2019-2020 2018-2019 2017-2018 2016-2017 2015-2016 2014-2015 2013-2014 2012-2013 2011-2012 2010-2011 2009-2010 2008-2009 2007-2008 2006-2007 2005-2006 2004-2005 2003-2004 2002-2003 2001-2002 2000-2001 1999-2000 1998-1999 1997-1998 1996-1997 1995-1996 1994-1995 1993-1994 1992-1993 1991-1992 1990-1991 1989-1990

2012-2013 навчальний рік

11А клас вихователь Казарян Марія Артавазівна

1.Антонов Андрій Анатолійович

ВНЗ: Одеський національний морський університет
Судобудування та океанотехніка
2.Бондаренко Дмитро Юрійович

ВНЗ: Одеський національний політехнічний університет
3.Буданова Катерина Іллівна

ВНЗ: Одеський національний економічний університет ОНЕУ
4.Вермієнко Тетяна Олександрівна

ВНЗ: University of Warsaw
Finance, Invesments and accounting
5.Войт Вікторія Сергіївна

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
Менеджменту та маркетингу
6.Гогоман Олександра Володимирівна

ВНЗ: Одеський національний економічний університет ОНЕУ
7.Гончар Владислав Володимирович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
8.Горинін Роман Дмитрович

ВНЗ: Херсонський державний аграрний університет
9.Гулевич Надія Павлівна

ВНЗ: Крымский государственный медицинский университет имени С. И. Георгиевского
лечебное дело
10.Діжур Євген Ігорович

ВНЗ: Національний аерокосмічний університет ім.М.Є. Жуковського (ХАІ)
СУЛА
11.Коваленко Василь Єгорович

ВНЗ: Одеське художнє училище імені Митрофана Борисовича Грекова
12.Кравець Олександр Васильович

ВНЗ: Херсонський державний аграрний університет
13.Крамаровський Владислав Сергійович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
14.Криворучко Андрій Павлович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
15.Кузовенков Дмитро Сергійович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
16.Лайтан Олександр Анатолійович

ВНЗ: Одеська національна юридична академія
Міжнародно-правові відносини
17.Лахно Владислав Сергійович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
18.Лисенко Олена Олександрівна

ВНЗ: Харківський національний медичний університет
Стоматологічний факультет
19.Лубчук Андрій Олексійович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
20.Межов Максим Олегович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
Судовождения
21.Мікла Іван Олександрович

ВНЗ: Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету
Галузь: Транспорт і транспортна інфраструктура Напрям: аеронавігація, Спеціальність: льотна експлуатація повітряних суден
22.Нестерова Катерина Андріївна

ВНЗ: Київський національний університет культури і мистецтв
Факультет режисури та хореографії
23.Нестерчук Микита Дмитрович

ВНЗ: Харківський політехнічний інститут
Німецький технічний факультет
24.Онищенко Валерія Вікторівна

ВНЗ: Univerzity Karlovy v Praze
25.Резніченко Віталій Сергійович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
26.Саламаха Лідія Іванівна

ВНЗ: Миколаївський національний аграрний університет
Техніка та енергетика аграрного виробництва
27.Селіванов Гліб Віталійович

ВНЗ: Одеська національна академія зв_язку ім.О.С.Попова
факультет "Інфокомунікацій"
28.Сита Альона Русланівна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
29.Скрипниченко Андрій Ігорович

ВНЗ: Херсонський державний аграрний університет
30.Стоянова Діана Юріївна

ВНЗ: Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
31.Хайрудінов Микита Сергійович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
Факультет менеджменту та маркетингу
32.Храмцов Денис Дмитрович

ВНЗ: Одеська національна морська академія ОНМА
33.Цепелєва Єлизавета Юріївна

ВНЗ: Одеська національна юридична академія
34.Чупія Аліса Дмитрівна

ВНЗ: Одеський національний економічний університет ОНЕУ

11Б клас вихователь Єльнікова Євгенія Юріївна

1.Балахнічова Людмила Сергіївна

ВНЗ: Таврійський національний університет ім. Вернадського
Факультет: Економічний факультет Галузь: Економіка та підприємництво Напрям: фінанси і кредит
2.Боднар Роман Юрійович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
Факультет: судноводіння Галузь: Транспорт і транспортна інфраструктура Напрям: морський та річковий транспорт, Спеціальність: судноводіння, Спеціалізація: судноводіння
3.Галущак Оксана Юрiївна

ВНЗ: Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
программную инженерию
4.Головаш Владислав Олегович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Кібернетика
5.Гонтар Олег Олександрович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
Факультет: суднової енергетики Галузь: Транспорт і транспортна інфраструктура Напрям: морський та річковий транспорт, Спеціальність: експлуатація суднових енергетичних установок, Спеціалізація: експлуатація суднових енергетичних установок
6.Дем'яненко Станіслав Геннадійович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
7.Дементєєв Дмитро Ігорович

ВНЗ: Національний аерокосмічний університет ім.М.Є. Жуковського (ХАІ)
Факультет: Факультет систем управління літальних апаратів Галузь: Автоматика та управління Напрям: автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
8.Дементієвська Кристина Юріївна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Факультет:Економіка.Кафедра:облік і аудіт.Спеціальність:облік і аудіт
9.Диман Тимофій Анатолійович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
Факультет: Природознавства, здоров`я людини і туризму Галузь: Педагогічна освіта Напрям: корекційна освіта
10.Зуброва Світлана Віталіївна

ВНЗ: Київський національний економічний університет ім. Гетьмана
Факультет: Фiнансово-економiчний факультет Галузь: Економіка та підприємництво Напрям: фінанси і кредит, Спеціальність: фінанси і кредит, Спеціалізація: Фінанси
11.Когай Владислав Віталійович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
программная инженерия
12.Коропенко Наталія Геннадіївна

ВНЗ: Univerzity Karlovy v Praze
13.Матвєєв Владислав Вячеславович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
Факультет: Фізики, математики та інформатики Галузь: Інформатика та обчислювальна техніка Напрям: програмна інженерія
14.Мельниченко Дмитро Васильович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
15.Меренков Костянтин Вікторович

ВНЗ: Київський національний авіаційний університет
Факультет: Факультет літальних апаратів Галузь: Транспорт і транспортна інфраструктура Напрям: обслуговування повітряних суден
16.Мосур Іван Вікторович

ВНЗ: Київський національний університет технології та дизайну (КНУТД)
Факультет: Мехатроніки та компютерних технологій Галузь: Автоматика та управління Напрям: автоматизація та компютерно-інтегровані технології
17.Омельчук Тетяна Сергіївна

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
Факультет: Фізико-математичний факультет Галузь: Фізико-математичні науки Напрям: математика
18.Павлова Валентина Антонівна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
Факультет: Юридичний Галузь: Право Напрям: правознавство
19.Паневін Георгій Ігорович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
Факультет: Приладобудівний факультет Галузь: Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології Напрям: приладобудування
20.Прищепо Владислав Сергійович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Факультет: Міжнародних економічних відносин Галузь: Менеджмент і адміністрування Напрям: менеджмент
21.Сєдова Тетяна Володимирівна

ВНЗ: Український державний університет фінансів і межнародної торгівлі
Галузь: Економіка та підприємництво Напрям: облік і аудит
22.Сікорський Макарій Миколайович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Факультет: Кібернетики Галузь: Інформатика та обчислювальна техніка Напрям: програмна інженерія
23.Струмінська Олена Петрівна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
24.Табунщик Вадим Вікторович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Факультет: Технології і дизайну
25.Тросковець Дмитро Олександрович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
26.Ушаков Віктор Олегович

ВНЗ: University of Warsaw
Finance, Investments and Accounting
27.Федоров Святослав Борисович

ВНЗ: Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Звукорежиссура
28.Шевченко Владислав Сергійович

ВНЗ: Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченко
економіка підприємства
29.Шуркіна Анастасія Олексіївна

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
Факультет інформатики та обчислювальної техніки

11В клас вихователь Мартиненко Тамара Василівна

1.Білошицький Володимир Миколайович

ВНЗ: Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченко
фізичний факультет
2.Борщук Олександрa Анатоліївнa

ВНЗ: Uniwersytet Ekonomiczny we Wroclawiu
3.Волонтир Олександр Олегович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
4.Денисенко Ганна Олександрівна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
5.Димов Костянтин Володимирович

ВНЗ: Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченко
Факультет кибернетики
6.Жиляєва Валерія Сергіївна

ВНЗ: Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого
Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України (Відділення підготовки фахівців для ДСА України)
7.Задніпряний Олексій Андрійович

ВНЗ: Одеський національний політехнічний університет
8.Злидар Владислав Юрійович

ВНЗ: Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi
Programowanie i bazy danych
9.Іванова Аліна Едуардівна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
Факультет іноземної філології
10.Ігошин Антон Юрійович

ВНЗ: Одеський національний політехнічний університет
11.Карман Гліб Олександрович

ВНЗ: Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості
Електротехніка. Електротехнології.
12.Клочков Максим Олександрович

ВНЗ: Одеський національний політехнічний університет
фізичний
13.Коваленко Микита Сергійович

ВНЗ: Одеський національний політехнічний університет
ИКС
14.Кравченко Ксенія Іванівна

ВНЗ: Херсонський державний аграрний університет
15.Лабазнікова Вікторія Ігорівна

ВНЗ: Київський національний університет культури і мистецтв
16.Лудінова Ольга Вячеславівна

ВНЗ: Київський національний економічний університет ім. Гетьмана
17.Мальцев Ігор Олександрович

ВНЗ: Національний Авіаційний Університет
Аерокосмічний інститут, факультет літальних апаратів
18.Мостепан Сергій Дмитрович

ВНЗ: Київський національний економічний університет ім. Гетьмана
19.Нємцев Юрій Володимирович

ВНЗ: Одеський національний університет імені І.І. Мечникова ОНУ
20.Олійник Артем Олександрович

ВНЗ: Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченко
Фізики
21.Падалка Дмитро Олександрович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
22.Рожкова Аліна Андріївна

ВНЗ: Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченко
Факультет кібернетики
23.Руденко Дарина Георгіївна

ВНЗ: Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
24.Рудницький Сергій Олександрович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
25.Терентьєв Владислав Андрійович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
26.Федоренко Анастасія Валеріївна

ВНЗ: Київський національний економічний університет ім. Гетьмана
факультет економіки та управління
27.Чайка Антон Юрійович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
28.Шарковська Владислава Ігорівна

ВНЗ: Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченко
Фізичний
29.Швець Олександр Едуардович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
30.Шиліна Вікторія Дмитрівна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
Факультет: І фармацевтичний факультет Галузь: Фармація Напрям: фармація, Спеціальність: фармація

11Г клас вихователь Вавілова Юлія Вікторівна

1.Авласенко Леонід Олексійович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
2.Андрієвський Микита Володимирович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
Суднова енергетика
3.Базанова Тетяна Геннадіївна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
4.Барчук Ігор Артемович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
5.Бєлов Владислав Анатолійович

ВНЗ: Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж
6.Болотіна Олена Андріївна

ВНЗ: Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego
Дизайн інтер`єру
7.Весельський Євген Леонідович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Транспортні технології
8.Глазунов Іван Валерійович

ВНЗ: Херсонський державний аграрний університет
Гідротехніка
9.Джуромська Дарія Дмитрівна

ВНЗ: Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego
10.Дідух Андрій Тарасович

ВНЗ: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Ekonomiczny analiz
11.Донскова Єлизавета Андріївна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Товарознавство
12.Іжикова Анастасія Валеріївна

ВНЗ: Херсонський державний аграрний університет
Біоресурси
13.Ісмайлова Ірада Аразівна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Міжнародні економічні відносини
14.Кислиця Єгор Олександрович

ВНЗ: Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна (ДНУЗТ)
Вагонне господарство
15.Коваленко Олександр Олександрович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Фінанси і кредит
16.Ляховський Андрій Ігорович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
Судоводний
17.Малига Анастасія Романівна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Економіка підприємства
18.Мєшков Валерій Євгенович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
IEF
19.Нгуєн Надія Тханг Хунгівна

ВНЗ: Univerzity Karlovy v Praze
20.Нечипоренко Павло Григорійович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
Судоводний
21.Павлов Сергій Сергійович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
22.Пілецький Олексiй Євгенійович

ВНЗ: Національний аерокосмічний університет ім.М.Є. Жуковського (ХАІ)
Літакобудування
23.Подоровський Сергій Михайлович

ВНЗ: Харківський політехнічний інститут
Інформатики та управління
24.Рачинська Наталія Анатоліївна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Економіки
25.Рязанов Максим Павлович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
Теплотехніка та енергозбереження
26.Савченко Євгеній Олегович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
Програмна інженерія
27.Семенков Андрій Олександрович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Кібернетика
28.Скриль Вероніка Сергіївна

ВНЗ: Anne Arundel Community College
Engineering
29.Тимошенков Олег Олегович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
Факультет авiацiйних i космiчних систем
30.Трилецький Віктор Олександрович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
Судоводний
31.Федорів Олександра Сергіївна

ВНЗ: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
International Business
32.Чепурна Марина Вікторівна

ВНЗ: Національний університет «Львівська політехніка»
Національний університет "Львівська політехніка" Інститут комп`ютерних наук та інформаційних технологій Напрям підготовки: системний аналіз
33.Чуркіна Ольга Миколаївна

ВНЗ: Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego

11Д клас вихователь Харитонова Інна Миколаївна

1.Алєшко Світлана Іванівна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
2.Анпілогова Тетяна Михайлівна

ВНЗ: Национальная академия природоохранного и курортного строительства
Архітектурно-будівельний факультет
3.Бабенко Анастасія Юріївна

ВНЗ: Національний Авіаційний Університет
Факультет літальних апаратів
4.Барбаренко Ірина Степанівна

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
5.Богдашевська Вікторія Олегівна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
6.Вовчук Дмитро Ігорович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
7.Думанська Тетяна Анатоліївна

ВНЗ: Харківський національний університет внутрішніх справ ХНУВС
8.Животовська Світлана Андріївна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
9.Загребенюк Анастасія Вадимівна

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
10.Зінченко Антон Ігорович

ВНЗ: Київська державна академія водного транспорту МИКОЛАЇВСЬКИЙ ФАКУЛЬТЕТ МОРСЬКОГО ТА РІЧКОВОГО ТРАНСПОРТУ
11.Канавченко Валерія Юріївна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Фінанси та кредит
12.Коротаєв Микола Сергійович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
13.Криментар Павло Дмитрійович

ВНЗ: Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова Херсонська філія
14.Курнева Діана Олександрівна

ВНЗ: Національний університет Києво-Могилянська Академія
факультет природничих наук
15.Кушко Олександр Геннадійович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
16.Малахов Володимир Павлович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
17.Марченко Дмитро Сергійович

ВНЗ: Одеський національний університет імені І.І. Мечникова ОНУ
18.Миколюк Ігор Вікторович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
19.Пулінець Олег Павлович

ВНЗ: Національний аерокосмічний університет ім.М.Є. Жуковського (ХАІ)
СУЛА
20.Рожко Олександр Андрійович

ВНЗ: Київська державна академія водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного
21.Сандік Микита Анатолійович

ВНЗ: Одеська державна академія будівництва та архітектури
22.Семибратній Юрій Андрійович

ВНЗ: Одеський національний університет імені І.І. Мечникова ОНУ
23.Соха Михайло Іванович

ВНЗ: Херсонський державний аграрний університет
24.Стрельцов Сергій Олександрович

ВНЗ: Київський національний авіаційний університет
25.Уманський Михайло Андрійович

ВНЗ: Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
26.Федченко Костянтин Олегович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
27.Філенко Сергій Сергійович

ВНЗ: Київський національний авіаційний університет
28.Чернадчук Вiкторiя Юріївна

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
29.Шевченко Станіслав Олегович

ВНЗ: Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченко

11Е клас вихователь Коскіна Людмила Валеріївна

1.Бамзуров Олег Леонідович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
2.Вавілов Павло Олександрович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
3.Гаврилов Микола Сергійович

ВНЗ: University of Warsaw
Механический-транспорт
4.Гапоненко Катерина Віталіївна

ВНЗ: Національний медичний університет імені О.О.Богомольця
5.Гетманов Богдан Володимирович

ВНЗ: КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Економіки, менеджменту та права
6.Гладишева Анна Ігорівна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
7.Гріненко Анастасія Сергіївна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
8.Гріненко Вікторія Сергіївна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
9.Давиденко Олександр Ігорович

ВНЗ: Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого
10.Донський Богдан Сергійович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
11.Ємець Артем Андрійович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
12.Єрьоменко Євгеній Анатолійович

ВНЗ: Одеська державна академія будівництва та архітектури
13.Католікова Ірина Вячеславівна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
14.Ляшенко Валерія Андріївна

ВНЗ: Одеська національна юридична академія
15.Мартинов Микола Олегович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
16.Мельникович Ольга Віталіївна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
17.Носов Олександр Геннадійович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
18.Охріменко Максим Антонович

ВНЗ: Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченко
19.Палій Тарас Вікторович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
20.Пономаренко Ольга Костянтинівна

ВНЗ: Харківський національний економічний університет
Факультет Економічної Інформатики
21.Потапенко Анастасія Андріївна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
22.Салєвич Юлія Володимирівна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
23.Самойленко Анастасія Вячеславівна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
24.Сохань Микола Андрійович

ВНЗ: Національний аерокосмічний університет ім.М.Є. Жуковського (ХАІ)
CУЛА
25.Харчук Єгор Олексійович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет

11Ж клас вихователь Гурова Олександра Олександрівна

1.Бабійчук Данііл Олександрович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
2.Барабаш Данило Сергійович

ВНЗ: Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego
міжнародна логістика
3.Горбенко Микита Олегович

ВНЗ: Одеська національна юридична академія
4.Єрещенко Геннадій Олександрович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
Факультет прикладної математики, спеціальність комп`ютерна інженерія
5.Захарчук Світлана Миколаївна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
6.Ільїн Антон Володимирович

ВНЗ: Дніпропетровська державна медична aкадемія
Стоматологія
7.Іржечко Владислав Володимирович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
8.Калюжний Олександр Сергійович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
9.Канівець Ганна Віталіївна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
Факультет філології та журналістики, спеціальність журналістика
10.Коваленко Владислав Сергійович

ВНЗ: Krakowska Akademia im Andrzeja Frycza Modrzewskiego
міжнародна логістика
11.Колбаса Олександр Михайлович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
12.Корнєєв Віталій Віталійович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Машинобудування
13.Корнєєв Олег Андрійович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Машинобудуваня
14.Корнієнко Андрій Костянтинович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
Факультет прикладної математики, спеціальність програмна інженерія
15.Краковська Вікторія Юріївна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Економіка
16.Крупенников Владислав Святославович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
системна інженерія
17.Кузнєцов Віктор Юрійович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
Факультет: судноводіння Галузь: Транспорт і транспортна інфраструктура Напрям: морський та річковий транспорт, Спеціальність: судноводіння,
18.Куцевол Анастасія Михайлівна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
Факультет: Фізики, математики та інформатики Галузь: Інформатика та обчислювальна техніка Напрям: програмна інженерія
19.Лісний Владислав Вікторович

ВНЗ: Uczelnia Łazarskiego Варшавський університет ім. Лазарського
Finance, Invesments and accounting
20.Недбай Костянтин Вікторович

ВНЗ: Херсонска державна морська академія
21.Омік Тетяна Миколаївна

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
Впі
22.Панченко Наталія Геннадіївна

ВНЗ: Херсонський державний аграрний університет
Агрономічний факультет
23.Петраченко Микита Михайлович

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Машинобудування
24.Притуляк Антон Григорович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
25.Рогозін Артем Сергійович

ВНЗ: Univerzity Karlovy v Praze
26.Руденко Анастасія Олександрівна

ВНЗ: Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського
Факультет: Економіки Галузь: Економіка та підприємництво Напрям: міжнародна економіка
27.Тукалова Анастасія Сергіївна

ВНЗ: Politechnika Gdańska
Chemiczny
28.Чебота Олександра Сергіївна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
Економіка підприємств
29.Шаповал Ксенія Володимирівна

ВНЗ: Запорізький державний медичний університет
Медичний (Лікувальна справа)
30.Яркова Світлана Володимирівна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ

11З клас вихователь Вербицька Тетяна Василівна

1.Баранов Антон Валерійович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
2.Бартенєва Єлізавета Юріївна

ВНЗ: Uczelnia Łazarskiego Варшавський університет ім. Лазарського
3.Берчук Максим Юрійович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
4.Бондаренко Артем Ігорович

ВНЗ: Херсонський державний аграрний університет
5.Дєєв Владислав Русланович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
6.Дильов Євгеній Русланович

ВНЗ: Херсонський морський коледж
7.Ісакін Данило Андрійович

ВНЗ: Національний технічний університет України KПІ
факультет электронных машин и аппаратов
8.Клімова Анастасія Олегівна

ВНЗ: Київський Інститут Банківської Справи
фінанси і кредит
9.Коваль Тетяна Олександрівна

ВНЗ: Новокаховський коледж Таврійського Державного Агротехнологічного університету
Правознавство та Землевпорядкування
10.Колісніченко Олександр Сергійович

ВНЗ: Одеська національна академія харчових технологій
Факультет Низкотемпературной техники и технологии
11.Кулик Станіслав Олегович

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
12.Ляхович Єлізавета Володимирівна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
факультет метрологии
13.Маляренко Катерина Ігорівна

ВНЗ: Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського
факультет філології
14.Мороз Ярослав Сергійович

ВНЗ: Херсонський морський коледж
15.Наволокін Леонід Андрійович

ВНЗ: Одеська національна академія харчових технологій
16.Надолінська Лілія Володимирівна

ВНЗ: Херсонський національний технічний університет ХНТУ
Економіка
17.Петерчук Даяна Олегівна

ВНЗ: Херсонський державний аграрний університет
18.Писаренко Анастасія Сергіївна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
19.Пислару Ірина Олександрівна

ВНЗ: Херсонський державний унiверситет
готельно-ресторанна справа
20.Сєрков Владислав Сергійович

ВНЗ: Одеський національний університет імені І.І. Мечникова ОНУ
21.Стаценко Андрій Олександрович

ВНЗ: Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie
22.Чаплинський Олексій Дмитрович

ВНЗ: Херсонський державний аграрний університет
23.Щербаченко Олександр Анатолійович

ВНЗ: Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж
24.Юрчук Артур Сергійович

ВНЗ: Херсонський морський коледж
25.Якименко Артем Олегович

ВНЗ: Херсонський морський коледж
Судоводитель