ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2008-2009 н.р.

10809 Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
20809 Зайцев СвятославВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
30809 Бойко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Яндола А.А.
40809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Барабаш С.О.
50809 Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Губанова О.П.
60809 Шульга ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Шовкун В.В.
70809 Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце інформатика Яндола А.А.
80809 Косаревський АнатолійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Карпенко Д.П.
90809 Старцев ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Олея Л.В.
100809 Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Оксененко В.Я.
110809 Єлісєєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
120809 Андрєєва КарінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Прудіус О.М.
130809 Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
140809 Ляшенко Дар'яВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
150809 Каліта АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
160809 Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
170809 Москалюк БогданВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
180809 Гуляєв АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Смєшкова Т.В.
190809 Лактіонов СергійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце англійська мова Барабаш О.М.
200809 Уманський ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
210809 Тищенко РоманВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
220809 Галатова ДаріяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце англійська мова Барабаш О.М.
230809 Кірилейза МаринаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В. Зайченко Г.В.
240809 Голєв ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
250809 Філатов ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
260809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
270809 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
280809 Малишенко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
290809 Верещак ІванВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
300809 Алексєєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
310809 Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
320809 Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
330809 Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
340809 Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
350809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Гордієнко О.В.
360809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце алгебра Гордієнко О.В.
370809 Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Гордієнко О.В.
380809 Всеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
390809 Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Гордієнко О.В.
400809 Алексєєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Прудіус О.М.
410809 Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце алгебра Коневська В.А.
420809 Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце англійська мова Дубровна Н.Г.
430809 Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
440809 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
450809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
460809 Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
470809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
480809 Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика Пашко М.І.
490809 Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Губанов В.В.
500809 Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Слободенюк О.В.
510809 Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Губанов В.В.
520809 Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика Губанов В.В.
530809 П`яних СергійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
540809 Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Карпенко В.П.
550809 Голубков ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
560809 Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце географія Палій Л.І.
570809 Бондар БогданВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце географія Палій Л.І.
580809 Кабаченко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
590809 Стегалюк ЄлізаветаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце економіка Дубенюк О.О.
600809 Філатов ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце географія Палій Л.І.
610809 Михайленко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце економіка Дубенюк О.О.
620809 Москалюк БогданВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце географія Палій Л.І.
630809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце географія Палій Л.І.
640809 Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце географія Палій Л.І.
650809 Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце географія Палій Л.І.
660809 Риндер РоманВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце географія Палій Л.І.
670809 Кубаров ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце географія Палій Л.І.
680809 Гнатюк ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце історія України Казарян М.А.
690809 Зичков ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце історія України Казарян М.А.
700809 Кубаров ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце історія України Кудря І.І.
710809 Чичикало МаріяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце історія України Казарян М.А.
720809 Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце українська мова Хаджи Т.М.
730809 Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце біологія Козлова О.Г.
740809 Власов ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце біологія Козлова О.Г.
750809 Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце біологія Козлова О.Г. Харитонова І.М.
760809 Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце біологія Козлова О.Г.
770809 Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце біологія Козлова О.Г.
780809 Бутенко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце українська мова
790809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіжнароднийIII місце хімія
800809 Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
810809 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика
820809 Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика
830809 Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце економіка
840809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика
850809 Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце хімія
860809 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце хімія
870809 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика
880809 Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце географія
890809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце хімія
900809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія
910809 Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія
920809 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія
930809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія
940809 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія
950809 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика
960809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика
970809 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика
980809 Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика
990809 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
1000809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
1010809 Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
1020809 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1030809 Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
1040809 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
1050809 Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1060809 Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1070809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
1080809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
1090809 Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика
1100809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
1110809 Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1120809 Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1130809 Каверіна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка
1140809 Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка
1150809 Григор'єв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка
1160809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України
1170809 Агеєнко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія
1180809 Дурнов ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія
1190809 Старінська АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія
1200809 Коротаєва ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1210809 Пономаренко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1220809 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
1230809 Клочков ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика
1240809 Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія
1250809 Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1260809 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія
1270809 Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1280809 Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія
1290809 Жиляк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
1300809 Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
1310809 Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1320809 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
1330809 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
1340809 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1350809 Карапетян АрсенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра
1360809 Каліта АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
1370809 Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра
1380809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика
1390809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія
1400809 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
1410809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
1420809 Григор'єв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка
1430809 Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка
1440809 Каверіна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка
1450809 Лівшиць ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова
1460809 Сєрбаєва АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова
1470809 Лактіонов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова
1480809 Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика
1490809 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1500809 Сандурський СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика
1510809 Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика
1520809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
1530809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
1540809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика
1550809 Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце географія
1560809 Дубенюк ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1570809 Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1580809 Каверіна ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1590809 Філатов ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце українська мова Олея А.С.
1600809 Бочарова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце біологія Харитонова І.М.
1610809 Унтілова ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце біологія Харитонова І.М.
1620809 Старінська АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце біологія Харитонова І.М.
1630809 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце інформатика Барабаш С.О.
1640809 Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце інформатика Барабаш С.О.
1650809 Власов ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
1660809 Старцев ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1670809 Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко І.М.
1680809 Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Бєлий В.І.
1690809 Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1700809 Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Бєлий В.І.
1710809 Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Пашко М.І.