2018 рік - Учні Херсонського фізико-технічного ліцею здобули перемогу на Міжнародному конкурсі наукових проектів GENIUS Olympiad

Учні Херсонського фізико-технічного ліцею здобули перемогу на Міжнародному конкурсі наукових проектів GENIUS Olympiad 2018, який пройшов 11-16 червня у місті Освего, штат Нью-Йорк, США.
Олімпіада «Genius» – щорічна міжнародна університетська олімпіада, яка заснована Oswego State University of New York (SUNY) і традиційно проводиться у другій половині червня для випускників шкіл за сприянням The Terra Science and Education Foundation. Олімпіада складається з декількох етапів і виявляє не лише талановитих і успішних учнів, але і надає можливість молоді з різних країн поділитися своїм першим науковим досвідом.
Наші учні представляли такі теми:
1) Терентьєв Максим, "Розробка пристрою для покращення венозного кровообігу за допомогою електричного струму". Наукові керівники: Пашко Іван Михайлович, Пашко Максим Іванович.
2) Тищенко Валерія, "Перетворювач тривимірних механічних коливань в електроенергію". Науковий керівник Растьогін Михайло Юрійович. 
3) Зелінська Поліна, "Зміна морфофункціональних показників крові під впливом електричної та хімічної сиимуляціі". Наукові керівники: Растьогін Михайло Юрійович, Пашко Максим Іванович.
Терентьєв Максим - срібна медаль, Тищенко Валерія - срібна медаль, Зелінська Поліна - бронзова медаль.

GENIUS_2018.jpg

GENIUS_2018_1.jpg

GENIUS_2018_2.jpg

  • Переглядів: 3143

Вхід до вашого аккаунту