2013 рік - абсолютна перемога на Турнірі юних фізиків

Вітаємо команду Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ (ФТЛ) з перемогою в XVII Луганському відкритому турнірі юних фізиків, який проходив з 26 по 28 квітня 2013 року у м. Луганськ.

В турнірі приймали участь 12 команд, серед яких, крім команди ФТЛ, виступали неодноразові призери всеукраїнських турнірів юних фізиків – команди міста Києв, Дніпропетровськ, Харков, Одеса, а також ряд команд міста Луганськ та Луганської області. 

 

Команда ФТЛ показала глибокі знання з курсу фізики, навички володіння теоретичним матеріалом, вміння застосовувати експериментальне обладнання та цікаво і аргументовано доводити до суддів і команд опонентів свої ідеї. Як результат – перемога у всіх 4-х відбіркових боях та квиток до фіналу.

У фіналі, в напруженому та запеклому бою, де кожна команда за чотири години, без допомоги вчителя, повинна була розв’язати теоретично та експериментально складну задачу, порівняти теорію з практикою, підготувати доповідь та довести, що вони кращі. І наша команда це зробила!

У фіналі Фізико-технічний ліцей ( м.Херсон) отримав перемогу над командами УФМЛ при університеті ім. Шевченко (м. Києва), УМЛ національного медичного університету ім. Богомольця (м. Києва) та ЛІТ при Дніпропетровському національному університеті ім. Гончара (м. Дніпропетровськ).

Склад команди юних фізиків Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ:

1. Щедролосьєв Микита – 10 клас, капітан (вчитель Растьогін М.Ю.)
2. Савченко Аглая – 10 клас (вчитель Растьогін М.Ю.)
3. Варущик Даніл – 9 клас (вчитель Пашко М.І.)
4. Сергієва Дар’я – 9 клас (вчитель Пашко М.І.)
5. Дорфман Айдер – 9 клас (вчитель Ткачов О.М.)
6. Палінічак Павло – 9 клас (вчитель Ткачов О.М.)
Керівник команди – вчитель фізики ФТЛ Ткачов О.М.

Бажаємо успіхів та перемог у наступних турнірах та конкурсах! ФТЛ запрошує школярів міста і області долучитися до нашої дружної та успішної команди.

  • Переглядів: 9292

Вхід до вашого аккаунту