ВCI 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2004-2005 н.р.

10405 Сошенко ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія
20405 Сисенко ОленаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
30405 Кравчук ВiталiйВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
40405 Горєлова ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
50405 Верескун АртемВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
60405 Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
70405 Соколянський ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
80405 Смєшков IлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка
90405 Осоченко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
100405 Лебiдь МарiяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
110405 Ахмедова ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка
120405 Чубрiк АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика
130405 Ребрiй АндрiйВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце алгебра
140405 Коробов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика
150405 Бiлоус ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика
160405 Дубравiн ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце англійська мова
170405 Коробов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика
180405 Бiлоус ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика
190405 Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
200405 Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
210405 Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика
220405 Козак ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
230405 Коробов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Пашко М.І.
240405 Коробов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
250405 Осоченко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
260405 Осоченко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
270405 Зінченко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко І.М.
280405 Зінченко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце історія України
290405 Зінченко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
300405 Панова ЮлiяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
310405 Сніцар АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
320405 Сошенко ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
330405 Сошенко ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
340405 Базилевич ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
350405 Базилевич ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
360405 Коусінс НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
370405 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Бабічева І.Ф.
380405 Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Бабічева І.Ф.
390405 Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Губанов В.В.
400405 Михайленко ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
410405 Ларченко КрістінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
420405 Бондаренко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Барабаш С.О.
430405 Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Губанов В.В.
440405 Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Слободенюк О.В.
450405 Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Слободенюк О.В.
460405 Бараєв АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Прудіус О.М.