ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2007-2008 н.р.

10708
Коновалова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
20708
Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
30708
Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
40708
Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
50708
Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
60708
Всеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
70708
Григор'єв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
80708
Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце економіка Дубенюк О.О.
90708
Сидорук БогданВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
100708
Ковтун АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
110708
Ремізов ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце географія Палій Л.І.
120708
Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце географія Палій Л.І.
130708
Діденко ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце зарубіжна література Ладижець С.М.
140708
Ляшенко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце зарубіжна література Ладижець С.М.
150708
Терещенко ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце історія України Кудря І.І.
160708
Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
170708
Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Прудіус О.М.
180708
Григор'єв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
190708
Гудима ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце право Кудря І.І.
200708
Лівшиць ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце право Кудря І.І.
210708
Сєрбаєва АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Прудіус О.М.
220708
Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце алгебра Прудіус О.М.
230708
Самойленко ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце біологія Козлова О.Г.
240708
Александрова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце біологія Козлова О.Г.
250708
Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце французька мова Пещерова І.В.
260708
Куцувалов СергійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце французька мова Видриган Л.Ф.
270708
Ільчук АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце французька мова Бутенко О.М.
280708
Сєрбаєва АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце англійська мова Дубровна Н.Г.
290708
Петрів МаргаритаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Смєшкова Т.В.
300708
Лівшиць ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
310708
Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Барабаш С.О.
320708
Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце інформатика Барабаш С.О.
330708
Котенко ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Барабаш С.О.
340708
Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Бабічев С.А.
350708
Тарасенко ПетроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко І.М.
360708
Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
370708
Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
380708
Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
390708
Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика Пашко М.І.
400708
Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Барабаш С.О.
410708
Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
420708
Гавренков АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
430708
Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
440708
Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко М.І.
450708
Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко М.І.
460708
Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
470708
Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко М.І.
480708
Досенко ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
490708
Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Дубенюк О.О.
500708
Овсянніков ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
510708
Любченко МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
520708
Тітова МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
530708
Риженко ВалерійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
540708
Шадренко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
550708
Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
560708
Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
570708
Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
580708
Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
590708
Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Лісова Н.Т.
600708
Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Лісова Н.Т.
610708
Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Гордієнко О.В.
620708
Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
630708
Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
640708
Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Лісова Н.Т.
650708
Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
660708
Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
670708
Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
680708
Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
690708
Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
700708
Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
710708
Терьоменко НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
720708
Сиротов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
730708
Сєрбаєва АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
740708
Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
750708
Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
760708
Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
770708
Самойленко ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
780708
Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Губанов В.В.
790708
Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Губанов В.В.
800708
Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Губанов В.В.
810708
Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
820708
Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
830708
Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
840708
Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
850708
Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
860708
Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
870708
Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
880708
Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
890708
Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
900708
Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
910708
Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.
920708
Михайленко ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка Дубенюк О.О.
930708
Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
940708
Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
950708
Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Гордієнко О.В.
960708
Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце історія України Науменко А.М.
970708
Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце історія України Науменко А.М.
980708
Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
990708
Мещеряков МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1000708
Мещеряков МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Губанов В.В.
1010708
Лівшиць ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
1020708
Лебеденко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1030708
Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Пашко М.І.
1040708
Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Слободенюк О.В.
1050708
Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Слободенюк О.В.
1060708
Качоровський АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1070708
Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Бабічев С.А.
1080708
Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Бабічев С.А.
1090708
Коновалова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1100708
Коновалова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1110708
Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1120708
Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1130708
Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
1140708
Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Трощієва Л.Є.
1150708
Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1160708
Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
1170708
Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1180708
Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1190708
Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
1200708
Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1210708
Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1220708
Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1230708
Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Губанов В.В.
1240708
Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1250708
Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Губанов В.В.
1260708
Іванов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1270708
Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1280708
Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Слободенюк О.В.
1290708
Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1300708
Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Слободенюк О.В.
1310708
Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Чижиченко В.Ю.
1320708
Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Чижиченко В.Ю.
1330708
Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1340708
Всеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1350708
Всеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1360708
Гавренков АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Луценко Т.О.
1370708
Гавренков АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Луценко Т.О.
1380708
Гавва ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Губанов В.В.
1390708
Гавва ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Губанов В.В.
1400708
Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1410708
Всеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1420708
Всеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце біологія Харитонова І.М.
1430708
Березовський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
1440708
Березовський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Луценко Т.О.
1450708
Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1460708
Александрова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1470708
Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1480708
Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка
1490708
Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка
1500708
Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
1510708
Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
1520708
Всеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
Яндекс.Метрика