2012 рік Бронза на Всесвітній олімпіаді з фізики

З 15 по 24 липня 2012 року у місті Таллін (Естонія) відбулася Всесвітня олімпіада з фізики. В олімпіаді прийняли участь команди з 88 країн світу, в тому числі й з України. Одним з членів команди був неодноразовий переможець Всеукраїнської олімпіади з фізики учень Херсонського фізико-технічного ліцею Розсоховатський Володимир. Слід зауважити, що у відбірково-тренувальних зборах з формування команди збірної України, окрім Розсоховатського був задіяний ще один учень ФТЛ, Лошкарьов Микита, він виборов місце запасного члена команди фізиків на Всесвітній олімпіаді.

rozsokhovatskii

Змагання складалися з теоретичного та практичного турів, найкращі, талановитіші юнаки та дівчата світу вирішували суперскладні та оригінальні завдання, що охоплювали актуальні напрямки науки, вимагали спеціальних знань та навичок використання сучасного обладнання. Кожен тур продовжувався п’ять годин, потребував максимальної сконцентрованості, прикладання величезних фізичних й морально-вольових зусиль, бездоганного володіння курсом загальної фізики.

Не дивлячись на велику конкуренцію, учень Херсонського фізико-технічного ліцею, вихованець Заслуженого вчителя України Пашко Максима Івановича – Розсоховатський Володимир здобув БРОНЗОВУ медаль.

Слід зазначити, що ця велика перемога, не перша серед учнів ФТЛ, вихованці працівників ліцею, Заслужених вчителів України Пашко Івана Михайловича та Пашко Максима Івановича здобували призові місця:

• Всесвітній олімпіаді з фізики у 1996 році в Норвегії (Осло), Азовський Андрій – почесна грамота;

• Всесвітній олімпіаді з фізики у 2001 році в Турції (Анталія), Лисов Вячеслав – ЗОЛОТА медаль;

• Всесвітній олімпіаді з фізики у 2007 році в Ирані (Исфахан), Штанько Олесь – БРОНЗОВА медаль.

Україна, Херсонська земля пишаються здобутками талановитих учнів та працівників Херсонського фізико-технічного ліцею!

  • Переглядів: 11003

Вхід до вашого аккаунту