Т.
652007-2008Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЛісова Н.Т.
662007-2008Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
672007-2008Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
682007-2008Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
692007-2008Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
702007-2008Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
712007-2008Терьоменко НаталіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
722007-2008Сиротов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
732007-2008Сєрбаєва АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.
742007-2008Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
752007-2008Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
762007-2008Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
772007-2008Самойленко ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
782007-2008Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийГубанов В.В.
792007-2008Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийГубанов В.В.
802007-2008Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийГубанов В.В.
812007-2008Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийПалій Л.І.
822007-2008Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
832007-2008Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
842007-2008Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
852007-2008Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
862007-2008Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
872007-2008Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
882007-2008Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
892007-2008Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
902007-2008Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
912007-2008Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийФальченко Н.Г.
922007-2008Михайленко ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеОбласнийДубенюк О.О.
932007-2008Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
942007-2008Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
952007-2008Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийГордієнко О.В.
962007-2008Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеОбласнийНауменко А.М.
972007-2008Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеМіськийНауменко А.М.
982007-2008Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
992007-2008Мещеряков МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1002007-2008Мещеряков МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийГубанов В.В.
1012007-2008Лівшиць ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.
1022007-2008Лебеденко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
1032007-2008Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласнийПашко М.І.
1042007-2008Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласнийСлободенюк О.В.
1052007-2008Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийСлободенюк О.В.
1062007-2008Качоровський АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
1072007-2008Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийБабічев С.А.
1082007-2008Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийБабічев С.А.
1092007-2008Коновалова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1102007-2008Коновалова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1112007-2008Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
1122007-2008Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
1132007-2008Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
1142007-2008Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1152007-2008Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
1162007-2008Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
1172007-2008Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1182007-2008Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
1192007-2008Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1202007-2008Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1212007-2008Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1222007-2008Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1232007-2008Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласнийГубанов В.В.
1242007-2008Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1252007-2008Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийГубанов В.В.
1262007-2008Іванов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1272007-2008Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1282007-2008Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийСлободенюк О.В.
1292007-2008Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1302007-2008Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийСлободенюк О.В.
1312007-2008Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийЧижиченко В.Ю.
1322007-2008Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийЧижиченко В.Ю.
1332007-2008Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1342007-2008Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1352007-2008Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1362007-2008Гавренков АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийЛуценко Т.О.
1372007-2008Гавренков АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийЛуценко Т.О.
1382007-2008Гавва ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийГубанов В.В.
1392007-2008Гавва ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийГубанов В.В.
1402007-2008Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеВсеукраїнськийДубенюк О.О.
1412007-2008Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1422007-2008Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеОбласнийХаритонова І.М.
1432007-2008Березовський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийЛуценко Т.О.
1442007-2008Березовський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийЛуценко Т.О.
1452007-2008Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1462007-2008Александрова ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
1472007-2008Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1482007-2008Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласний
1492007-2008Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіський
1502007-2008Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
1512007-2008Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
1522007-2008Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
Яндекс.Метрика