ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2009-2010 н.р.

10910
Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
20910
Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія
30910
Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія
40910
Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце географія
50910
Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка
60910
Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика
70910
Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
80910
Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
90910
Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика
100910
Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика
110910
Бойко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
120910
Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Яндола А.А.
130910
Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
140910
Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
150910
Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра
160910
Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка
170910
Дубенюк ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка
180910
Старінська АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
190910
Бочарова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце біологія Харитонова І.М.
200910
Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
210910
Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія
220910
Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія
230910
Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика
240910
Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика
250910
Бойко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
260910
Шульга ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
270910
Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Яндола А.А.
280910
Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
290910
Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика
300910
Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
310910
Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
320910
Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія
330910
Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія
340910
Сухова МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
350910
Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
360910
Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Дубровна Н.Г. Дубровна Н.Г.
370910
Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
380910
Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
390910
Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика
400910
Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
410910
Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
420910
Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
430910
Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
440910
Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
450910
Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Коневська В.А. Пашко М.І.
460910
Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Коневська В.А.
470910
Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
480910
Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
490910
Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
500910
Фальченко ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
510910
Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
Яндекс.Метрика