ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2011-2012 н.р.

12011-2012Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваIII місцеМіський
22011-2012Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваIII місцеМіський
32011-2012Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
42011-2012Міщенко Дар`яВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
52011-2012Гіріна ВладаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіський
62011-2012Науменко ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіський
72011-2012Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
82011-2012Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
92011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
102011-2012Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
112011-2012Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
122011-2012Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
132011-2012Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
142011-2012Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
152011-2012Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіський
162011-2012Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіський
172011-2012Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
182011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
192011-2012Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
202011-2012Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіський
212011-2012Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіський
222011-2012Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіський
232011-2012Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіський
242011-2012Діжур ЄвгенВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіський
252011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
262011-2012Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
272011-2012Вермієнко ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіський
282011-2012Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіський
292011-2012Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіський
302011-2012Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіський
312011-2012Омельянов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураII місцеМіськийБосенко Ю.П.
322011-2012Малига АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураIII місцеМіськийБосенко Ю.П.
332011-2012Іскра БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураIII місцеМіськийБабушкіна С.В.
342011-2012Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяII місцеМіський
352011-2012Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяI місцеМіський
362011-2012Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийГордієнко О.В.
372011-2012Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіський
382011-2012Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
392011-2012Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
402011-2012Савченко АглаяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
412011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
422011-2012Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
432011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіськийГордієнко О.В.
442011-2012Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіський
452011-2012Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіський
462011-2012Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоIII місцеМіськийКазарян М.А.
472011-2012Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийКудря І.І.
482011-2012Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіський
492011-2012Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіський
502011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіський
512011-2012Мостепан СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
522011-2012Вермієнко ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
532011-2012Булахова АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіський
542011-2012Шульга МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
552011-2012Свириденко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
562011-2012Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
572011-2012Котеньова КаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
582011-2012Булахова АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
592011-2012Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийГубанова О.П.
602011-2012Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіський
612011-2012Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіський
622011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіський
632011-2012Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіський
642011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіський
652011-2012Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
662011-2012Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
672011-2012Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
682011-2012Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЯндола А.А.
692011-2012Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіський
702011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіський
712011-2012Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіський
722011-2012Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіський
732011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнський
742011-2012Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяучасникВсеукраїнський
752011-2012Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
762011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеВсеукраїнський
772011-2012Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
782011-2012Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяучасникВсеукраїнський
792011-2012Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнський
802011-2012Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяучасникВсеукраїнський
812011-2012Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяучасникВсеукраїнський
822011-2012Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяучасникВсеукраїнський
832011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраучасникВсеукраїнський
842011-2012Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнський
852011-2012Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваII місцеОбласний
862011-2012Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласний
872011-2012Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласний
882011-2012Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласний
892011-2012Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласний
902011-2012Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласний
912011-2012Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласний
922011-2012Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласнийПрокопенко О.В.
932011-2012Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
942011-2012Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
952011-2012Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
962011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеОбласний
972011-2012Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласний
982011-2012Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеОбласний
992011-2012Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеОбласний
1002011-2012Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеОбласний
1012011-2012Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеОбласний
1022011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіський
1032011-2012Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1042011-2012Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1052011-2012Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1062011-2012Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1072011-2012Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1082011-2012Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласний
1092011-2012Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1102011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласний
1112011-2012Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1122011-2012Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласний
1132011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласний
1142011-2012Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласний
1152011-2012Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласний
1162011-2012Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеОбласний
1172011-2012Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласний
1182011-2012Самарін ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласний
1192011-2012Кладько ЛеонідВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласний
1202011-2012Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласний
1212011-2012Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласний
1222011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
1232011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1242011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеЛіцейськийПрокопенко О.В.
1252011-2012Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеЛіцейськийРастьогін М.Ю.
Яндекс.Метрика