ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2009-2010 н.р.

12009-2010Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
22009-2010Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласний
32009-2010Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласний
42009-2010Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеОбласний
52009-2010Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеОбласний
62009-2010Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
72009-2010Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
82009-2010Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
92009-2010Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласний
102009-2010Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласний
112009-2010Бойко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийЯндола А.А.
122009-2010Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласнийЯндола А.А.
132009-2010Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
142009-2010Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
152009-2010Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіський
162009-2010Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіський
172009-2010Дубенюк ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіський
182009-2010Старінська АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
192009-2010Бочарова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеМіськийХаритонова І.М.
202009-2010Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
212009-2010Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіський
222009-2010Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіський
232009-2010Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіський
242009-2010Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіський
252009-2010Бойко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийЯндола А.А.
262009-2010Шульга ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийШовкун В.В.
272009-2010Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийЯндола А.А.
282009-2010Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
292009-2010Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіський
302009-2010Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
312009-2010Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
322009-2010Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
332009-2010Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
342009-2010Сухова МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
352009-2010Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
362009-2010Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.Дубровна Н.Г.
372009-2010Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
382009-2010Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
392009-2010Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіський
402009-2010Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
412009-2010Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
422009-2010Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
432009-2010Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
442009-2010Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
452009-2010Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийКоневська В.А.Пашко М.І.
462009-2010Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКоневська В.А.
472009-2010Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
482009-2010Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко І.М.
492009-2010Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
502009-2010Фальченко ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
512009-2010Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
Яндекс.Метрика