ВCI 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2006-2007 н.р.

10607 Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предме... МіжнароднийIII місце фізика Пашко М.І.
20607 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко М.І.
30607 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
40607 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
50607 Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
60607 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко М.І.
70607 Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Бабічев С.А.
80607 Калашник ОленаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
90607 Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
100607 Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
110607 Станіславчук МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
120607 Сиротов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
130607 Сервуля МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанов В.В.
140607 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
150607 Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Губанов В.В.
160607 Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Бабічева І.Ф.
170607 Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
180607 Панова ЮлiяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
190607 Панова ЮлiяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
200607 Панова ЮлiяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
210607 Остапюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
220607 Бобришев ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Губанов В.В.
230607 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Бабічева І.Ф.
240607 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
250607 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
260607 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце хімія
270607 Горобець ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
280607 Сервуля МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
290607 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
300607 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Трощієва Л.Є.
310607 Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Бабічев С.А.
320607 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
330607 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
340607 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
350607 Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Губанов В.В.
360607 Гавва ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Губанов В.В.
370607 Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Слободенюк О.В.
380607 Козак ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
390607 Зінченко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
400607 Коробов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
410607 Штанько ОлесьВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
420607 Кравцова ІринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
430607 Іванов СергійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце географія Палій Л.І.
440607 Соляник Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Бабічева І.Ф.
450607 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Бабічева І.Ф.
460607 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Бабічева І.Ф.
470607 Всеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія Харитонова І.М.
480607 Горобець ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
490607 Гавренков АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
500607 Березовський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
510607 Сервуля МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
520607 Осоченко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
530607 Михайленко ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
540607 Ларченко КрістінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
550607 Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Слободенюк О.В.
560607 Кравченко ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
570607 Кравцова ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
580607 Коробов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
590607 Козак ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
600607 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Яковлєва К.І.
610607 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
620607 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Бабічева І.Ф.
630607 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Яковлєва К.І.
640607 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
650607 Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Губанов В.В.
660607 Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
670607 Іванченко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
680607 Іванов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
690607 Зінченко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
700607 Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Слободенюк О.В.
710607 Горобець ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
720607 Гавренков АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Терещук Д.О.
730607 Гавва ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Губанов В.В.