ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2008-2009 н.р.

12008-2009Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
22008-2009Зайцев СвятославВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
32008-2009Бойко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийЯндола А.А.
42008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
52008-2009Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийГубанова О.П.
62008-2009Шульга ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийШовкун В.В.
72008-2009Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеЛіцейськийЯндола А.А.
82008-2009Косаревський АнатолійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийКарпенко Д.П.
92008-2009Старцев ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийОлея Л.В.
102008-2009Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийОксененко В.Я.
112008-2009Єлісєєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
122008-2009Андрєєва КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
132008-2009Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
142008-2009Ляшенко Дар'яВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
152008-2009Каліта АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
162008-2009Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
172008-2009Москалюк БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
182008-2009Гуляєв АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийСмєшкова Т.В.
192008-2009Лактіонов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
202008-2009Уманський ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийКірієнко В.В.
212008-2009Тищенко РоманВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
222008-2009Галатова ДаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
232008-2009Кірилейза МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.Зайченко Г.В.
242008-2009Голєв ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
252008-2009Філатов ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
262008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
272008-2009Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
282008-2009Малишенко ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
292008-2009Верещак ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
302008-2009Алексєєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
312008-2009Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
322008-2009Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
332008-2009Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
342008-2009Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
352008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
362008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
372008-2009Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
382008-2009Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
392008-2009Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
402008-2009Алексєєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
412008-2009Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеЛіцейськийКоневська В.А.
422008-2009Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеЛіцейськийДубровна Н.Г.
432008-2009Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
442008-2009Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
452008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
462008-2009Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
472008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
482008-2009Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийПашко М.І.
492008-2009Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийГубанов В.В.
502008-2009Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийСлободенюк О.В.
512008-2009Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийГубанов В.В.
522008-2009Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийГубанов В.В.
532008-2009П`яних СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
542008-2009Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийКарпенко В.П.
552008-2009Голубков ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
562008-2009Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
572008-2009Бондар БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
582008-2009Кабаченко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
592008-2009Стегалюк ЄлізаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
602008-2009Філатов ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
612008-2009Михайленко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
622008-2009Москалюк БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
632008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
642008-2009Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяI місцеЛіцейськийПалій Л.І.
652008-2009Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяI місцеЛіцейськийПалій Л.І.
662008-2009Риндер РоманВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
672008-2009Кубаров ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяI місцеЛіцейськийПалій Л.І.
682008-2009Гнатюк ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеЛіцейськийКазарян М.А.
692008-2009Зичков ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеЛіцейськийКазарян М.А.
702008-2009Кубаров ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеЛіцейськийКудря І.І.
712008-2009Чичикало МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниI місцеЛіцейськийКазарян М.А.
722008-2009Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваI місцеЛіцейськийХаджи Т.М.
732008-2009Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
742008-2009Власов ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
752008-2009Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийКозлова О.Г.Харитонова І.М.
762008-2009Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
772008-2009Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
782008-2009Бутенко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваIII місцеМіський
792008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіжнародний
802008-2009Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеВсеукраїнський
812008-2009Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнський
822008-2009Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеВсеукраїнський
832008-2009Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеВсеукраїнський
842008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
852008-2009Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеВсеукраїнський
862008-2009Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеВсеукраїнський
872008-2009Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнський
882008-2009Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеВсеукраїнський
892008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеВсеукраїнський
902008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласний
912008-2009Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласний
922008-2009Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласний
932008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласний
942008-2009Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласний
952008-2009Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
962008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласний
972008-2009Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласний
982008-2009Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласний
992008-2009Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
1002008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
1012008-2009Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
1022008-2009Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1032008-2009Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
1042008-2009Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
1052008-2009Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1062008-2009Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1072008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
1082008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
1092008-2009Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
1102008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
1112008-2009Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1122008-2009Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1132008-2009Каверіна ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласний
1142008-2009Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласний
1152008-2009Григор'єв ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласний
1162008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіський
1172008-2009Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіський
1182008-2009Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
1192008-2009Старінська АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіський
1202008-2009Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1212008-2009Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1222008-2009Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
1232008-2009Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіський
1242008-2009Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіський
1252008-2009Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1262008-2009Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
1272008-2009Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1282008-2009Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
1292008-2009Жиляк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
1302008-2009Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
1312008-2009Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1322008-2009Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
1332008-2009Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
1342008-2009Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1352008-2009Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіський
1362008-2009Каліта АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
1372008-2009Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіський
1382008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіський
1392008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіський
1402008-2009Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
1412008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
1422008-2009Григор'єв ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіський
1432008-2009Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіський
1442008-2009Каверіна ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіський
1452008-2009Лівшиць ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіський
1462008-2009Сєрбаєва АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіський
1472008-2009Лактіонов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіський
1482008-2009Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіський
1492008-2009Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1502008-2009Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіський
1512008-2009Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіський
1522008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
1532008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
1542008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіський
1552008-2009Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяI місцеМіський
1562008-2009Дубенюк ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1572008-2009Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1582008-2009Каверіна ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1592008-2009Філатов ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваI місцеЛіцейськийОлея А.С.
1602008-2009Бочарова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1612008-2009Унтілова ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1622008-2009Старінська АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1632008-2009Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
1642008-2009Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
1652008-2009Власов ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1662008-2009Старцев ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийКарпенко В.П.
1672008-2009Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко І.М.
1682008-2009Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийБєлий В.І.
1692008-2009Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1702008-2009Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийБєлий В.І.
1712008-2009Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласнийПашко М.І.
Яндекс.Метрика