Розподіл тем науково-дослідних робіт

Всі учні 10х класів мають обрати тему курсової роботи на 2й семестр!

Розподіл тем нівчальних науково-дослідних  робіт відбувається наступним чином:

  • Вчителі в "Електронному журналі" вносять теми та самі обирают учня, якщо останній продовжує писати тему під керівництвом вчителя.
  • Учні які бажають виконувати курсову роботу під керівництвом конкретного вчителя мають звернутися до нього, отримати згоду (вразі наявності вільних тем). Вчитель відмічає  прізвище учня поряд зі своєю темою в "Електроному журналі". 
  • Учні які не мають попередніх домовленостей з кервниками науково-дослідних робіт самі обирають тему на сторінці сайту.

Для цього: 

  • оберіть меню "Ліцеїст ФТЛ", далі знайдіть посилання "Навчальна науково-дослідна робота ліцеїста", якщо Ви ще не обрали тему, Ви маєте перейти за посиланням "Обрати тему". 
  • уважно передивіться список тем, оберіть одну з них та натисніть кнопку "Обрати":

 
Будьте уважні, обрати тему можна тільки один раз.

Післятого як тема обрана, Ви побачите прізвище вчителя-керівника науково-дослідною роботою. Ви маєте обов`язково зустрітися з ним та скоригувати план роботи над науковою проблемою... В процесі роботи Ви маєте завантажити на сайт файл своєї роботи в форматі zip архіву.

 

Як оцінка за курсову роботу впливає на рейтинг ліцеїста

 

В цьому прикладі: а) 9 - оцінка за курсову роботу, b) 45 - добуток коефіцієнту 5 та оцінки; c) 478 це сума добутків оцінок з предметів спецциклу та їх коефіцієнтів до яких  додається й 45; 48 - це сума всіх коефіцієнтів предметів спецциклу до яких додається 5 (коефіцієнт ННДР); d) 523=478+45 - це сума добутків спецциклу, а 53=48+5 - це сума коефіцієнтів спецциклу.

Увага, при відсутності файлу курсової роботи автоматично виставляється оцінка 0, тобто «н/а».{jcomments on}

 

  • Переглядів: 5332

Вхід до вашого аккаунту