ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2020-2021 н.р.

12021 Папіженко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Бондаренко О.В.
22021 Зайцев КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Пашко К.В.
32021 Теплицький БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
42021 Сенчурін Микола вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
52021 Охріменко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
62021 Логвинов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Бондаренко О.В.
72021 Жевагін Андрій мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
82021 Варнавський В`ячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Шовкун В.В.
92021 Лавренчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Бондаренко О.В.
102021 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
112021 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
122021 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
132021 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2019-2020 н.р.

11920 Кізян АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка Дубенюк О.О.
21920 Шутова ЕлінаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник англійська мова Зайченко Г.В.
31920 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
41920 Адамов ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
51920 Синельникова Катерина мВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник англійська мова Зайченко Г.В.
61920 Дудченко ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник англійська мова Андрющенко Г.М.
71920 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
81920 Сокирко СергійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник англійська мова Ситнік Н.В.
91920 Гришаєв СеменВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Левченко Я.О.
101920 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Ситнік Н.В.
111920 Мазур Арсеній вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Левченко Я.О.
121920 Нікулін ДмитрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
131920 Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
141920 Терещук РоманВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Яндола А.А.
151920 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
161920 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце ІОТ Яндола А.А.
171920 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Яндола А.А.
181920 Логвинов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Бондаренко О.В.
191920 Підручна КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Барабаш С.О. Бондаренко О.В.
201920 Бочарова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Пашко К.В.
211920 Злидар ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Барабаш С.О.
221920 Зайцев КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Пашко К.В.
231920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
241920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
251920 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Мєшков О.Ю.
261920 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник астрономія Ткачов О.М.
271920 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник астрономія Ткачов О.М.
281920 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Ткачов О.М. Карпенко В.П.
291920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Грабчак Д.В. Карпенко В.П.
301920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Ткачов О.М.
311920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
321920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
331920 Приходько ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
341920 Козлова ПолінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
351920 Гуйван ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце всесвітня історія Таратіна О.О.
361920 Сагань ФедірВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник хімія Лісова Н.Т.
371920 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник хімія Лісова Н.Т.
381920 Гуляєва Аліса мВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник хімія Лісова Н.Т.
391920 Комаренко ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Яковлєва К.І.
401920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є. Лісова Н.Т.
411920 Гателло Анастасія вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
421920 Охріменко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
431920 Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
441920 Ходнєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
451920 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
461920 Ноздрін ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.
471920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
481920 Логвинов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Бондаренко О.В.
491920 Павленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Бондаренко О.В.
501920 Вахруков ТимурВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Бондаренко О.В.
511920 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Фальченко Н.Г. Олесов О.П.
521920 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
531920 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
541920 Можаров НазарВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Губанова О.П.
551920 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Барабаш С.О.
561920 Розміровський ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Барабаш С.О.
571920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Барабаш С.О.
581920 Лавренчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Бондаренко О.В.
591920 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Барабаш С.О.
601920 Зайцев КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Пашко К.В.
611920 Малько ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник зарубіжна література Ладижець С.М.
621920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Тихонова Л.І.
631920 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Тихонова Л.І.
641920 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Прокопенко О.В.
651920 Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Прокопенко О.В.
661920 Кізян АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце алгебра Бункус С.В.
671920 Лівандовський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Гордієнко О.В.
681920 Кажаєв Сергій мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
691920 Савченко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
701920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Астіоненко І.О. Мальцева Т.І.
711920 Охріменко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Мальцева Т.І.
721920 Островерх МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Астіоненко І.О.
731920 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачова І.Ф.
741920 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
751920 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Мєшков О.Ю.
761920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
771920 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
781920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
791920 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Грабчак Д.В.
801920 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
811920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М. Карпенко В.П.
821920 Зіборов Нікіта м вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
831920 Комаренко ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Слободенюк О.В. Пашко М.І.
841920 Салогуб ІлляВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачов О.М.
851920 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
861920 Полікарпова ЯрославаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Яблуновська Ю.А.
871920 Мазур Арсеній вВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Пашко М.І.
881920 Садуро СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачов О.М.
891920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Растьогін М.Ю.
901920 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Пашко М.І.
911920 Байбіков СергійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
921920 Беклеміщев ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Далечина В.М.
931920 Мельник ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Далечина В.М.
941920 Сумарокова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
951920 Сафронов МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
961920 Приходько ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
971920 Франковський ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Мєшков О.Ю.
981920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Пашко М.І. Карпенко В.П.
991920 Шевчук ЗахарВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
1001920 Білоус АльбертВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
1011920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Пашко М.І.
1021920 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Мєшков О.Ю.
1031920 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
1041920 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М. Карпенко В.П.
1051920 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
1061920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Грабчак Д.В. Карпенко В.П.
1071920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Ткачов О.М.
1081920 Юрченко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
1091920 Єфімова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
1101920 Бондар МаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
1111920 Варущик МаркоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце німецька мова Мартиненко Т.В.
1121920 Загребенюк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1131920 Бєлоус ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1141920 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1151920 Нестеренко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1161920 Гусак ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1171920 Шутова ЕлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1181920 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1191920 Адамов ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1201920 Литвишко Олександра мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1211920 Макаревич ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1221920 Синельникова Катерина мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1231920 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1241920 Дудченко ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Андрющенко Г.М.
1251920 Федченко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Зайченко Г.В.
1261920 Кажаєв Сергій мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О.
1271920 Зіборов Нікіта м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1281920 Шевченко АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1291920 Гришаєв СеменВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
1301920 Сокирко СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1311920 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Ситнік Н.В.
1321920 Мазур Арсеній вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Левченко Я.О.
1331920 Челушкіна ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1341920 Сенчурін Микола вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1351920 Сідорчук МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1361920 Фесьо СофіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1371920 Савченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1381920 Сагань ФедірВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1391920 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1401920 Гуляєва Аліса мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1411920 Левінцова МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1421920 Федоров ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1431920 Сиротенко КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1441920 Комаренко ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Яковлєва К.І.
1451920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т. Трощієва Л.Є.
1461920 Островерх МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є. Лісова Н.Т.
1471920 Охріменко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1481920 Гателло Анастасія вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
1491920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Тихонова Л.І.
1501920 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Тихонова Л.І.
1511920 Логвинов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гудименко О.А.
1521920 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1531920 Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1541920 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Гудименко О.А.
1551920 Кізян АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра Бункус С.В.
1561920 Лівандовський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1571920 Кажаєв Сергій мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1581920 Савченко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1591920 Руднєв ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Мальцева Т.І.
1601920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Астіоненко І.О. Мальцева Т.І.
1611920 Гателло Анастасія вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Хавруняк Л.М.
1621920 Охріменко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Мальцева Т.І.
1631920 Островерх МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Астіоненко І.О.
1641920 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є.
1651920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Трощієва Л.Є.
1661920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Трощієва Л.Є.
1671920 Молчанов АртурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Назаренко В.С.
1681920 Приходько ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є.
1691920 Козлова ПолінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Трощієва Л.Є.
1701920 Пономаренко ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Таратіна О.О.
1711920 Гуйван ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце історія України Таратіна О.О.
1721920 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г. Луценко Т.О.
1731920 Нікулін ДмитрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
1741920 Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
1751920 Терещук РоманВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
1761920 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1771920 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1781920 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Яндола А.А.
1791920 Івкіна ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О. Бондаренко О.В.
1801920 Логвинов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Бондаренко О.В.
1811920 Ноздрачова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Губанова О.П.
1821920 Підручна КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Барабаш С.О. Бондаренко О.В.
1831920 Шпарій ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Бондаренко О.В.
1841920 Бочарова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Пашко К.В.
1851920 Злидар ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Барабаш С.О.
1861920 Зайцев КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Пашко К.В.
1871920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Барабаш С.О.
1881920 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
1891920 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
1901920 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
1911920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1921920 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1931920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1941920 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Грабчак Д.В.
1951920 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Ткачов О.М.
1961920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
1971920 Зіборов Нікіта м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1981920 Комаренко ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Бабенко М.І. Слободенюк О.В.
1991920 Салогуб ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
2001920 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2011920 Полікарпова ЯрославаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Яблуновська Ю.А.
2021920 Мазур Арсеній вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2031920 Садуро СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
2041920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
2051920 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2061920 Байбіков СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
2071920 Беклеміщев ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Далечина В.М.
2081920 Мельник ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Далечина В.М.
2091920 Сімеоніді ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Далечина В.М.
2101920 Сумарокова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2111920 Сафронов МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
2121920 Приходько ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
2131920 Франковський ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
2141920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Карпенко В.П. Пашко М.І.
2151920 Шевчук ЗахарВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
2161920 Білоус АльбертВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
2171920 Сагань ФедірВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Козлова О.Г. Адаменко О.В.
2181920 Крупнова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г. Адаменко О.В.
2191920 Кізян АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
2201920 Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
2211920 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
2221920 Ноздрін ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.
2231920 Ходнєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
2241920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
2251920 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
2261920 Логвинов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Бондаренко О.В.
2271920 Павленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Бондаренко О.В.
2281920 Вахруков ТимурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Бондаренко О.В.
2291920 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Фальченко Н.Г. Олесов О.П.
2301920 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
2311920 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
2321920 Можаров НазарВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
2331920 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
2341920 Розміровський ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
2351920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
2361920 Лавренчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Бондаренко О.В.
2371920 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
2381920 Зайцев КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Пашко К.В.
2391920 Малько ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце зарубіжна література Ладижець С.М.
2401920 Кізян АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце зарубіжна література Ладижець С.М.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2018-2019 н.р.

11819 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник астрономія Растьогін М.Ю. Ткачов О.М.
21819 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
31819 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
41819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце астрономія Мєшков О.Ю. Ткачов О.М.
51819 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
61819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Мєшков О.Ю.
71819 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
81819 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
91819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Карпенко В.П.
101819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Ткачов О.М.
111819 Байбіков СергійВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
121819 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
131819 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце ІОТ Яндола А.А.
141819 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник інформатика Шовкун В.В.
151819 Всеукраїнська учнівська предме... учасник
161819 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Яндола А.А.
171819 Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
181819 Леонтьєв ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Яндола А.А.
191819 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
201819 Нікулін ДмитрійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Яндола А.А.
211819 Бєлоус ОлегВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
221819 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Яндола А.А.
231819 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Шовкун В.В.
241819 Левченко ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Шовкун В.В.
251819 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Яндола А.А.
261819 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Луценко Т.О.
271819 Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Шовкун В.В.
281819 Якушев КирилоВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник економіка Дубенюк О.О.
291819 Лівандовський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Гордієнко О.В.
301819 Сагань ФедірВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник хімія Лісова Н.Т.
311819 Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник хімія Яковлєва К.І.
321819 Моралес КрістіанВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Бєлий В.І. Ніколаєнко Ю.І.
331819 Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачова І.Ф.
341819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачова І.Ф.
351819 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Грабчак Д.В.
361819 Садуро СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачов О.М.
371819 Тарасенко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачов О.М.
381819 Зіборов Нікіта м вВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачов О.М.
391819 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Растьогін М.Ю. Ткачов О.М.
401819 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
411819 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Ткачов О.М.
421819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Мєшков О.Ю. Ткачов О.М.
431819 Моралес КрістіанВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
441819 Танигін АртемВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
451819 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Баранецька Н.П. Кірієнко В.В.
461819 Адамов ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Мартиненко Т.В.
471819 Гуляєва Аліса мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
481819 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
491819 Федоров ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Яковлєва К.І.
501819 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Лісова Н.Т.
511819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Лісова Н.Т.
521819 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
531819 Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Карпенко Д.П.
541819 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
551819 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
561819 Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
571819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
581819 Савченко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
591819 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
601819 Подвисоцька ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія Харитонова І.М.
611819 Гребенюк КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія Харитонова І.М.
621819 Підручна КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Барабаш С.О.
631819 Івкіна ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
641819 Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Фальченко Н.Г. Луценко Т.О.
651819 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
661819 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
671819 Коваль Діана мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
681819 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
691819 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
701819 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
711819 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
721819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Мєшков О.Ю.
731819 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Мєшков О.Ю.
741819 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
751819 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
761819 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
771819 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Карпенко В.П.
781819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Карпенко В.П.
791819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Ткачов О.М.
801819 Байбіков СергійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
811819 Мазур Арсеній вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
821819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце географія Палій Л.І.
831819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
841819 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
851819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
861819 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
871819 Вахруков ТимурВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
881819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
891819 Ходнєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
901819 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
911819 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Фальченко Н.Г. Луценко Т.О.
921819 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
931819 Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
941819 Григоренко ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
951819 Веремьєва ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце українська література Савчук А.А.
961819 Кузюк СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце українська література Кузюк Т.Г.
971819 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю. Ткачов О.М.
981819 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
991819 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
1001819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачова І.Ф.
1011819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
1021819 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
1031819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Мєшков О.Ю. Ткачов О.М.
1041819 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
1051819 Верещагін ДаніїлВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О.
1061819 Алексєєв ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П. Кірієнко В.В.
1071819 Пліговка В`ячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
1081819 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
1091819 Моралес КрістіанВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Кірієнко В.В.
1101819 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О.
1111819 Григор`єв АрсентійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О.
1121819 Танигін АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1131819 Нестеренко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1141819 Богданов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1151819 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1161819 Бєлоус ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1171819 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1181819 Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1191819 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Баранецька Н.П. Кірієнко В.В.
1201819 Загребенюк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М. Кірієнко В.В.
1211819 Андрійчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
1221819 Адамов ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Мартиненко Т.В.
1231819 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В. Кірієнко В.В.
1241819 Андрейко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
1251819 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1261819 Гуляєва Аліса мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1271819 Литвишко Олександра мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1281819 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Зайченко Г.В.
1291819 Гришаєв СеменВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
1301819 Зіборов Нікіта м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О.
1311819 Сокирко СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1321819 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
1331819 Леханов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1341819 Федоров ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Яковлєва К.І.
1351819 Сагань ФедірВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1361819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1371819 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
1381819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
1391819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
1401819 Подвисоцька ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1411819 Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Яковлєва К.І.
1421819 Терещук РоманВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1431819 Новіков МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1441819 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1451819 Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т. Трощієва Л.Є.
1461819 Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т. Трощієва Л.Є.
1471819 Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1481819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Лях Т.М.
1491819 Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Карпенко Д.П.
1501819 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1511819 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1521819 Максимова ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гудименко О.А.
1531819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1541819 Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1551819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1561819 Савченко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1571819 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1581819 Лівандовський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1591819 Варущик Богдан-ОрестВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1601819 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1611819 Виноградов ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1621819 Дурман Злата мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1631819 Морозов МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1641819 Подвисоцька ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце біологія Харитонова І.М.
1651819 Гребенюк КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
1661819 Волошин СерафимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
1671819 Гуйван ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Таратіна О.О.
1681819 Семенуха НікітаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
1691819 Підручна КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Барабаш С.О.
1701819 Івкіна ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
1711819 Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г. Луценко Т.О.
1721819 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Яндола А.А.
1731819 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Луценко Т.О.
1741819 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1751819 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1761819 Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Шовкун В.В.
1771819 Коваль Діана мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1781819 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1791819 Якушев КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1801819 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1811819 Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1821819 Моралес КрістіанВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І. Бєлий В.І.
1831819 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1841819 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1851819 Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
1861819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
1871819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
1881819 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
1891819 Деріна ДаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1901819 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1911819 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1921819 Кузюк БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1931819 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Грабчак Д.В.
1941819 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
1951819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
1961819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Ткачов О.М.
1971819 Теплицький БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1981819 Кондратова Владислава мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
1991819 Салогуб ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
2001819 Варущик Богдан-ОрестВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2011819 Тарасенко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
2021819 Шевченко АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
2031819 Байбіков СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
2041819 Зіборов Нікіта м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
2051819 Мазур Арсеній вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2061819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
2071819 Винник Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
2081819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
2091819 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
2101819 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
2111819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
2121819 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
2131819 Вахруков ТимурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
2141819 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
2151819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
2161819 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
2171819 Нікулін ДмитрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
2181819 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Луценко Т.О.
2191819 Бєлоус ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
2201819 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Фальченко Н.Г. Луценко Т.О.
2211819 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
2221819 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
2231819 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
2241819 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
2251819 Левченко ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
2261819 Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
2271819 Григоренко ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Шовкун В.В.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2017-2018 н.р.

11718 Всеукраїнська учнівська предме... учасник
21718 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Луценко Т.О.
31718 Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
41718 Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
51718 Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
61718 Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце право Кудря І.І.
71718 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
81718 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
91718 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
101718 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
111718 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
121718 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
131718 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Мєшков О.Ю.
141718 Винник Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М.
151718 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Грабчак Д.В.
161718 Кульпієв МілушВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачова І.Ф.
171718 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М.
181718 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
191718 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка Дубенюк О.О.
201718 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
211718 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
221718 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
231718 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Лісова Н.Т.
241718 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Яковлєва К.І.
251718 Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
261718 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
271718 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
281718 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Луценко Т.О.
291718 Григоренко ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
301718 Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
311718 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О.
321718 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Пашко М.І.
331718 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
341718 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце астрономія Пашко М.І. Ткачов О.М.
351718 Шевченко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце біологія Харитонова І.М.
361718 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
371718 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
381718 Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Карпенко Д.П.
391718 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
401718 Верещагін ДаніїлВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Левченко Я.О.
411718 Басов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
421718 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
431718 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Пашко М.І.
441718 Ілюк ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
451718 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
461718 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
471718 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Пашко М.І. Ткачов О.М.
481718 Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце право Кудря І.І.
491718 Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
501718 Верхоломова КарінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
511718 Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Луценко Т.О.
521718 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
531718 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
541718 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Луценко Т.О.
551718 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
561718 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
571718 Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
581718 Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
591718 Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
601718 Новіков МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце українська література Савчук А.А.
611718 Синельникова Катерина мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце українська література Кузюк Т.Г.
621718 Кузюк СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце українська література Литвинова С.В.
631718 Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
641718 Попова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
651718 Стаценко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
661718 Верещагін ДаніїлВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
671718 Басов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
681718 Мороз AннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
691718 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О. Баранецька Н.П.
701718 Загребенюк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Єльнікова Є.Ю. Кірієнко В.В.
711718 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
721718 Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
731718 Андрійчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
741718 Бондаренко СофіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
751718 Цимбалюк РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
761718 Дудченко ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Єльнікова Є.Ю.
771718 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
781718 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
791718 Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
801718 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
811718 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
821718 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко К.В. Пашко І.М.
831718 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
841718 Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
851718 Стадник ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
861718 Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
871718 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
881718 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
891718 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
901718 Ілюк МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
911718 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
921718 Пірог ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
931718 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
941718 Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
951718 Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
961718 Деріна ДаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
971718 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
981718 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
991718 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1001718 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
1011718 Винник Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
1021718 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1031718 Жевагін Андрій мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1041718 Гальченко ТимурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1051718 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Грабчак Д.В.
1061718 Стоянович ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1071718 Цимбалюк РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1081718 Кульпієв МілушВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
1091718 Литвишко Олександра мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1101718 Бакланов Владислав мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1111718 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1121718 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Ткачов О.М.
1131718 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
1141718 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Грабчак Д.В.
1151718 Виноградов ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1161718 Дурман Злата мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1171718 Морозов МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1181718 Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1191718 Шевченко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
1201718 Ніколаєва МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1211718 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1221718 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1231718 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1241718 Буцев БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1251718 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1261718 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1271718 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1281718 Жевагін Андрій мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1291718 Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1301718 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
1311718 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
1321718 Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1331718 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1341718 Музика БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1351718 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1361718 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Лісова Н.Т.
1371718 Жевагін Андрій мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1381718 Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1391718 Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1401718 Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1411718 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Яковлєва К.І.
1421718 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1431718 Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1441718 Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1451718 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
1461718 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
1471718 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
1481718 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Луценко Т.О.
1491718 Григоренко ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
1501718 Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
1511718 Далечин ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
1521718 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1531718 Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
1541718 Клеймьонова ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
1551718 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Хавруняк Л.М.
1561718 Максимів РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1571718 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Лях Т.М.
1581718 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1591718 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1601718 Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Карпенко Д.П.
1611718 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1621718 Стоянович ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1631718 Винник Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1641718 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1651718 Павленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1661718 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1671718 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2016-2017 н.р.

11617 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник астрономія Пашко М.І.
21617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце астрономія Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
31617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник інформатика Губанова О.П.
41617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце інформатика Барабаш С.О.
51617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
61617 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Растьогін М.Ю.
71617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Ткачов О.М.
81617 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
91617 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко М.І.
101617 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
111617 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
121617 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
131617 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник економіка Дубенюк О.О.
141617 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник економіка Дубенюк О.О.
151617 Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник ІОТ Яндола А.А.
161617 Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце ІОТ Яндола А.А.
171617 Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце англійська мова Левченко Я.О. Кірієнко В.В.
181617 Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце французька мова Пещерова І.В.
191617 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
201617 Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
211617 Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
221617 Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
231617 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
241617 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
251617 Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
261617 Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
271617 Євтушенко Олександра мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Губанова О.П. Шовкун В.В.
281617 Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце ІОТ Яндола А.А.
291617 Хохич ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
301617 Проказін БогданВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
311617 Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
321617 Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
331617 Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
341617 Ільвовський Віктор мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
351617 Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
361617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О.
371617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
381617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
391617 Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
401617 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
411617 Плахін НікітаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
421617 Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
431617 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
441617 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
451617 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
461617 Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
471617 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
481617 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
491617 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
501617 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
511617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
521617 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
531617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
541617 Ільвовський Віктор мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Карпенко В.П.
551617 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Пашко М.І.
561617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце астрономія Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
571617 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
581617 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
591617 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
601617 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка Дубенюк О.О.
611617 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Яковлєва К.І.
621617 Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
631617 Полевик Марія мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
641617 Александров Єгор мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Трощієва Л.Є.
651617 Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
661617 Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
671617 Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце англійська мова Кірієнко В.В. Левченко Я.О.
681617 Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
691617 Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце право Кудря І.І.
701617 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
711617 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
721617 Стебловський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
731617 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
741617 Ночовна ВалентинаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
751617 Максимук ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
761617 Бабенко АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М. Козлова О.Г.
771617 Танигін АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Хавруняк Л.М.
781617 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
791617 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
801617 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Лях Т.М. Гордієнко О.В.
811617 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
821617 Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
831617 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Хавруняк Л.М.
841617 Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
851617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
861617 Ільвовський Віктор мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
871617 Клеймьонова ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
881617 Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
891617 Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце право Кудря І.І.
901617 Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце французька мова Пещерова І.В.
911617 Видин ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
921617 Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
931617 Фисина КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
941617 Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
951617 Бреженко НікітаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
961617 Тищенко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
971617 Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Левченко Я.О. Кірієнко В.В.
981617 Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Кірієнко В.В.
991617 Данілішин ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1001617 Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1011617 Бондаренко СофіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1021617 Молчанова Вероніка-ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1031617 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Яковлєва К.І.
1041617 Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1051617 Ксєнєвіч ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1061617 Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
1071617 Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1081617 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
1091617 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Яковлєва К.І.
1101617 Полевик Марія мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1111617 Александров Єгор мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
1121617 Буцев БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1131617 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1141617 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1151617 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1161617 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1171617 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Пашко М.І.
1181617 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
1191617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
1201617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
1211617 Ільвовський Віктор мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Карпенко В.П.
1221617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Карпенко В.П.
1231617 Плахін НікітаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1241617 Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1251617 Ілюк МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1261617 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
1271617 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1281617 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1291617 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
1301617 Логінов Ілля мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1311617 Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1321617 Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1331617 Букацель ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1341617 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1351617 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1361617 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1371617 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
1381617 Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1391617 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
1401617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
1411617 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
1421617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
1431617 Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1441617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1451617 Ільвовський Віктор мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1461617 Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1471617 Молчанова Вероніка-ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1481617 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1491617 Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1501617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1511617 Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1521617 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1531617 Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1541617 Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1551617 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1561617 Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
1571617 Карпенко СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
1581617 Ющенко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1591617 Проказін БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1601617 Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
1611617 Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
1621617 Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1631617 Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1641617 Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1651617 Ільвовський Віктор мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
1661617 Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
1671617 Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
1681617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
1691617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
1701617 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Луценко Т.О.
1711617 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
1721617 Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
1731617 Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1741617 Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
1751617 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
1761617 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
1771617 Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
1781617 Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
1791617 Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Барабаш С.О.
1801617 Євтушенко Олександра мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Губанова О.П. Шовкун В.В.
1811617 Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2015-2016 н.р.

11516 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
21516 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
31516 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
41516 Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Ткачов О.М.
51516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
61516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
71516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Растьогін М.Ю.
81516 Ільвовський Віктор мВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
91516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце інформатика Губанова О.П.
101516 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник французька мова Пещерова І.В.
111516 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце ІОТ Яндола А.А.
121516 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник економіка Дубенюк О.О.
131516 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце французька мова Пещерова І.В.
141516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
151516 Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Мазун О.С.
161516 Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
171516 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Яковлєва К.І.
181516 Полевик Марія мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
191516 Александров Єгор мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
201516 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
211516 Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
221516 Євтушенко Олександра мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Губанова О.П. Шовкун В.В.
231516 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
241516 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
251516 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
261516 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
271516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
281516 Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
291516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
301516 Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М. Мєшков О.Ю.
311516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Карпенко В.П.
321516 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
331516 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
341516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О.
351516 Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
361516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
371516 Мерзлий ІгорВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
381516 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник географія Палій Л.І.
391516 Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
401516 Кабакович МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
411516 Хавруняк ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
421516 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
431516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
441516 Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
451516 Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Прокопенко О.В.
461516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
471516 Заболотня Віталіна м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
481516 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
491516 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
501516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Ткачов О.М. Карпенко В.П.
511516 Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М. Пашко М.І.
521516 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
531516 Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце французька мова Вітковська К.О. Пещерова І.В.
541516 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце французька мова Пещерова І.В.
551516 Стефанович ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Мазун О.С.
561516 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Мазун О.С.
571516 Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
581516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
591516 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
601516 Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Мазун О.С.
611516 Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
621516 Фисина КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
631516 Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
641516 Коваленко Вікторія м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Мазун О.С. Кірієнко В.В.
651516 Бреженко НікітаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Мазун О.С.
661516 Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
671516 Тищенко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Мазун О.С.
681516 Малій КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
691516 Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
701516 Кравченко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
711516 Цатуров ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
721516 Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
731516 Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
741516 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Яковлєва К.І.
751516 Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
761516 Полевик Марія мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
771516 Александров Єгор мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
781516 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
791516 Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
801516 Євтушенко Олександра мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Губанова О.П. Шовкун В.В.
811516 Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
821516 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
831516 Букацель ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
841516 Проказіна ПолінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
851516 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
861516 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
871516 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
881516 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
891516 Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
901516 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
911516 Кухаренко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
921516 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
931516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
941516 Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
951516 Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
961516 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
971516 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
981516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
991516 Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Далечина В.М. Пашко М.І.
1001516 Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М. Мєшков О.Ю.
1011516 Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
1021516 Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М. Мєшков О.Ю.
1031516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
1041516 Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1051516 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1061516 Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1071516 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1081516 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1091516 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М. Адаменко О.В.
1101516 Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
1111516 Алієв АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце біологія Харитонова І.М.
1121516 Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце зарубіжна література Ладижець С.М.
1131516 Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
1141516 Далечин ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
1151516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
1161516 Синельников РодіонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
1171516 Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
1181516 Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
1191516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
1201516 Мерзлий ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
1211516 Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
1221516 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1231516 Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1241516 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
1251516 Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1261516 Музика БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1271516 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
1281516 Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
1291516 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
1301516 Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2014-2015 н.р.

11415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіжнароднийII місце фізика Пашко М.І.
21415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіжнароднийIII місце фізика Пашко М.І.
31415 Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник ІОТ Фальченко Н.Г.
41415 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник економіка Дубенюк О.О.
51415 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник французька мова Пещерова І.В.
61415 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Растьогін М.Ю.
71415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
81415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
91415 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Ткачов О.М.
101415 Заболотня Віталіна м вВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Карпенко В.П.
111415 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
121415 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
131415 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
141415 Заболотня Віталіна м вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Карпенко В.П.
151415 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
161415 Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
171415 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М.
181415 Кособуцький Олексій мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
191415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
201415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
211415 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Ткачов О.М.
221415 Кособуцький Олексій мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
231415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
241415 Кособуцький Олексій мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Яковлєва К.І.
251415 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
261415 Полевик Марія мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Лісова Н.Т.
271415 Александров Єгор мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
281415 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка Дубенюк О.О.
291415 Килимчук БогданВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
301415 Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
311415 Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Шовкун В.В.
321415 Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
331415 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце французька мова Пещерова І.В.
341415 Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
351415 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
361415 Кособуцький Олексій мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце географія Палій Л.І.
371415 Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
381415 Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г.
391415 Алієв АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г.
401415 Недолуженко БогданаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце українська мова Савчук А.А.
411415 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О.
421415 Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
431415 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
441415 Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
451415 Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Барабаш С.О.
461415 Абрамовська ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце екологія Харитонова І.М. Вавілова Ю.В.
471415 Ющенко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
481415 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
491415 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
501415 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
511415 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
521415 Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
531415 Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
541415 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
551415 Заболотня Віталіна м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
561415 Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Бабічев С.А.
571415 Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
581415 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
591415 Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
601415 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
611415 Цвєлих СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І. Пашко І.М.
621415 Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
631415 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
641415 Кособуцький Олексій мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
651415 Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
661415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
671415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
681415 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М. Карпенко В.П.
691415 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
701415 Заболотня Віталіна м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М. Карпенко В.П.
711415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
721415 Мирошников СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
731415 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М.
741415 Кособуцький Олексій мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
751415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
761415 Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М.
771415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
781415 Кособуцький Олексій мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Яковлєва К.І.
791415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
801415 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
811415 Полевик Марія мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
821415 Александров Єгор мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
831415 Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
841415 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
851415 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
861415 Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Свинарьова І.М.
871415 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
881415 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
891415 Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
901415 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
911415 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
921415 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
931415 Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Карпенко Д.П.
941415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Олея Л.В.
951415 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
961415 Килимчук БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
971415 Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Барабаш С.О.
981415 Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Шовкун В.В.
991415 Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Фальченко Н.Г.
1001415 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце французька мова Пещерова І.В.
1011415 Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є.
1021415 Музика БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є.
1031415 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Трощієва Л.Є.
1041415