ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2015-2016 н.р.

12015-2016Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
22015-2016Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеВсеукраїнськийПашко М.І.
32015-2016Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийТкачов О.М.Грабчак Д.В.
42015-2016Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийТкачов О.М.
52015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеВсеукраїнськийБарабаш С.О.
62015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
72015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийРастьогін М.Ю.
82015-2016Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаучасникВсеукраїнськийПашко М.І.
92015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеВсеукраїнськийГубанова О.П.
102015-2016Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваучасникВсеукраїнськийПещерова І.В.
112015-2016Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеВсеукраїнськийЯндола А.А.
122015-2016Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаучасникВсеукраїнськийДубенюк О.О.
132015-2016Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваIII місцеОбласнийПещерова І.В.
142015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеОбласнийЗайченко Г.В.
152015-2016Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийМазун О.С.
162015-2016Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеОбласнийЗайченко Г.В.
172015-2016Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийЯковлєва К.І.
182015-2016Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
192015-2016Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
202015-2016Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеОбласнийТрощієва Л.Є.
212015-2016Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеОбласнийБарабаш С.О.
222015-2016Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийГубанова О.П.Шовкун В.В.
232015-2016Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеОбласнийЯндола А.А.
242015-2016Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
252015-2016Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийПашко М.І.
262015-2016Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеОбласнийТкачов О.М.Грабчак Д.В.
272015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
282015-2016Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачов О.М.
292015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеОбласнийРастьогін М.Ю.
302015-2016Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийТкачов О.М.Мєшков О.Ю.
312015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеОбласнийКарпенко В.П.
322015-2016Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаIII місцеОбласнийДубенюк О.О.
332015-2016Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеОбласнийДубенюк О.О.
342015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеОбласнийБарабаш С.О.
352015-2016Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийГубанова О.П.
362015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеОбласнийГубанова О.П.
372015-2016Мерзлий ІгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеОбласнийЛуценко Т.О.
382015-2016Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяучасникОбласнийПалій Л.І.
392015-2016Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеОбласнийПалій Л.І.Трощієва Л.Є.
402015-2016Кабакович МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
412015-2016Хавруняк ВолодимирВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
422015-2016Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
432015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийГордієнко О.В.
442015-2016Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
452015-2016Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраII місцеМіськийПрокопенко О.В.
462015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
472015-2016Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрокопенко О.В.
482015-2016Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...алгебраIII місцеМіськийПрудіус О.М.
492015-2016Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяII місцеМіськийТкачов О.М.Грабчак Д.В.
502015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяI місцеМіськийТкачов О.М.Карпенко В.П.
512015-2016Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийТкачов О.М.Пашко М.І.
522015-2016Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...астрономіяIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.Пашко М.І.
532015-2016Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваII місцеМіськийВітковська К.О.Пещерова І.В.
542015-2016Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...французька моваIII місцеМіськийПещерова І.В.
552015-2016Стефанович ІринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийМазун О.С.
562015-2016Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМазун О.С.
572015-2016Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
582015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийЗайченко Г.В.
592015-2016Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
602015-2016Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваI місцеМіськийМазун О.С.
612015-2016Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
622015-2016Фисина КостянтинВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
632015-2016Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
642015-2016Коваленко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМазун О.С.Кірієнко В.В.
652015-2016Бреженко НікітаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМазун О.С.
662015-2016Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваII місцеМіськийЗайченко Г.В.
672015-2016Тищенко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийМазун О.С.
682015-2016Малій КатеринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
692015-2016Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
702015-2016Кравченко КирилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...англійська моваIII місцеМіськийЗайченко Г.В.
712015-2016Цатуров ВячеславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийНауменко А.М.
722015-2016Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...історія УкраїниIII місцеМіськийНауменко А.М.
732015-2016Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийЛісова Н.Т.
742015-2016Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийЯковлєва К.І.
752015-2016Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
762015-2016Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
772015-2016Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяI місцеМіськийТрощієва Л.Є.
782015-2016Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...хіміяII місцеМіськийТрощієва Л.Є.
792015-2016Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТIII місцеМіськийБарабаш С.О.
802015-2016Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийГубанова О.П.Шовкун В.В.
812015-2016Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТII місцеМіськийФальченко Н.Г.
822015-2016Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...ІОТI місцеМіськийЯндола А.А.
832015-2016Букацель ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачова І.Ф.
842015-2016Проказіна ПолінаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийМєшков О.Ю.
852015-2016Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийМєшков О.Ю.
862015-2016Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
872015-2016Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
882015-2016Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийПашко М.І.
892015-2016Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
902015-2016Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
912015-2016Кухаренко ОлександрВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийКарпенко В.П.
922015-2016Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.Грабчак Д.В.
932015-2016Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
942015-2016Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
952015-2016Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийТкачов О.М.
962015-2016Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
972015-2016Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаI місцеМіськийРастьогін М.Ю.
982015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийРастьогін М.Ю.
992015-2016Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийДалечина В.М.Пашко М.І.
1002015-2016Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачов О.М.Мєшков О.Ю.
1012015-2016Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийНіколаєнко Ю.І.
1022015-2016Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийТкачов О.М.Мєшков О.Ю.
1032015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийКарпенко В.П.
1042015-2016Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаII місцеМіськийПашко М.І.
1052015-2016Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1062015-2016Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...фізикаIII місцеМіськийПашко М.І.
1072015-2016Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаII місцеМіськийДубенюк О.О.
1082015-2016Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...економікаI місцеМіськийДубенюк О.О.
1092015-2016Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяIII місцеМіськийХаритонова І.М.Адаменко О.В.
1102015-2016Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяII місцеМіськийХаритонова І.М.
1112015-2016Алієв АндрійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...біологіяI місцеМіськийХаритонова І.М.
1122015-2016Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...зарубіжна літератураIII місцеМіськийЛадижець С.М.
1132015-2016Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1142015-2016Далечин ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийБарабаш С.О.
1152015-2016Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийБарабаш С.О.
1162015-2016Синельников РодіонВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаIII місцеМіськийГубанова О.П.
1172015-2016Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
1182015-2016Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийГубанова О.П.
1192015-2016Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаI місцеМіськийГубанова О.П.
1202015-2016Мерзлий ІгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийЛуценко Т.О.
1212015-2016Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...інформатикаII місцеМіськийЛуценко Т.О.
1222015-2016Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1232015-2016Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийТрощієва Л.Є.Палій Л.І.
1242015-2016Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1252015-2016Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1262015-2016Музика БогданВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.
1272015-2016Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1282015-2016Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.Трощієва Л.Є.
1292015-2016Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяII місцеМіськийПалій Л.І.
1302015-2016Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предметна олімпіада...географіяIII місцеМіськийПалій Л.І.Трощієва Л.Є.
Яндекс.Метрика