Директорські контрольні роботи - інструкція учням

На передодні контрольної роботи з окремого предмету буде оголошено аудиторію в яку ви маєте з`явитися для її виконання.  

Запамятайте (краще запишіть) аудиторіїї в яких Ви будете виконувати атестації, тільки в цих аудиторіях  вам видадуть бланк відповідей з Вашим шифром.

Після автоматизованої чи ручної перевірки кожної контрольної роботи в тому ж розділі ви знайдете розгорнутий звіт про виконання вами роботи, оцінку за тестову та творчу частини, а також електронну копію вашої роботи та виправлення помилок (апеляція).

Ліцеїсти! Ви маєте з‘являтися до ліцею за 10 хвилин до початку роботи. При собі треба мати щоденник, письмові приналежності (калькулятор), кілька ручок з темно-синьою або чорною пастою.

При собі треба мати щоденник, письмові приналежності (калькулятор), кілька ручок з темно-синьою або чорною пастою.

Зважте на те, що при перевірці буде застосoвано захист від "морського бою", тобто питання в яких кількість відповідей перевищує можливу кількість - анулюються!

perevyshennyaДля виконання роботи Вам буде видано бланк відповідей на тестову частину з вашим ШИФРОМ та/або папір (аркуші з зошиту). Увага, перевірте разом з вчителем-екзаменатором відповідність шифру вашому прізвищу.

Виконуючи к/р відповідайте на завдання тестової частини ставлячи хрести в бланку відповідей тільки в межах квадрату в рядку питання та відповідному стовпчику (А,Б,В,Г,Д) тільки ЧОРНОЮ пастою. Не робіть зайвих поміток на бланку – він повинен залишатись абсолютно чистим за виключенням хрестиків-відповідей.

Під час к/р не можна спілкуватися з іншими його учасниками. Якщо виникла проблема, піднесіть руку, і до Вас підійде вчитель, щоб допомогти. Не можна ставити запитання, які стосуються
змісту завдань.
Під час к/р не можна їсти, пити й виходити з аудиторії.
Під час к/р заборонено користуватися будь-якими матеріалами чи посібниками, мобільними телефонами (вони повинні бути вимкнені в момент входу до ліцею і знаходитись у сумках), будь-якими електронними засобами, калькуляторами (крім фізики).
Під час к/р заборонено передавати чи просити письмові приналежності у інших учнів.
Ви зобов’язані виконувати вказівки вчителя.
Про порушення, допущені під час к/р, вчителі роблять запис у списку аудиторії. На підставі отриманої інформації результати к/р  учня можуть бути анульовані.
Вчителі-екзаменатори можуть позбавити Вас права виконувати к/р  і вивести з аудиторії за:

  • спробу виконувати к/р за іншого учня;
  • використання будь-яких посібників, матеріалів, пов’язаних із предметом тестування;
  • порушення дисципліни;
  • спробу надати чи одержати допомогу, спілкування з іншими учнями під час к/р  в будь-якій форм

В дні проведення директорських контрольних робіт (11  класи - державної підсумкової атестації)  Ви маєте з‘являтися до ліцею за 10 хвилин до початку роботи.

* Слідкуйте за подальшою інформацією - можуть бути зміни.

  • Переглядів: 11635

Вхід до вашого аккаунту