ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2014-2015 н.р.

12014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіжнароднийПашко М.І.
22014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіжнароднийПашко М.І.
32014-2015Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТучасникВсеукраїнськийФальченко Н.Г.
42014-2015Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаучасникВсеукраїнськийДубенюк О.О.
52014-2015Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваучасникВсеукраїнськийПещерова І.В.
62014-2015Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
72014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
82014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
92014-2015Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийТкачов О.М.
102014-2015Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеВсеукраїнськийКарпенко В.П.
112014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
122014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
132014-2015Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
142014-2015Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийКарпенко В.П.
152014-2015Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
162014-2015Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачов О.М.
172014-2015Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийТкачов О.М.
182014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийМєшков О.Ю.
192014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
202014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийПашко М.І.
212014-2015Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийТкачов О.М.
222014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
232014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
242014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийЯковлєва К.І.
252014-2015Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
262014-2015Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийЛісова Н.Т.
272014-2015Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
282014-2015Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеОбласнийДубенюк О.О.
292014-2015Килимчук БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийФальченко Н.Г.
302014-2015Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
312014-2015Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийШовкун В.В.
322014-2015Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийФальченко Н.Г.
332014-2015Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваII місцеОбласнийПещерова І.В.
342014-2015Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
352014-2015Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
362014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеОбласнийПалій Л.І.
372014-2015Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийЗайченко Г.В.
382014-2015Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеОбласнийКозлова О.Г.
392014-2015Алієв АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеОбласнийКозлова О.Г.
402014-2015Недолуженко БогданаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваII місцеОбласнийСавчук А.А.
412014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийБарабаш С.О.
422014-2015Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласнийГубанова О.П.
432014-2015Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийГубанова О.П.
442014-2015Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
452014-2015Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласнийБарабаш С.О.
462014-2015Абрамовська ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяII місцеОбласнийХаритонова І.М.Вавілова Ю.В.
472014-2015Ющенко АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
482014-2015Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
492014-2015Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
502014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
512014-2015Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
522014-2015Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
532014-2015Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
542014-2015Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
552014-2015Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
562014-2015Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийБабічев С.А.
572014-2015Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
582014-2015Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
592014-2015Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
602014-2015Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
612014-2015Цвєлих СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.Пашко І.М.
622014-2015Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
632014-2015Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачов О.М.
642014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийМєшков О.Ю.
652014-2015Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
662014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
672014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
682014-2015Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийТкачов О.М.Карпенко В.П.
692014-2015Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
702014-2015Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.Карпенко В.П.
712014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
722014-2015Мирошников СергійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.
732014-2015Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийТкачов О.М.
742014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
752014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
762014-2015Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийТкачов О.М.
772014-2015Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
782014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЯковлєва К.І.
792014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
802014-2015Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
812014-2015Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
822014-2015Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
832014-2015Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
842014-2015Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЛісова Н.Т.
852014-2015Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
862014-2015Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийСвинарьова І.М.
872014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
882014-2015Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
892014-2015Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
902014-2015Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
912014-2015Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
922014-2015Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
932014-2015Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийКарпенко Д.П.
942014-2015Югай МаркВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийОлея Л.В.
952014-2015Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
962014-2015Килимчук БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийФальченко Н.Г.
972014-2015Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийБарабаш С.О.
982014-2015Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийШовкун В.В.
992014-2015Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийФальченко Н.Г.
1002014-2015Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваI місцеМіськийПещерова І.В.
1012014-2015Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1022014-2015Музика БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1032014-2015Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
1042014-2015Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1052014-2015Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1062014-2015Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1072014-2015Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1082014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяI місцеМіськийПалій Л.І.
1092014-2015Зелінська ПолінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
1102014-2015Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийЗайченко Г.В.
1112014-2015Дунаєв РодіонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
1122014-2015Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийЗайченко Г.В.
1132014-2015Коваленко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийКірієнко В.В.
1142014-2015Кравченко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
1152014-2015Тітова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.
1162014-2015Бузикіна ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.
1172014-2015Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийДубровна Н.Г.
1182014-2015Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеМіськийКозлова О.Г.Харитонова І.М.
1192014-2015Алієв АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийКозлова О.Г.
1202014-2015Шульга МаринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
1212014-2015Кутник ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.
1222014-2015Недолуженко БогданаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...українська моваII місцеМіськийСавчук А.А.
1232014-2015Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийБарабаш С.О.
1242014-2015Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийГубанова О.П.
1252014-2015Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийГубанова О.П.
1262014-2015Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийЛуценко Т.О.
1272014-2015Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийФальченко Н.Г.
1282014-2015Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1292014-2015Абрамовська ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...екологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.Вавілова Ю.В.
Яндекс.Метрика