Педагогічний колектив

Педагогічний колектив

Випускники ліцею

Випускники ліцею

Перемоги на олімпіадах та конкурсах

Перемоги на олімпіадах та конкурсах

Вступ до вищих навчальних закладів

Вступ до вищих навчальних закладів

Рейтинг ФТЛ з фізичної культури

Рейтинг ФТЛ з фізичної культури

Відеопрезентація

Відеопрезентація

Фотоальбом

Фотоальбом

Контакти

Контакти

 

Фізико-технічний ліцей м. Херсона – загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ супеню навчання, який виховує національну науково-технічну еліту, здійснює профільну та допрофесійну підготовку учнів.

Місія ліцею – плекання національної науково-технічної еліти шляхом виховання гармонійно розвиненої, національно свідомої, творчої особистості випускника; конкурентною якістю якої є високий рівень інформаційно-технічної та гуманітарної підготовки, соціальна і професійна компетентність і мобільність, уміння ініціювати, підтримувати та здійснювати інноваційні технології, брати участь у процесах соціального, економічного, індустріального та інформаційно-технічного розвитку нашої держави.

Друк E-mail

Поряд із традиційними методами і формами організації навчальних занять у ліцеї широко застосовуються інноваційні технології, можливість переможців конкурсу-захисту відпочити та попрацювати в літніх школах, організованих МАН, діють гуртки та секції при вищих навчальних закладах та інші види навчальної діяльності.
Науково-практична підготовка учнів з профільних предметів здійснюється шляхом вивчення спецкурсів, занять у факультативах, гуртках, клубах, секціях, участь у конференціях та форумах.

Друк E-mail

004

Ліцей-навчальний заклад для обдарованих дітей, який забезпечує освітою вище державного мінімуму та здійснює науково-професійну підготовку, задовольняє освітні вимоги людини, суспільства та держави.

Ліцей є відкритою, вільною для збагачення новими науково-о

Друк E-mail

Портал ФТЛ – является официальным представительством Херсонского физико-технического лицея при ХНТУ и ДНУ в Интернете.
Цель Интернет представительства ФТЛ – информационная поддержка всех сфер деятельности лицея, реализация коммуникационной функции.
Портал ФТЛ является одной из нескольких взаимосвязанных составляющих  информационной системы лицея.

Друк E-mail

Яндекс.Метрика