ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2013-2014 н.р.

12013-2014Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийКарпенко В.П.
22013-2014Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
32013-2014Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаучасникВсеукраїнськийДубенюк О.О.
42013-2014Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийТкачов О.М.
52013-2014Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеВсеукраїнськийТкачов О.М.Растьогін М.Ю.
62013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
72013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
82013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийБабічев С.А.
92013-2014Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТучасникВсеукраїнськийЯндола А.А.
102013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеВсеукраїнськийЯндола А.А.
112013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
122013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеВсеукраїнськийГубанова О.П.
132013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаучасникВсеукраїнськийГубанова О.П.
142013-2014Тімченко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураII місцеОбласнийСальніков С.Д.
152013-2014Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоIII місцеОбласнийКазарян М.А.
162013-2014Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниII місцеОбласнийРізниченко І.І.
172013-2014Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
182013-2014Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийЛісова Н.Т.
192013-2014Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеОбласнийТрощієва Л.Є.Лісова Н.Т.
202013-2014Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийТкачов О.М.Растьогін М.Ю.
212013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийПашко М.І.Ткачов О.М.
222013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
232013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийТкачов О.М.
242013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеОбласнийПашко М.І.Ткачов О.М.
252013-2014Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяII місцеОбласнийХаритонова І.М.
262013-2014Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
272013-2014Будько ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
282013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласнийДубенюк О.О.
292013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийГубанова О.П.
302013-2014Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийГубанова О.П.
312013-2014Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласнийПрокопенко О.В.
322013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеОбласнийПрокопенко О.В.
332013-2014Савчук ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеОбласнийКозлова О.Г.Адаменко О.В.
342013-2014Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеОбласнийХаритонова І.М.
352013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
362013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
372013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачов О.М.
382013-2014Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
392013-2014Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийКарпенко В.П.
402013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
412013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласнийБабічев С.А.
422013-2014Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласнийТкачов О.М.
432013-2014Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
442013-2014Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийПалій Л.І.
452013-2014Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеОбласнийКірієнко В.В.
462013-2014Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
472013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
482013-2014Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийШовкун В.В.
492013-2014Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийЯндола А.А.
502013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийГубанова О.П.
512013-2014Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийЯндола А.А.
522013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеОбласнийЯндола А.А.
532013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
542013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.Растьогін М.Ю.
552013-2014Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийТкачов О.М.Растьогін М.Ю.
562013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийПашко М.І.Ткачов О.М.
572013-2014Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.Растьогін М.Ю.
582013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
592013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.
602013-2014Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийГубанова О.П.
612013-2014Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
622013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЯндола А.А.
632013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
642013-2014Соколенко ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЛуценко Т.О.
652013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийГубанова О.П.
662013-2014Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийБарабаш С.О.
672013-2014Калитюк ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
682013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
692013-2014Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийЗайченко Г.В.
702013-2014Слєпчук РостиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
712013-2014Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
722013-2014Будько ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеМіськийДубенюк О.О.
732013-2014П`ятигорець ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
742013-2014Стулій ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
752013-2014Кравченко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
762013-2014Бузикіна ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
772013-2014Заєць АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЄльнікова Є.Ю.
782013-2014Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийКірієнко В.В.
792013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМартиненко Т.В.
802013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМартиненко Т.В.
812013-2014Слєпчук РостиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
822013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
832013-2014Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
842013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
852013-2014Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЛісова Н.Т.Трощієва Л.Є.
862013-2014Чищенко БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
872013-2014Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
882013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
892013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
902013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
912013-2014Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
922013-2014Савченко АглаяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
932013-2014Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіськийПрокопенко О.В.
942013-2014Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
952013-2014Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
962013-2014Мирошников СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийХавруняк Л.М.
972013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийКарпенко Д.П.
982013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийОлея Л.В.
992013-2014Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийХавруняк Л.М.
1002013-2014Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1012013-2014Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
1022013-2014Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1032013-2014Цилюрник ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
1042013-2014Харланова АльонаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрудіус О.М.
1052013-2014Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраI місцеМіськийПрудіус О.М.
1062013-2014Цвєлих СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко І.М.
1072013-2014Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1082013-2014Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1092013-2014Цилюрник ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
1102013-2014Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1112013-2014Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1122013-2014Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1132013-2014Тітова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1142013-2014Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1152013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийТкачов О.М.
1162013-2014Биков БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко І.М.
1172013-2014Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачов О.М.
1182013-2014Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1192013-2014Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
1202013-2014Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1212013-2014Савченко АглаяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1222013-2014Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1232013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1242013-2014Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийБабічев С.А.
1252013-2014Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийРастьогін М.Ю.
1262013-2014Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...правоIII місцеМіськийКазарян М.А.
1272013-2014Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийБарабаш С.О.
1282013-2014Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийШовкун В.В.
1292013-2014Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1302013-2014Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.
1312013-2014Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийЯндола А.А.
1322013-2014Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.
1332013-2014Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
1342013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
1352013-2014Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
1362013-2014Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1372013-2014Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1382013-2014Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1392013-2014Нижеголенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийНауменко А.М.
1402013-2014Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийРізниченко І.І.
1412013-2014Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийРізниченко І.І.
1422013-2014Рудакова АнастасіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваIII місцеМіськийСавчук А.А.
1432013-2014Бєляєва МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураIII місцеМіськийБабенко М.А.
1442013-2014Казеєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураI місцеМіськийБабенко М.А.
1452013-2014Костюк КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураII місцеМіськийБосенко Ю.П.
1462013-2014Тімченко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураI місцеМіськийСальніков С.Д.
1472013-2014Омельянов ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізкультураII місцеМіськийБабушкіна С.В.
1482013-2014Слєпчук РостиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
1492013-2014Шульга МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.
1502013-2014Кутник ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийКозлова О.Г.Адаменко О.В.
1512013-2014Савчук ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
1522013-2014Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
1532013-2014Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеМіськийХаритонова І.М.
1542013-2014Харитонова КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
1552013-2014Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
Яндекс.Метрика