Віртуальна педагогічна рада

За деякий термін до проведення очного засідання педагогічної ради поряд з прізвищами ліцеїстів з’являються іконки  з посиланням на форму в якій вчитель може внести пропозицію педагогічній раді «Попередити», «Рекомендувати перехід до загальноосвітньої школи», «Відрахувати» (1), що до кожного свого учня.

 

Іконки червоного кольору  містяться біля прізвищ учнів які за критеріями ліцею мають бути відрахованими (або факт навчання має бути розглянутим на педраді), стосовно цих учнів висловлювання вчителя обов’язкове. По мірі роботи вчителів з формою віртуальної педради список ліцеїстів до розгляду педрадою може розширюватись за рахунок тих учнів щодо яких внесена пропозиція вчителем, але він не підпадає під критерії.

pedsovet7

Вразі внесення пропозиції «Рекомендувати перехід» або «Відрахувати» обов’язковим є аргументація вчителем свого рішення (2) так як це б звучало не очній педагогічній раді. Текст аргументації доступний тільки для вчителів учня та адміністрації, розголошувати цей текст стороннім людям суворо заборонено.

В процесі прийняття рішення про свою пропозицію педраді зверніть увагу на характеристику учня подану вихователем  (3) (вихователі  пишуть характеристику в розділі особової справи «Поведінка. Коментарі»), а також всю  іншу інформацію стосовно учня, перегляньте данні «особової справи», табелі успішності, психологічну характеристику.  

pedsovet2  pedsovet3

За декілька днів до початку очної педради участь педагогічних працівників у зборі даних по учням на сайті ліцею може бути примусовою.

  • Переглядів: 1028

Вхід до вашого аккаунту