ВCI 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2007-2008 н.р.

10708 Коновалова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
20708 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
30708 Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
40708 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
50708 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
60708 Всеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
70708 Григор'єв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
80708 Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце економіка Дубенюк О.О.
90708 Сидорук БогданВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
100708 Ковтун АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
110708 Ремізов ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце географія Палій Л.І.
120708 Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце географія Палій Л.І.
130708 Діденко ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце зарубіжна література Ладижець С.М.
140708 Ляшенко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце зарубіжна література Ладижець С.М.
150708 Терещенко ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце історія України Кудря І.І.
160708 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
170708 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Прудіус О.М.
180708 Григор'єв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
190708 Гудима ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце право Кудря І.І.
200708 Лівшиць ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце право Кудря І.І.
210708 Сєрбаєва АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Прудіус О.М.
220708 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце алгебра Прудіус О.М.
230708 Самойленко ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце біологія Козлова О.Г.
240708 Александрова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце біологія Козлова О.Г.
250708 Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце французька мова Пещерова І.В.
260708 Куцувалов СергійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце французька мова Видриган Л.Ф.
270708 Ільчук АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце французька мова Бутенко О.М.
280708 Сєрбаєва АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце англійська мова Дубровна Н.Г.
290708 Петрів МаргаритаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Смєшкова Т.В.
300708 Лівшиць ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
310708 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Барабаш С.О.
320708 Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце інформатика Барабаш С.О.
330708 Котенко ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Барабаш С.О.
340708 Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Бабічев С.А.
350708 Тарасенко ПетроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко І.М.
360708 Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
370708 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
380708 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
390708 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика Пашко М.І.
400708 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Барабаш С.О.
410708 Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
420708 Гавренков АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
430708 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
440708 Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко М.І.
450708 Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко М.І.
460708 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
470708 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко М.І.
480708 Досенко ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
490708 Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Дубенюк О.О.
500708 Овсянніков ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
510708 Любченко МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
520708 Тітова МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
530708 Риженко ВалерійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
540708 Шадренко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
550708 Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
560708 Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
570708 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
580708 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
590708 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Лісова Н.Т.
600708 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Лісова Н.Т.
610708 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Гордієнко О.В.
620708 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
630708 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
640708 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Лісова Н.Т.
650708 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
660708 Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
670708 Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
680708 Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
690708 Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
700708 Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
710708 Терьоменко НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
720708 Сиротов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
730708 Сєрбаєва АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
740708 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
750708 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
760708 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
770708 Самойленко ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
780708 Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Губанов В.В.
790708 Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Губанов В.В.
800708 Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Губанов В.В.
810708 Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
820708 Сагань ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
830708 Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
840708 Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
850708 Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
860708 Пономаренко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
870708 Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
880708 Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
890708 Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
900708 Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
910708 Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.
920708 Михайленко ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка Дубенюк О.О.
930708 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
940708 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
950708 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Гордієнко О.В.
960708 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце історія України Науменко А.М.
970708 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце історія України Науменко А.М.
980708 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
990708 Мещеряков МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1000708 Мещеряков МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Губанов В.В.
1010708 Лівшиць ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
1020708 Лебеденко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1030708 Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Пашко М.І.
1040708 Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Слободенюк О.В.
1050708 Крилов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Слободенюк О.В.
1060708 Качоровський АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1070708 Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Бабічев С.А.
1080708 Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Бабічев С.А.
1090708 Коновалова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1100708 Коновалова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1110708 Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1120708 Ковтун ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1130708 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
1140708 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Трощієва Л.Є.
1150708 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1160708 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
1170708 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1180708 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1190708 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
1200708 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1210708 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1220708 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1230708 Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Губанов В.В.
1240708 Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1250708 Ільїн МиколайВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Губанов В.В.
1260708 Іванов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1270708 Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1280708 Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Слободенюк О.В.
1290708 Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1300708 Жиліна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Слободенюк О.В.
1310708 Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Чижиченко В.Ю.
1320708 Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Чижиченко В.Ю.
1330708 Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1340708 Всеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1350708 Всеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1360708 Гавренков АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Луценко Т.О.
1370708 Гавренков АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Луценко Т.О.
1380708 Гавва ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Губанов В.В.
1390708 Гавва ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Губанов В.В.
1400708 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1410708 Всеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1420708 Всеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце біологія Харитонова І.М.
1430708 Березовський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
1440708 Березовський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Луценко Т.О.
1450708 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1460708 Александрова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1470708 Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1480708 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка
1490708 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка
1500708 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
1510708 Агеєнко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
1520708 Всеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика