Участь у MILSET Expo-Sciences International 2019

За результатами ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук у травні у напруженій боротьбі Евгеній виборов диплом другого ступеня у відділенні технічних наук, Президентську стипендію та право представляти Україну на одній з провідних науково-технічних виставок у світі. Поїхав він туди з роботою «Роботизований помічник віддаленого керування на основі біомеханічного маніпулятору», науковим керівником якої є учитель фізики ФТЛ, Заслужений вчитель України Пашко Іван Михайлович.
Проект Євгеній – це прототип майбутнього помічника людям з особливими потребами. Він складається з двох частин – з біомеханічного маніпулятору, який здатен повторювати рухи кінцівки руки людини, та рухомої платформи, як переміщує установки у просторі. Пристрій має пульт керування, котрий керує усім проектом дистанційно,аналізуючи рухи руки користувача, та отримані сигнали з сенсорного екрану про переміщення.


"Усі дні виставки були важкими, але дуже цікавими: з 9-ї ранку до 16-ї опівдня ми захищали свої роботи перед журі та учасниками, дивились роботи інших та багато спілкувались. Також організатори цієї виставки зробили нам безкоштовні екскурсії в перші два дні захисту. Тому після 16 години я подорожував містом,знаходив цікаві для себе місця" - каже Євгеній.

Як завжди буває на подібних заходах, останній день виставки мав назву Culture Night. Цього вечора усі учасники одягнули свій національний одяг та обмінювались сувенірами та подарунками, привезеними зі своєї країни. 

Євгеній Чернозуб Зазвичай на таких заходах дізнаєшся багато нового, знаходиш нових товаришів, практикуєш свої вміння говорити іноземною мовою, а також досліджуєш країну в якій все проходить. Я на цій виставці порозмовляв з багатьма однодумцями, в мене з’явились нові ідеї щодо подальшого розвитку моєї установки. Також я знайшов багато знайомих з різних країн, відкрив для себе столицю ОАЕ, та отримав купу задоволення,вражень і спогадів.

  • Переглядів: 557