Перемоги

Учениця 11-го класу ліцею Анастасія Тищенко успішно приймала участь у конкурсі "Україна має талант. Діти 8" і дійшла до напівфіналу. Вся країна затамувавши подих спостерігала неперевершені гімнастичні піруєти у повітрі на кільці у виконанні Насті. Кожен ліцеїст та й херсонець впевнений що виступ Насті був найкращий!!!  Весь ліцей, вся Херсонщина, а тепер й країна пришається Анастасією Тищенко, учницею Херсонського фізико технічного ліцею. 

Друк E-mail

16 березня 2016 року команди ФТЛ (юнаки і дівчата) прийняли участь у обласних змаганнях з баскетболу 3х3. Юнаки посіли Перше місце, а дівчата у запеклій боротьбі стали другими. Вітаємо наших ліцеїстів з черговою перемогою. Склади команд: (юнаки) Калошин Іван, Фокін Микита, Бурянін Сергій, Стулій Іван. (дівчата) Верховцева Маргарита, Козюра Маргарита, Козюра Орина, Путіна Дарина.

Друк E-mail

Вітаємо нашого коллегу, нашого улюбленого вчителя фізики Пашка Івана Михайловича з нагородженням високою державною нагородою. Сотні випускників ліцея вдячні Вам за занання та мудрість, що Ви передали нам, за терпіння та невтомну працю. Наша країна вдячна Вам за Ваших вихованців, що неодноразово доводили - Херсонська земля родюча на геніїв науки. Єдиний учасник команди нашої країни на всесвітній олімпіаді з фізики, вихованець Івана Михайловича - Лисов Вячеслав, здобув ЗОЛОТУ медаль на Всесвітній олімпіаді з фізики.

Друк E-mail

Вітаємо нашого директора, Бабенко Миколу Івановича – Заслуженого вчителя України, Почесного громадянина міста Херсона, кандидата технічних наук з почесною державною нагородою – орденом «За заслуги» ІІІ ступеню. Самовіддана багаторічна праця, любов до дітей, поважне ставлення до колег стали запорукою визнання суспільством Миколи Івановича як взірця трудівника та порядної людини. Ми, ваші колеги, друзі, Ваші  учні та випускники,  бажаємо Вам здоров‘я, терпіння та гарного настрою.

Друк E-mail

11-16 вересня 2014 року команда Херсонської області взяла участь у 43-му Чемпіонаті України серед юніорів з пішохідного туризму, який проходив на території Чернівецької області с.Вижнеці. Команду складали вихованці комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради: Касатов Андрій (ФТЛ), Гегечкорі Едуард, Гевко Юлія (ФТЛ), Жоров Денис(ФТЛ), Маленкова Валерія, Мусатов Андрій, Мустафіна Рената, Вишемирський Костянтин (ФТЛ)  та тренер команди Юрін Олег Васильович.  

Друк E-mail

Збірна команда Херсон-ФТЛ з туризму 30.07 2014 повернулась з м. Ужгорода з золотим кубком України. Вперше наші ліцеїсти посіли найвищу посаду з пішохідного туризму, подарувавши найвищу перемогу ліцею до його 25-річчя. Наші спортсмени і в особистому заліку були на висоті: Гевко Юлія – І місце, Касатов Андрій – ІІ. Команда була першою в крос-поході і в загальному підсумку, тобто перемога доволі переконлива. Тимченко Олексію і Касатову Андрію, крім всього, було довірено суддівство найвищого рівня. Тренери команди Юрін Олег Васильович і Юріна Тетяна Дмитрівна задоволені результатом та вже знову планують нові висоти. Адміністрація і увесь ліцейський колектив щиро дякують учням: Гевко Юлії, Маленковій Валерії, Касатову Андрію, Жорову Денису, Глібчуку Ярославу, Тимченку Олексію та їх працьовитим тренерам за великий вклад в історію нашого навчального закладу.

Друк E-mail

08.01.2014р. відбулися змагання з настільного тенісу серед вчителів міста Херсона. Команда наших вчителів у складній боротьбі ,поступившись лише команді тренерів ДЮСШ №3, зайняла II місце.

В змаганнях приймали участь 48 команд вчителів міста.
Вітаємо нашу команду у складі:
1. Бабушкіна Світлана Вчяеславівна
2. Босенко Юрій Павлович
3. Ремньова Вікторія Валеріївна
Бажаємо вам олімпійського здоровя, чудового настрою та нових перемог!

Друк E-mail

Юные херсонские физики заняли первое место среди 24 команд из 11 областей Украины. Победа дала право команде участвовать в международном турнире юных физиков, который состоится через полгода в Лондоне.

Победу завоевала команда из пяти лицеистов ФТЛ: это Савченко Аглая, Челпанова Оксана, Варущик Данил, Палиничак Павел и Щедролосев Никита.

Капитан команды ХФТЛ Никита Щедролосьев рассказал, что участие в таком турнире является очень полезным и интересным.

Друк E-mail

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 546/2013 від 4 жовтня 2013 року, за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм, нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня учителя фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради ПАШКА Максима Івановича

max pashko orden

Друк E-mail

Яндекс.Метрика