Розклад суботніх консультацій

українська мова
08А11:25 ауд.216Савчук А.А.
08Б08:30 ауд.118Кузюк Т.Г.
08В12:00 ауд.215Савчук А.А.
08Г09:30 ауд.204Малкова Ю.І.
08Д09:05 ауд.119Кузюк Т.Г.
08Е09:40 ауд.118Кузюк Т.Г.
09А08:30 ауд.208Бєлова І.Б.
09Б09:05 ауд.214Бєлова І.Б.
09В09:05 ауд.216Савчук А.А.
09Г09:30 ауд.207Литвинова С.В.
09Д10:30 ауд.206Литвинова С.В.
09Е10:15 ауд.119Кузюк Т.Г.
10А10:50 ауд.118Кузюк Т.Г.
10Б09:40 ауд.215Савчук А.А.
10В10:15 ауд.216Савчук А.А.
10Г10:50 ауд.215Савчук А.А.
10Д11:25 ауд.119Кузюк Т.Г.
10Е12:00 ауд.118Кузюк Т.Г.
11А09:40 ауд.208Бєлова І.Б.
11Б10:15 ауд.214Бєлова І.Б.
11В10:50 ауд.208Бєлова І.Б.
11Г08:30 ауд.206Литвинова С.В.
11Д08:30 ауд.215Савчук А.А.
11Е11:25 ауд.214Бєлова І.Б.
алгебра
08А08:30 ауд.114Чередніченко Ю.С.
08Б08:30 ауд.217Прокопенко О.В.
08В08:30 ауд.116Мальцева Т.І.
08Г08:30 ауд.204Бункус С.В.
08Д08:30 ауд.118Гудименко О.А.
08Е08:30 ауд.119Карпенко Д.П.
09А08:30 ауд.317Свинарьова І.М.
09Б10:00 ауд.316Гудименко О.А.
09В10:00 ауд.315Тихонова Л.І.
09Г10:00 ауд.201Лях Т.М.
09Д10:00 ауд.209Чередніченко Ю.С.
09Е10:00 ауд.207Карпенко Д.П.
10А08:30 ауд.205Хавруняк Л.М.
10Б10:00 ауд.216Прокопенко О.В.
10В10:00 ауд.305Бункус С.В.
10Г10:00 ауд.317Свинарьова І.М.
10Д08:30 ауд.318Олея Л.В.
10Е08:30 ауд.319Лях Т.М.
11А08:30 ауд.215Тихонова Л.І.
11Б10:00 ауд.203Олея Л.В.
11В08:30 ауд.208Дубенюк О.О.
11Г10:00 ауд.206Дубенюк О.О.
11Д10:00 ауд.324Мальцева Т.І.
11Е10:00 ауд.205Хавруняк Л.М.
інформатика
08А гр.1 09:30 ауд.114, гр.2 09:30 ауд.114Губанова О.П.
08Б гр.1 09:00 ауд.217, гр.2 09:00 ауд.217Бондаренко О.В.
08В гр.1 10:00 ауд.116, гр.2 10:00 ауд.116Бондаренко О.В.
08Г гр.1 10:30 ауд.308, гр.2 10:30 ауд.308Олесов О.П.
08Д гр.1 09:30 ауд.308, гр.2 09:30 ауд.308Олесов О.П.
08Е гр.1 08:30 ауд.119, гр.2 08:30 ауд.119Тарасюк А.О.
09А гр.1 09:00 ауд.317, гр.2 09:00 ауд.317Фальченко Н.Г.
09Б гр.1 08:30 ауд.315, гр.2 09:15 ауд.315Луценко Т.О.
09В гр.1 10:00 ауд.315Луценко Т.О.
09В гр.2 09:30 ауд.314Тимошенко Н.В.
09Г гр.1 08:00 ауд.201, гр.2 08:00 ауд.201Фальченко Н.Г.
09Д гр.1 09:30 ауд.318, гр.2 09:30 ауд.318Яндола А.А.
09Е гр.1 10:30 ауд.318, гр.2 10:30 ауд.318Яндола А.А.
10А гр.1 08:30 ауд.311, гр.2 08:30 ауд.311Губанова О.П.
10Б гр.1 08:30 ауд.309, гр.2 08:30 ауд.309Барабаш С.О.
10В гр.1 08:30 ауд.313, гр.2 08:30 ауд.313Шовкун В.В.
10Г гр.1 10:00 ауд.202, гр.2 10:00 ауд.202Фальченко Н.Г.
10Д гр.1 08:30 ауд.318, гр.2 08:30 ауд.318Яндола А.А.
10Е гр.1 10:45 ауд.319, гр.2 11:15 ауд.319Луценко Т.О.
11А гр.1 10:20 ауд.312, гр.2 10:20 ауд.312Барабаш С.О.
11Б гр.1 11:00 ауд.313, гр.2 11:00 ауд.313Бондаренко О.В.
11В гр.1 09:30 ауд.312, гр.2 09:30 ауд.312Барабаш С.О.
11Г гр.1 09:40 ауд.313, гр.2 09:40 ауд.313Шовкун В.В.
11Д гр.1 08:30 ауд.308, гр.2 08:30 ауд.308Олесов О.П.
11Е гр.2 10:00 ауд.308, гр.1 11:00 ауд.308Пашко К.В.
фізика
08А10:50 ауд.301Карпенко В.П.
08Б09:00 ауд.217Югай М.Е.
08В08:00 ауд.324Грабчак Д.В.
08Г08:00 ауд.204Югай М.Е.
08Д09:00 ауд.324Грабчак Д.В.
08Е09:00 ауд.119Мєшков О.Ю.
09А08:30 ауд.317Ніколаєнко Ю.І.
09Б09:40 ауд.301Карпенко В.П.
09В08:00 ауд.305Пашко М.І.
09Г09:40 ауд.201Олійник А.О.
09Д08:30 ауд.301Карпенко В.П.
09Е08:30 ауд.201Олійник А.О.
10А11:00 ауд.205Мєшков О.Ю.
10Б10:00 ауд.216Далечина В.М.
10В09:00 ауд.305Пашко М.І.
10Г10:00 ауд.202Ніколаєнко Ю.І.
10Д10:00 ауд.318Мєшков О.Ю.
10Е08:30 ауд.219Далечина В.М.
11А08:30 ауд.215Растьогін М.Ю.
11Б09:00 ауд.203Яблуновська Ю.А.
11В10:00 ауд.305Пашко М.І.
11Г10:00 ауд.206Югай М.Е.
11Д10:00 ауд.324Грабчак Д.В.
11Е09:00 ауд.214Слободенюк О.В.

Вхід до вашого аккаунту