ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2010-2011 н.р.

12010-2011Гулевич НадіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
22010-2011Кірилейза МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
32010-2011Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.
42010-2011Федорів ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
52010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийКірієнко В.В.
62010-2011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийЗайченко Г.В.
72010-2011Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваI місцеМіськийБутенко О.М.
82010-2011Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЯковлєва К.І.
92010-2011Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
102010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
112010-2011Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
122010-2011Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
132010-2011Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
142010-2011Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
152010-2011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
162010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
172010-2011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийОлея Л.В.
182010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрудіус О.М.
192010-2011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіськийПрудіус О.М.
202010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийГордієнко О.В.Гордієнко О.В.
212010-2011Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийСвинарьова І.М.
222010-2011Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
232010-2011Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
242010-2011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
252010-2011Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко І.М.
262010-2011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
272010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
282010-2011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
292010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
302010-2011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
312010-2011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
322010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
332010-2011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
342010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
352010-2011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
362010-2011Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачова І.Ф.
372010-2011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийРізниченко І.І.
382010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийРізниченко І.І.
392010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийГубанова О.П.
402010-2011Кузнєцов ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
412010-2011Шмарова ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваIII місцеМіськийБєлова І.Б.
422010-2011Стрельцов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.
432010-2011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
442010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
452010-2011Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
462010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийГубанова О.П.
472010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеЛіцейськийГубанова О.П.
482010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
492010-2011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
502010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.
512010-2011Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
522010-2011Білий АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийГубанова О.П.
532010-2011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
542010-2011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийОлесов О.П.
552010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
562010-2011Самарін ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийБарабаш С.О.
572010-2011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийПашко М.І.
582010-2011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийПашко М.І.
592010-2011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийПашко М.І.
602010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийПашко М.І.
612010-2011Кладько ЛеонідВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
622010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийРемньова В.В.
632010-2011Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийГубанова О.П.
642010-2011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийПашко М.І.
652010-2011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийЯндола А.А.
662010-2011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеЛіцейськийПашко М.І.
672010-2011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеЛіцейськийПашко М.І.
682010-2011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
692010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеЛіцейськийЧижиченко В.Ю.
702010-2011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеЛіцейськийПашко М.І.
712010-2011Дем'яненко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
722010-2011Стрельцов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеЛіцейськийШовкун В.В.
732010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
742010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
752010-2011Білий АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеЛіцейськийГубанова О.П.
762010-2011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
772010-2011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеЛіцейськийПрокопенко О.В.
782010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
792010-2011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
802010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
812010-2011Повод КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийКарпенко Д.П.
822010-2011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
832010-2011Ніколаєнко РостиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийЦапенко Т.В.
842010-2011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийОлея Л.В.
852010-2011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
862010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
872010-2011Кашперук ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийЦапенко Т.В.
882010-2011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийПрудіус О.М.
892010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
902010-2011Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеЛіцейськийСвинарьова І.М.
912010-2011Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеЛіцейськийОксененко В.Я.
922010-2011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийГордієнко О.В.
932010-2011Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийТихонова Л.І.
942010-2011Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
952010-2011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
962010-2011Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийЯковлєва К.І.
972010-2011Пілецький ОлексiйВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
982010-2011Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийЛісова Н.Т.
992010-2011Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
1002010-2011Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
1012010-2011Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийЛісова Н.Т.
1022010-2011Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
1032010-2011Діжур ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеЛіцейськийЛісова Н.Т.
1042010-2011Сушко ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоII місцеЛіцейськийРізниченко І.І.
1052010-2011Казеєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоI місцеЛіцейськийРізниченко І.І.
1062010-2011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеЛіцейськийРізниченко І.І.
1072010-2011Чичикало МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниI місцеЛіцейськийКазарян М.А.
1082010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеЛіцейськийРізниченко І.І.
1092010-2011Пулінець ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниI місцеЛіцейськийГурова О.О.
1102010-2011Нижеголенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеЛіцейськийГурова О.О.
1112010-2011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеЛіцейськийОлесов О.П.
1122010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
1132010-2011Самарін ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
1142010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
1152010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
1162010-2011Корнієнко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
1172010-2011Кладько ЛеонідВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеЛіцейськийБарабаш С.О.
1182010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеЛіцейськийРемньова В.В.
1192010-2011Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеЛіцейськийГубанова О.П.
1202010-2011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеЛіцейськийЯндола А.А.
1212010-2011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
1222010-2011Чичикало МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
1232010-2011Мостепан СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяI місцеЛіцейськийТрощієва Л.Є.
1242010-2011Кашперук ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеЛіцейськийПалій Л.І.
1252010-2011Шпак МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1262010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1272010-2011Ривкіна ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1282010-2011Мікла ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1292010-2011Кузнєцов ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеЛіцейськийДубенюк О.О.
1302010-2011Федорів ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
1312010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийКірієнко В.В.
1322010-2011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.Зайченко Г.В.
1332010-2011Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеЛіцейськийДубровна Н.Г.
1342010-2011Левченко ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
1352010-2011Кірилейза МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.Зайченко Г.В.
1362010-2011Гринько ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
1372010-2011Волощук ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийЗайченко Г.В.
1382010-2011Вермієнко ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
1392010-2011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеЛіцейськийБарабаш О.М.
1402010-2011Мартинович ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяI місцеЛіцейськийВавілова Ю.В.
1412010-2011Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваI місцеЛіцейськийБутенко О.М.Бутенко О.М.
1422010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...російська моваI місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
1432010-2011Копанарова НіколінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...російська моваII місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
1442010-2011Коломойченко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...російська моваI місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
1452010-2011Коломойченко КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...зарубіжна літератураI місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
1462010-2011Димнич ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...зарубіжна літератураI місцеЛіцейськийЛадижець С.М.
1472010-2011Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1482010-2011Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийТкачова І.Ф.
1492010-2011Чайка АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1502010-2011Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийСлободенюк О.В.
1512010-2011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийРастьогін М.Ю.
1522010-2011Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко І.М.
1532010-2011Тимошенков ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийНіколаєнко Ю.І.
1542010-2011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийКарпенко В.П.
1552010-2011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1562010-2011Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1572010-2011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийПашко М.І.
1582010-2011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1592010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийТкачов О.М.
1602010-2011Повод КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийТкачова І.Ф.
1612010-2011Палій ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийНіколаєнко Ю.І.
1622010-2011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1632010-2011Нижеголенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийСлободенюк О.В.
1642010-2011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1652010-2011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1662010-2011Копанарова НіколінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийРастьогін М.Ю.
1672010-2011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1682010-2011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийПашко М.І.
1692010-2011Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийСлободенюк О.В.
1702010-2011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийТкачов О.М.
1712010-2011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийПашко М.І.
1722010-2011Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеЛіцейськийТкачова І.Ф.
1732010-2011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
1742010-2011Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1752010-2011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1762010-2011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1772010-2011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1782010-2011Мартинович ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1792010-2011Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийКозлова О.Г.
1802010-2011Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеЛіцейськийХаритонова І.М.
1812010-2011Шмарова ГаннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваI місцеЛіцейськийБєлова І.Б.
1822010-2011Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваII місцеЛіцейськийХаджи Т.М.
1832010-2011Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникЛіцейський
1842010-2011Шатохіна АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейський
Яндекс.Метрика