2015 рік - Срібло та Бронза на Всесвітній олімпіаді з фізики

Індія приймала 46-а Міжнародну фізичну  олімпіаду (IPhO) в Мумбаї з 5 липня по 12 липня 2015 у Хоми Баба Центрі природно-наукової освіти, що є вузловим центр країни в галузі науки і математики. В цілому, майже 400 студентів і 300 викладачів і дослідників з 86 країн брали  участь у цьому грандіозному змаганні.

Національний академічний комітет під головуванням видатного фізика професора  Joseph Samuel (Raman Research Institute, Bengaluru)  складався з ряду провідних фізиків і педагогів країни. Професор Anwesh Mazumdar, Національний координатор предметних олімпіад в Індії - координатор 46 IPhO і координатор теоретичної складової. Доктор Rajesh Khaparde є координатором експериментальної складової. Президент Міжнародної фізичної олімпіади, професор Hans Jordens з Нідерландів був присутній протягом усього змагання. 

Відповідно до норми у фізичній олімпіаді, IPhO 2015 проходило два тури по 5 годин  кожен - теоретичний і експериментальний.

В запеклій боротьбі команда України, в складі якої знову, як і в 2013 році,  були двоє учнів Херсонського фізико-технічного ліцею, виборола три срібні медалі та дві бронзових.

Кожен з п’яти українців отримав нагороду, але тільки ліцеїст ФТЛ Олексій Микуленко набрав найбільшу кількість балів - 40.7, Югай Марк здобув бронзову медаль з результатом - 27.1 балів. Ще один учень Херсонського фізико-технічного ліцею Палінчак Павло був запасним у команді. 

Кропіткою працею, щоденними тренуваннями була здобута ця перемога, керівником та тренером призерів Всесвітньої олімпіади є Заслужений вчитель України, талановитий вчитель, випускник фізико-технічного ліцею Пашко Максим Іванович.

Херсонщина пишається Всесвітніми переможцями!

Додатково:

2012 Всесвітня олімпіада з фізики, Естонія - Россоховатський Володимир - бронзова медаль.

Лошкарьов Микита - запасний в команді України, Учитель і тренер - Пашко Максим Іванович.

2013р. Всесвітня олімпіада з фізики, Данія - Олійник Артем - бронзова медаль, Білошитській Володимир - срібна медаль

Учитель і тренер - Пашко Максим Іванович.

2014р Міжнародний турнір юних фізиків, Великобританія- диплом учасника.

Збірна України - команда ФТЛ при ХНТУ та ДНУ: Щедролосьев Микита, Палінічак Павло, Соловйов Борис, Косабуцкій Олексій, Варущік Данило.

Керівники та тренери: Ткачов Олексій Михайлович, Пашко Максим Іванович.

  • Переглядів: 15169

Вхід до вашого аккаунту