ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2000-2001 н.р.

10001
Проценко ВалентинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія
20001
Проценко ВалентинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
30001
Немченко АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
40001
Лiвшиць ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
50001
Белєля ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
60001
Янчукова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
70001
Воробйов ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
80001
Ширяева ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія
90001
Ширяева ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
100001
Цигульський ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
110001
Петришак СергійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
120001
Бабічев ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
130001
Ткачов ОлексiйВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
140001
Скірдов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія
150001
Тропiн КирилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
160001
Тропiн КирилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
170001
Карпенко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
180001
Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
190001
Лактіонов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика
200001
Янчукова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
210001
Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика
220001
Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
230001
Росинец КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка
240001
Жмуд ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
250001
Губарьков ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
260001
Багненко ФедірВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова
270001
Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика
280001
Тютюнникова ВіраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка
290001
Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіжнароднийI місце фізика
300001
Губарьков ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце алгебра
310001
Карпенко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика
320001
Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика
330001
Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце інформатика
Яндекс.Метрика