Пшик Ростислав пише: Доброго дня, син не може зайти до себе в щоденник и в особову справу. Виникає повідомлення, додаю в скрине

сделали.... пожалуйста, по этим вопросам пишите в разделе "Звернутися до адміністрації
"

Детальніше...

Я втратив свій пароль пише: Хочу повернути свій доступ к сайту, бо я втратив свій пароль і не можу зайти. Мене зовуть Віктор Бадера.

Якщо в твойому аккаунті вірна електронна пошта - можешь відновити пароль сам або телефонуй вихователю

Детальніше...

Гринько Софія пише: Доброго дня, на сайті ФТЛ з розділу "Початок > ХІМІЯ > Яковлєва К.І > 9 клас > органічна хімія" не завантажуються файли завдання. Мабуть якась помилка?

Заходьте на сайт з логіном та паролем, завантажування файлів передбачене тяльки для ліцеїстів, тобто для авторизованих користувачів сайту

Детальніше...

Кажаєв Максим пише: У мене не зараховано 6-ий тест по біології. Від цього залежить оцінка.

Кто писал администрации - прошлись вручную, английский 9 класс перепроверили всю параллель...

Детальніше...

Прошу учнів звертатися в цій темі форуму стосовно питань проведення Директорської контрольної роботи в 2019-2020 навчального року

Детальніше...

Змінено перелік творів на ЗНО з української літератури
Новою програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури змінено перелік творів, що є обов'язковими для текстуального вивчення учасниками зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

З переліку творів, що був чинним протягом останніх років, виключено 14 та додано 11 творів української літератури.

Зокрема до програми ЗНО додано твори:
«Захар Беркут» (Іван Франко),
«Камінний хрест» (Василь Стефаник),
«Valse mélancolique» (Ольга Кобилянська),
«У теплі дні збирання винограду…» (Максим Рильський),
«Майстер корабля» (Юрій Яновський),
«Лебеді материнства» (Василь Симоненко),
«Наша мова» (Василь Голобородько),
«Модри камінь» (Олесь Гончар),
«Господи, гніву пречистого...» (Василь Стус),
«Два кольори» (Дмитро Павличко),
«Уривок з поеми» (Євген Маланюк),
У творі «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» (Панас Мирний) - до програми ЗНО включено тільки першу та четверту частини, замість усього твору автора.
З програми ЗНО виключено твори:
афоризми Григорія Сковороди,
«Маруся» (Григорій Квітка-Основ’яненко),
«Гайдамаки» (Тарас Шевченко),
«Гімн» (Іван Франко),
«Земля» (Ольга Кобилянська),
«Молюсь і вірю. Вітер грає...» (Максим Рильський),
«Київ - традиція» (Микола Зеров),
«Дитинство» (Юрій Яновський),
«Україна в огні» (Олександр Довженко),
«Залізний острів» (Олесь Гончар),
«Як добре те, що смерті не боюсь я» (Василь Стус),
«О земле втрачена, явися...» (Василь Стус),
«Українське альфреско» (Ліна Костенко),
«Стилет чи стилос?» (Євген Маланюк).
http://osvita.ua/test/65230/

Детальніше...

Українські вчителі вже найближчим часом зможуть зарахувати собі як обов’язкове підвищення кваліфікації не лише навчання в інститутах післядипломної педагогічної освіти, а й інші профільні курси. Відповідне рішення Кабінету набере чинності вже найближчим часом.
Документом передбачається, що з 1 січня 2020 року вчителі зможуть використовувати виділені державою кошти на підвищення кваліфікації.
Загалом впродовж 5 років вчитель має пройти не менш як 150 годин підвищення кваліфікації. При цьому він зобов’язаний підвищувати кваліфікацію щорічно, незалежно від того, вичерпав 5-річну норму чи ні – це обов’язкова умова атестації.

Детальніше...

У МОН розробили нове положення про шкільний кабінет інформатики.
Міністерством освіти розроблене нове Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій закладів загальної середньої освіти. Проект документа оприлюднений відомством для громадського обговорення.
У Міністерстві освіти зазначають, що метою документа є приведення Положення про шкільний кабінет інформатики у відповідність до законодавства та сучасних вимог освітньої галузі.
Нове положення визначає призначення та основні напрями роботи шкільних кабінетів інформатики, порядок їх створення, вимоги до матеріально-технічног оснащення кабінету, навчально-методичне забезпечення кабінету та засади керування роботою кабінетом інформатики.
Після ухвалення документа, наказ Міністерства освіти № 407 «Про затвердження Положення про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів», втратить чинність.
Громадське обговорення норм нового Положення триватиме до 6 вересня 2019 року. Пропозиції та зауваження до проекту документа можна надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
http://osvita.ua/school/65318/

Детальніше...

Учні закладів освіти, які будуть здобувати повну загальну середню освіту в 2021 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з чотирьох навчальних предметів. Про це під час прес-конференції, присвяченій результатам проведення ЗНО в 2019 році, сказав в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.
Зокрема, планується, що українська мова і математика будуть обов'язковими для всіх учасників тестування незалежно від типу навчального закладу, в якому здобуває освіту учень.
Третій обов'язковий тест випускники зможуть обрати із двох предметів - історія України або іноземна мова.
Четвертий тест учасник ЗНО зможе обрати із загального переліку тестових предметів, що пропонується Українським центром оцінювання якості освіти.
Тести з української мови та математики будуть дворівневими.
http://osvita.ua/school/65334/

Детальніше...

Вхід до вашого аккаунту