Вітаємо команду Херсонської області з високим ІІ місцем на 43-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму

 

11-16 вересня 2014 року команда Херсонської області взяла участь у 43-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму, який проходив на території Чернівецької області с.Вижнеці. Команду складали вихованці комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради: Касатов Андрій (ФТЛ), Гегечкорі Едуард, Гевко Юлія (ФТЛ), Жоров Денис(ФТЛ), Маленкова Валерія, Мусатов Андрій, Мустафіна Рената, Вишемирський Костянтин (ФТЛ)  та тренер команди Юрін Олег Васильович.  

На складних дистанціях Чемпіонату 3-4 класу за перемогу боролися 20 команд. Програма Чемпіонату включала змагання на дистанціях «Смуга перешкод» (командні змагання), «Смуга перешкод» (зв’язки) та «Крос-похід», на яких учасники змагань долали за допомогою спеціального туристського спорядження складний рельєф місцевості, за підсумками участі в яких туристи Херсонщини зайняли ІІ місце, обійшовши сильні команди Донецька, Києва, Чернігова, Хмельницького. На Чемпіонаті учасники команди виконали та підтвердили звання кандидатів в майстри спорту зі спортивного туризму.

В особистому заліку відзначилися:

Гевко Юлія - І місце;

Гегечкорі Едуард - ІІ місце.

Вітаємо команду Херсонської області з високим ІІ місцем на 43-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму!

  • Переглядів: 2434