ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2009-2010 н.р.

10910 Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
20910 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія
30910 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія
40910 Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце географія
50910 Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка
60910 Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика
70910 Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
80910 Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
90910 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика
100910 Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика
110910 Бойко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
120910 Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Яндола А.А.
130910 Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
140910 Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
150910 Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра
160910 Кулик ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка
170910 Дубенюк ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка
180910 Старінська АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
190910 Бочарова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце біологія Харитонова І.М.
200910 Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
210910 Ковба АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія
220910 Вовк АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія
230910 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика
240910 Савченко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика
250910 Бойко ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
260910 Шульга ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
270910 Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Яндола А.А.
280910 Диба ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
290910 Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика
300910 Орлов ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
310910 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
320910 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія
330910 Калініченко ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія
340910 Сухова МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
350910 Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
360910 Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Дубровна Н.Г. Дубровна Н.Г.
370910 Янік СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
380910 Чигирин ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
390910 Царан ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика
400910 Плахотенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
410910 Мєшков ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
420910 Федченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
430910 Садуро МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
440910 Качко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
450910 Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Коневська В.А. Пашко М.І.
460910 Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Коневська В.А.
470910 Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
480910 Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
490910 Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
500910 Фальченко ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
510910 Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.