Директорські контрольні роботи - інструкція учням

У вечері перед кожним днем директорської контрольної роботи на сайті оголошуються аудиторії в які ви маєте з`явитися та час - запам'ятайте свій розклад (краще запишіть). Тільки в цих аудиторіях  вам видадуть бланк відповідей з Вашим шифром.

Ви маєте з‘являтися до ліцею за 10 хвилин до початку роботи. При собі треба мати щоденник, письмові приналежності (калькулятор), кілька ручок з темно-синьою або чорною пастою.

Після того як ви отримаєте бланк - перевірте разом з вчителем відповідність шифру вашому прізвищу (вказано у списку аудиторії).

 BLANK EXAMPL

Виконуючи контрольну роботу, уважно читайте завдання (має бути вказана кількість вірних відповідей - одна чи декілька), відповідайте на завдання тестової частини ставлячи хрести в бланку відповідей тільки в межах квадрату в рядку питання та відповідному стовпчику (А,Б,В,Г,Д) тільки ЧОРНОЮ пастою. Не робіть зайвих поміток на бланку – він повинен залишатись абсолютно чистим за виключенням хрестиків-відповідей. Якщо сталася помилка, ви можете зафарбувати її білим коректором та поставити хрестик в іншій клітині, але це не гарантує від зчитування сканером саме вірної відповіді - намагайтеся не робити помилок. 

Під час контрольної роботи НЕ МОЖНА 

 • спілкуватися з іншими його учасниками. Якщо виникла проблема, піднесіть руку, і до Вас підійде вчитель, щоб допомогти. Не можна ставити запитання, які стосуються
  змісту завдань. 
 • їсти, пити й виходити з аудиторії
 • користуватися будь-якими матеріалами чи посібниками, мобільними телефонами (вони повинні бути вимкнені в момент входу до ліцею і знаходитись у сумках), будь-якими електронними пристроями.
 • передавати чи просити письмові приналежності у інших учнів.

Ви зобов’язані виконувати вказівки вчителя. Про порушення, допущені під час контрольної роботи, вчителі роблять запис у списку аудиторії. На підставі отриманої інформації результати к/р  учня можуть бути анульовані. Вчителі-екзаменатори можуть позбавити Вас права виконувати контрольну рооту і вивести з аудиторії за:

 • спробу виконувати контрольну роботу за іншого учня;
 • використання будь-яких посібників, матеріалів, пов’язаних із предметом тестування;
 • порушення дисципліни;
 • спробу надати чи одержати допомогу, спілкування з іншими учнями в будь-якій формі

 

 • Переглядів: 13692

Вхід до вашого аккаунту