Учнівське самоврядування

Результати опитування самоврядування

Название украинскийМи раді тому, що за результатами проведеного нами опитування багато з ліцеїстів інформовані про існування органу самоврядування, знають про його роботу, учасників і хотіли б працювати разом з нами. Так само не оминемо увагою те, що більшість ліцеїстів віддає перевагу газеті ліцейського самоврядування. Це дуже приємно для нас. Ми будемо продовжувати удосконалити свою роботу. Спасибі всім, хто брав участь у проведенні опитування. Ваша думка дуже важлива для нас.

Результати опитування можно подивитися тут

Новий випуск ліцейської газети "PTL Times"

 • Переглядів: 1891

Вибори самоврядування

ВИБОРИ ДО КОЛЕГІЇЇ САМОВРЯДУВАННЯ

Якщо ти – ініціативна людина з активною життєвою позицією, маєш інтерес до позакласної роботи та бажаєш покращити ліцейське життя – тоді тобі до нас!

Колегія - це пусковий механізм організаторської роботи в ліцеї, вона затверджує конкретний план роботи на конкретний термін, а потім аналізує його. Беручи участь у роботі органів самоврядування, ліцеїсти набувають цілий ряд звичок і навичок, умінь і знань. У них розвивається певні моральні якості і риси характеру.

 • Переглядів: 2185

PTL TIMES

Емблема

Учнівське самоврядування презентує нову ліцейську газету!На нашу думку, традиція випуску ліцейської газети повинна підтримуватися незалежно від технічного прогресу та зміни ліцеїстів. Адже наша головна мета—оповістити вас про останні новини ліцею, міста та України загалом.

 • Переглядів: 2086

Підготовка до директорських контрольних робіт

личное-экзамен-экзамены-учеба-167578Щорічно в ліцеї в другому півріччі проводяться директорські контрольні роботи. Вони є підсумком самостійної роботи учня протягом семестру. Контрольні проводяться протягом тижня. Їх пишуть учні всіх паралелей. Для написання кожної роботи учнів "перемішують" і ставлять в умови, подібних до умов ЗНО. Роботи закодовані, так що вчителі при перевірці не знають чиє це "творіння".

Щоб успішно написати контрольні, необхідно систематично і наполегливо працювати над засвоєнням матеріалу по кожній навчальній дисципліні протягом усього семестру. Ослаблена, епізодична робота над програмним матеріалом, надія на те, що все можна буде вивчити протягом 2-3 днів перед написанням робіт не дає очікуваних результатів. Тому ліцеїст, який прагне пройти контроль успішно, повинен з першого дня занять систематично і ретельно виконувати всі завдання. 

Це і буде головним напрямком підготовки до контрольних заходів, а отже і запорукою отримання високої оцінки. Разом з тим, необхідно проявляти значні зусилля та наполегливість і під час безпосередньої підготовки до контрольних.Що ж потрібно пам'ятати студенту, щоб успішно підготуватися до атестації знань?

 • Переглядів: 6346

Театральная студия «Pick-Up»

Ребята, приглашаем вас в театральную студию «Pick-Up». Вас ждут основы актерского мастерства, занятия сценической речью, сценическим движением. Практическое применение навыков на сцене.

 • Участия в акциях и культурных событиях лицея и города
 • Разработка сценариев и правильное их продвижение.
 • Самореализация своих возможностей
 • Неординарная обстановка и коллектив
 • Проведение флеш-мобов и акций в лицее
 • Воплощение в жизнь ваших идей и мечт
 • И еще много,много чего.

Занятия проводятся по вториникам и четвергам после 4 пары (ауд.116). Руководитель - Тихонов Владислав

 • Переглядів: 1988

Робота самоврядування за останнє півріччя


Добро пожаловать в ФТЛ

Самоврядування у ліцеї існує дуже давно, але цього року воно почало працювати по-новому. Ось і пройшли перше півріччя роботи. В нашому розумінні самоврядування - це продуктивна робота цілісного колективу, яка пов'язана прагненням до поліпшення ліцейського життя. Саме цією метою ми й керувалися.

 • Переглядів: 2278

День учнівського самоврядування

эмблема

Нагадуємо, що 06.02.2013 буде проведено день учнівського самоврядування.

У цей день ліцеїсти можуть заміняти своїх вихователів, вчителів та адміністрацію ліцею. Подробиці читай далі.

Основною метою проведення Дня учнівського самоврядування є виховування в учнів активної життєвої позиції через участь в організації навчально-виховного процесу і розвиток методичних навичок в викладанні програмного навчального матеріалу з різних предметів перед аудиторією.

 • Переглядів: 2943

Інтернетопитування «Таланти ліцею»

Фотостудія «Фокус» під керівництвом Швеця Р.М. організувала квітневу фотовиставку «Таланти ліцею». Серед авторів:
1.    Бачинський Сергій (11Г) «Погляд»
2.    Черкаська Юлія (11Г) «Наше життя»
3.     Шишкова Настя (10Б) «Нове покоління»
4.     Комарова Настя (11А) «Стоп кадр»
5.     Денисенко Ганна (9В) «Хвилини життя»
6.     Кудрявцева Наталія (10А) «Світогляд»
7.     Саламаха Лідія (9Е) «Захоплення»

 • Переглядів: 2006