Список учнів, що вступили до ліцею в 2020 році

КласВихователь
1 Авраменко Вікторія Олександрівна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
2 Алексеєва Катерина Олексіївна 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
3 Алещенко Альбина Віталіївна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
4 Андріянов Олександр Володимирович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
5 Анісімов Михайло Дмитрович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
6 Афанасьєв Родіон Ростиславович 08ГВидриган Людмила Федорівна
7 Бабіцька Катерина Юріївна 08БТептя Юлія Вікторівна
8 Баженов-Фільченко Денис Дмитрович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
9 Байдаров Богдан Вітальйович 09ГТимошенко Наталя Вадимівна
10 Бакунов В`ячеслав Ігорович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
11 Баранов Дмитро Віталійович 09ДКузюк Таміла Григорівна
12 Бендата Катерина Юріївна 08БТептя Юлія Вікторівна
13 Бехарський Марк Едуардович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
14 Бєлка Дар`я Віталіївна 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
15 Бєляєв Єгор Олексійович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
16 Билим Максим Олександрович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
17 Бібілашвілі Даниіл Давидович 08ГВидриган Людмила Федорівна
18 Білоконь Павло Борисович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
19 Блізнакова Єкатерина 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
20 Блувштейн Соф`я Антонівна 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
21 Богомолов Ростислав Сергійович 08БТептя Юлія Вікторівна
22 Богосюк Марина Сергіївна 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
23 Бондаренко Валерій Юрійович 08ГВидриган Людмила Федорівна
24 Борідько Роман Олексійович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
25 Бортнік Нікіта Володимирович 09ГТимошенко Наталя Вадимівна
26 Босенко Валентина Юріївна 08БТептя Юлія Вікторівна
27 Булижин Даниїл Володимирович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
28 Васильєв Максим Миколайович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
29 Васюков Микита Сергійович 09ДКузюк Таміла Григорівна
30 Ведяшкіна Катерина Юріївна 08БТептя Юлія Вікторівна
31 Величко Микита Ігорович 09БТептя Юлія Вікторівна
32 Вершинін Іван Миколайович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
33 Ветріченко Дарина Ігорівна 08БТептя Юлія Вікторівна
34 Вільшун Олена Олександрівна 08БТептя Юлія Вікторівна
35 Віннік Владислава Віталіївна 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
36 Владимиров Ілля Володимирович 08ГВидриган Людмила Федорівна
37 Владимиров Олександр Романович 08ГВидриган Людмила Федорівна
38 Волкова Єлизавета Андріївна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
39 Воробйова Юлія Максимівна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
40 Гавриленко Аліна Василівна 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
41 Гайдабура Ольга Андріївна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
42 Галюк Вікторія Олексіївна 11ББутенко Ольга Миколаївна
43 Галюк Владислава Олексіївна 11ББутенко Ольга Миколаївна
44 Гардиман Аріадна Анатоліївна 09ДКузюк Таміла Григорівна
45 Гателло Максим Олександрович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
46 Головченко Гліб Ігорович 09ДКузюк Таміла Григорівна
47 Голубєва Марія Василівна 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
48 Грабчук Богдан Романович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
49 Грибовська Валерія Олександрівна 08БТептя Юлія Вікторівна
50 Данилов Роман Денисович 08ГВидриган Людмила Федорівна
51 Датченко Олег Володимирович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
52 Дворник Ярослав Андрійович 08ГВидриган Людмила Федорівна
53 Дем`янюк Владислав Васильович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
54 Демчук Артем Васильович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
55 Джаббаров Зафарбек Анварбекович 10ДЯкуба Алла Анатоліївна
56 Дідіченко Дмитро Вячеславович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
57 Довгаль Сергій Сергійович 08ГВидриган Людмила Федорівна
58 Довгий Андрій Олегович 08БТептя Юлія Вікторівна
59 Доколін Артем Сергійович 08БТептя Юлія Вікторівна
60 Доценко Уляна Володимирівна 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
61 Дроздов Андрій Дмитрович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
62 Дубровін Антон Олександрович 09АКудря Ірина Іванівна
63 Душейко Іван Юрійович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
64 Дьоміна Дар`я Іванівна 09ВСавчук Анжеліка Анатоліївна
65 Євенко Кирило Ігорович 09ВСавчук Анжеліка Анатоліївна
66 Ємцев Дмитро Євгенійович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
67 Єпіфанов Костянтин Олександрович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
68 Жакун Богдан Ярославович 09БТептя Юлія Вікторівна
69 Зайченко Олександр Олексійович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
70 Замараєв Дмитро Георгійович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
71 Зекова Анна-Марія Сергіївна 08ГВидриган Людмила Федорівна
72 Зіневич Поліна Валеріївна 09ЕМалкова Юлія Ігорівна
73 Зоря Данил Ігорович 09ГТимошенко Наталя Вадимівна
74 Іванков Дмитро Олексійович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
75 Іванченко Руслан Костянтинович 08ГВидриган Людмила Федорівна
76 Імшеніцкая Тетяна Павлівна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
77 Іщенко Даніїл Станіславович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
78 Кайова Валерія Юріївна 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
79 Каліберда Єлизавета Олександрівна 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
80 Капінус Ярослава Олександрівна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
81 Касторнов Макар Олександрович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
82 Кваша Мирослава Олексіївна 08ГВидриган Людмила Федорівна
83 Кириченко Віталій Віталійович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
84 Кириченко Владислав Вадимович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
85 Кобець Аліна Олександрівна 08ГВидриган Людмила Федорівна
86 Коваленко Ольга Сергіївна 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
87 Ковальов Микита Сергійович 08БТептя Юлія Вікторівна
88 Ковальська Даліла Михайлівна 08ГВидриган Людмила Федорівна
89 Ковальчук Ігор Іванович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
90 Ковбасюк Анастасія Дмитрівна 08БТептя Юлія Вікторівна
91 Коверзнєв Тимур Борисович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
92 Ковтун Дмитро Миколайович 08БТептя Юлія Вікторівна
93 Козлов Арсеній Ігорович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
94 Колібабчук Нікіта Костянтинович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
95 Комарницький Владислав Олегович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
96 Компанець Олександра Максимівна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
97 Кондратюк Олександр Романович 08ГВидриган Людмила Федорівна
98 Корнієнко Олександр Олегович 08БТептя Юлія Вікторівна
99 Коршунов Костянтин Геннадійович 08ГВидриган Людмила Федорівна
100 Костогризов Захар Владиславович 08БТептя Юлія Вікторівна
101 Котенко Ігор Андрійович 09ДКузюк Таміла Григорівна
102 Кроміна Поліна Олександрівна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
103 Кузнєцов Микита Денисович 08ГВидриган Людмила Федорівна
104 Кузьменко Костянтин Олександрович 09БТептя Юлія Вікторівна
105 Кузьменко Олександр Вікторович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
106 Кулакова Даря Вікторівна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
107 Куліш Артем Сергійович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
108 Кульчицька Вікторія Олегівна 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
109 Куций Артем Павлович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
110 Кучкова Даря Юріївна 08ГВидриган Людмила Федорівна
111 Лаврів Дмитро Юрійович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
112 Лазарева Валерія Валеріївна 09ГТимошенко Наталя Вадимівна
113 Ланкіна Анна Михайлівна 08БТептя Юлія Вікторівна
114 Лашевич Іван Леонідович 08ГВидриган Людмила Федорівна
115 Лебединець Артем Валерійович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
116 Лейко Вероніка Вікторівна 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
117 Лелик Нікіта Юрійович 08БТептя Юлія Вікторівна
118 Лень Ніколь Юріївна 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
119 Леус Леонід Володимирович 08ГВидриган Людмила Федорівна
120 Лещова Ксенія Сергіївна 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
121 Липкін Данило Олегович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
122 Лисенко Даріна Сергіївна 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
123 Лисюк Данило Володимирович 08БТептя Юлія Вікторівна
124 Литвинов Микита Денисович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
125 Лихожон Валерія Миколаївна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
126 Ліпков Віктор Олексійович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
127 Лукаш Ігор Андрійович 08БТептя Юлія Вікторівна
128 Луцко Гліб Романович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
129 Лущак Єгор Олександрович 09ДКузюк Таміла Григорівна
130 Маковецька Варвара Юріївна 08ГВидриган Людмила Федорівна
131 Максимов Єгор Валерійович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
132 Максимова Олександра Олександрівна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
133 Малинович Богдан Вячеславович 08ГВидриган Людмила Федорівна
134 Маліновський Іван Юрійович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
135 Матвієнко Анастасія-Елізабет Петрівна 08ГВидриган Людмила Федорівна
136 Мачнев Олексій Олександрович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
137 Мельник Максим Миколайович 08БТептя Юлія Вікторівна
138 Мельниченко Максим Васильович 08ГВидриган Людмила Федорівна
139 Мерзлий Костянтин Євгенович 09АКудря Ірина Іванівна
140 Мількович Дар`я Миколаївна 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
141 Мірошниченко Максим Павлович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
142 Міщанін Дмитро Олексійович 10ДЯкуба Алла Анатоліївна
143 Мороз Микола Романович 10ДЯкуба Алла Анатоліївна
144 Морозов Гліб Олегович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
145 Мошенець Богдан Вікторович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
146 Нестерук Андрій Миколайович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
147 Ніколаєнко Вікторія Михайлівна 08ГВидриган Людмила Федорівна
148 Олейніченко Микола Миколайович 08ГВидриган Людмила Федорівна
149 Олесова Поліна Олексіївна 08БТептя Юлія Вікторівна
150 Олійник Микола Олександрович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
151 Ольшанський Антон Олексійович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
152 Онацький Олексій Геннадійович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
153 Островський Лев Едуардович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
154 Паркер Олександр 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
155 Пасічник Марія Володимирівна 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
156 Пашкін Ілля Євгенович 08БТептя Юлія Вікторівна
157 Пилипенко Сергій Віталійович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
158 Пирожніков Максим Сергійович 08ГВидриган Людмила Федорівна
159 Письмений Богдан Ігорович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
160 Підлатюк Олександр Миколайович 09АКудря Ірина Іванівна
161 Підопригора Ростислав Володимирович 09АКудря Ірина Іванівна
162 Пінчук Катерина Василівна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
163 Піщухін Тимофій Олександрович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
164 Плєвакін Микола Максимович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
165 Подрез Софія Олексіївна 08БТептя Юлія Вікторівна
166 Пономаренко Микола Олександрович 08БТептя Юлія Вікторівна
167 Попадик Тимур Ігорович 08БТептя Юлія Вікторівна
168 Порошин Владислав Павлович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
169 Похваленко Велимир Олександрович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
170 Праетц Денніс 08БТептя Юлія Вікторівна
171 Примаченко Захар Вікторович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
172 Приходько Дмитро Русланович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
173 Прокопенко Анна Петрівна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
174 Проніна Софія Олександрівна 08БТептя Юлія Вікторівна
175 Пшеничний Владислав Вадимович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
176 Рачинська Євгенія Володимирівна 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
177 Резанова Марія Миколаївна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
178 Резніченко Федір Павлович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
179 Решетов Олександр Андрійович 09ДКузюк Таміла Григорівна
180 Рогаль Валентин Миколайович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
181 Рогальський Фелікс Сергійович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
182 Рогозін Арсєній Сергійович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
183 Родіонов Данило Євгенійович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
184 Рожкова Дарія Сергіївна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
185 Руденко Назарій Артемович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
186 Рудчук Кирило Олегович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
187 Русаков Сергій Максимович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
188 Руцька Владислава Юріївна 08ГВидриган Людмила Федорівна
189 Савін Іван Олександрович 09ГТимошенко Наталя Вадимівна
190 Сакута Катерина Сергіївна 09ГТимошенко Наталя Вадимівна
191 Самарська Вітана Володимирівна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
192 Сапожнікова Ірина Андріївна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
193 Світельський Артем Вячеславович 08ГВидриган Людмила Федорівна
194 Семененко Єлизавета Олексіївна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
195 Сергєєва Ніколь Миколаївна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
196 Сидоренко Станіслав Олександрович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
197 Сідєльник Валерія Олександрівна 09АКудря Ірина Іванівна
198 Солдатська Мілена Сергіївна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
199 Стеценко Данило Дмитрович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
200 Стрельцов Олександр Олександрович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
201 Ступаченко Руслан Костянтинович 08БТептя Юлія Вікторівна
202 Суханова Поліна Денисівна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
203 Татарінова Анастасія Вячеславівна 09ЕМалкова Юлія Ігорівна
204 Тимофеєва Ксенія Володимирівна 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
205 Тинін Георгій Вікторович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
206 Трибулкін Артем Валерійович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
207 Удовенко Влада Анатоліївна 08БТептя Юлія Вікторівна
208 Федосеєв Владислав Ігорович 08ГВидриган Людмила Федорівна
209 Фетісов Гліб Сергійович 08БТептя Юлія Вікторівна
210 Філіпов Артем Володимирович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
211 Філло Ілля Олександрович 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
212 Фокін Артем Олегович 08ГВидриган Людмила Федорівна
213 Фомін Єгор Володимирович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
214 Форос Валерія Олегівна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
215 Хлопчек Діана Сергіївна 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
216 Хруслов Данііл Романович 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
217 Цапів Дмитро Романович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
218 Цесько Арсеній Євгенович 08БТептя Юлія Вікторівна
219 Цимбалюк Станіслав Віталійович 09ЕМалкова Юлія Ігорівна
220 Черватюк Каріна Евгенівна 08БТептя Юлія Вікторівна
221 Чернишенко Кирило Ігорович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
222 Чеснокова Емма Вічеславівна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
223 Чеснокова Раїса Вікторівна 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
224 Шальман Тимофій Ілліч 09АКудря Ірина Іванівна
225 Шапко Роман Вікторович 08ГВидриган Людмила Федорівна
226 Шведюк Іван Анатолійович 08БТептя Юлія Вікторівна
227 Шевченко Володимир Іванович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
228 Шелест Олександра Андріївна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
229 Шиков Олександр Сергійович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
230 Шовкун Віталій Віталійович 08БТептя Юлія Вікторівна
231 Шостака Таїсія Олександрівна 08ДЯкуба Алла Анатоліївна
232 Щербак Ярослав Володимирович 08АСвинарьова Ірина Миколаївна
233 Щирюк Ірина Олексіївна 08БТептя Юлія Вікторівна
234 Югай Дар`я Олександрівна 09ДКузюк Таміла Григорівна
235 Юкало Уляна Олександрівна 10ДЯкуба Алла Анатоліївна
236 Юрчак Юлія Юріївна 08ВТаратіна Олександра Олександрівна
237 Яковенко Михайло Олексійович 08ЕМалкова Юлія Ігорівна
238 Ясінський Артем Станіславови 08ЕМалкова Юлія Ігорівна

Кафедра вихователі
Завідуючий кафедрою - Бондаренко1 Олександр Васильович


Бєлова Інна Борисівна

вихователь в 10Е вихователь, учитель української мови
Вища категорія


Бутенко Ольга Миколаївна

вихователь в 10Б,11Б вчитель французської мови
Вища категорія


Видриган Людмила Федорівна

вихователь в 08Г,11В вчитель французської мови
Вища категорія


Кірієнко Вадим Вадимович

вихователь в 11Г вчитель англійської мови
Вища категорія


Ладижець Світлана Миколаївна

вихователь в 11А вчитель світової літератури
Вища категорія


Тептя Юлія Вікторівна

вихователь в 08Б,09Б вчитель астрономії
Перша категорія


Кудря Ірина Іванівна

вихователь в 09А вчитель історії, німецької мови
Перша категорія


Свинарьова Ірина Миколаївна

вихователь в 08А вчитель математики
Вища категорія


Якуба Алла Анатоліївна

вихователь в 08Д,10Д вчитель зарубіжної літератури, вихователь
Друга категорія


Таратіна Олександра Олександрівна

вихователь в 08В,10А вчитель історії
Перша категорія


Савчук Анжеліка Анатоліївна

вихователь в 09В вчитель української мови
Вища категорія


Адаменко Олена Валерiївна

вихователь в 11Д вчитель біології
Перша категорія


Кузюк Таміла Григорівна

вихователь в 09Д вчитель української мови та літератури
Друга категорія


Тимошенко Наталя Вадимівна

вихователь в 09Г,10Г вихователь
Спеціаліст


Федорчук Анастасія Русланівна

вихователь в 10В,11Е вихователь



Малкова Юлія Ігорівна

вихователь в 08Е,09Е вихователь, вчитель української мови