ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2000-2001 н.р.

10001 Проценко ВалентинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія
20001 Проценко ВалентинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
30001 Немченко АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
40001 Лiвшиць ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
50001 Белєля ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
60001 Янчукова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
70001 Воробйов ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
80001 Ширяева ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія
90001 Ширяева ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
100001 Цигульський ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
110001 Петришак СергійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
120001 Бабічев ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
130001 Ткачов ОлексiйВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
140001 Скірдов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія
150001 Тропiн КирилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
160001 Тропiн КирилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
170001 Карпенко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
180001 Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
190001 Лактіонов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика
200001 Янчукова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
210001 Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика
220001 Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
230001 Росинец КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка
240001 Жмуд ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
250001 Губарьков ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
260001 Багненко ФедірВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова
270001 Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика
280001 Тютюнникова ВіраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка
290001 Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіжнароднийI місце фізика
300001 Губарьков ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце алгебра
310001 Карпенко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика
320001 Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика
330001 Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце інформатика