Облік відвідування учнями занять

Облік відвідування навчальних занять учнями  зобов’язаний здійснювати на своєму уроці вчитель. Вчитель робить відмітку «н» до відомості відвідування, яку надає йому староста/заступник старости класу. За наявності можливостей (ноутбук, доступ до мережі), вчитель може робити й відмітку «н» в електронному журналі на сторінці «Журнал оцінок», в клітинці, що відповідає рядку учня та даті проведення заняття.

Нижчезазначені відмітки – є системними, тобто програма робить статистику по цих відмітках стосовно кількості пропущених занять.

Відвідування/пропуск учнями занять впливає на успішність навчання, відмітка присутності учня на уроці, поряд з оцінками атестацій, є показником засвоєння навчального матеріалу. Саме тому вчитель більше всіх зацікавлений у максимальному розкритті інформації про діяльність учня на уроці, таким чином право запису «н» про відвідування учнями уроків делеговано вчителю.

З‘ясування причини відсутності, накопичення документів, що засвідчують поважність цих причин покладено на вихователя. Тому остаточний облік відвідування занять учнями організований в окремій формі саме для вихователя класу.

Вихователь класу ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ:

  • Організувати відповідальне ставлення кожного учня класу, старости, заступника старости до оформлення, зберігання, та надання вчителеві «Відомості відвідування»;
  • Вразі несанкціонованої відсутності учня на уроці терміново з’ясувати причину у батьків, вимагати від батьків медичні документи, що засвідчують відсутність учня з причини хвороби. В кінці кожного навчального дня, перевіряти «Відомість відвідування - доповнювати записи про відсутніх.
  • Переносити дані до електронного журналу в розділ «Учні»-> «Облік відвідування» використовуючи символи «н+» - відсутність з поважної причини, «н-» - відсутність, що не має поважної причини (прогул), «н» - відсутність, причини якої не з’ясовані.
  • Після того як з’ясовуються причини відсутності учня на уроці вихователь зобов’язаний доповнювати свій запис «н» або запис вчителя плюсом або мінусом позначаючи правомірність відсутності учня.

На сторінці «Облік відвідування» клітинки в які вчитель вистави оцінку не є активними для позначок вихователя, вважається, що учень був присутній на цьому уроці.

Згодом до цього розділу буде прив'язаний облік порушень дисципліни, пункти в дисциплінаторі "Пропуск 1, 2, 3 уроків" буде скасовано. Штрафні бали до загального балу поведінки будуть додаватися після перерахунку відмічених "н" в розділі "Облік відвідування". 

  • Переглядів: 2531

Вхід до вашого аккаунту