Абітурієнту

В ліцей приймають учнів, що закінчили 7, 8 клас загальноосвітньої школи та пройшли конкурсний відбір.

Зазвичай набір відбувається до декількох восьмих класів та одного дев‘ятого класа, також можливий добір в десяті класи на місця звільнені за рахунок відрахування. Набір учнів в одинадцятий клас не відбувається.

Документи та навчальні матеріали абітурієнту: 

З першої суботи жовтня та протягом навчального року проводяться підготовчі курси  для учнів 7 та 8 класів, що вступатимуть у ліцей. Заняття проходять щосуботи для 8 класу починаються о 12:00, тривають три пари, для 7 класу починаються о 13.20, тривають дві пари. На курсах викладають вчителі ліцею, програма курсів спрямована на поглиблення знань  з фізики, математики(7,8 класи) та інформатики (  8 класи).

 

По завершенню навчального року (кінець травня) відбувається:

  • вступний іспит до 8-го та 9-го класу ліцею з фізики та математики для слухачів річних підготовчих курсів;

У червні  починають роботу літні підготовчі курси до вступу в ліцей для учнів, що не відвідували річні (суботні) курси. У кінці червня проводиться ще один вступний іспит до 8-го та 9-го класу ліцею для учнів, що навчалися на літніх курсах, а також для інших бажаючих учнів .

Привила прийому до ліцею

 Закони ліцеїстів 

Вступна компанія до ФТЛ у 2019році:

  • 18 травня 2019 р. о 8:30 – вступний іспит з прийому до 8  та 9 класів, слухачів суботніх підготовчих курсів;
  • літні підготовчі курси для вступу в 8 та 9 класи починають працювати з 6 червня 2019 р.;
  • вступний іспит для слухачів літніх підготовчих курсів та всіх бажаючих учнів міста відбудеться 24 червня 2019 р. (Увага! Можливі зміни).
  • Переглядів: 933724

Вхід до вашого аккаунту