ВCI 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2010-2011 н.р.

11011 Гулевич НадіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Барабаш О.М.
21011 Кірилейза МаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
31011 Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
41011 Федорів ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
51011 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
61011 Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Зайченко Г.В.
71011 Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце французька мова Бутенко О.М.
81011 Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
91011 Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
101011 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
111011 Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
121011 Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
131011 Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
141011 Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
151011 Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Прокопенко О.В.
161011 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
171011 Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Олея Л.В.
181011 Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Прудіус О.М.
191011 Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра Прудіус О.М.
201011 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Гордієнко О.В. Гордієнко О.В.
211011 Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Свинарьова І.М.
221011 Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
231011 Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
241011 Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
251011 Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
261011 Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
271011 Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
281011 Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
291011 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
301011 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
311011 Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
321011 Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
331011 Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
341011 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
351011 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
361011 Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
371011 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
381011 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
391011 Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Губанова О.П.
401011 Кузнєцов ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
411011 Шмарова ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце українська мова Бєлова І.Б.
421011 Стрельцов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Губанова О.П.
431011 Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
441011 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
451011 Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
461011 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Губанова О.П.
471011 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце ІОТ Губанова О.П.
481011 Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
491011 Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
501011 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Губанова О.П.
511011 Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
521011 Білий АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Губанова О.П.
531011 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
541011 Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Олесов О.П.
551011 Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
561011 Самарін ВадимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
571011 Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Пашко М.І.
581011 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Пашко М.І.
591011 Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Пашко М.І.
601011 Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Пашко М.І.
611011 Кладько ЛеонідВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
621011 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Ремньова В.В.
631011 Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
641011 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Пашко М.І.
651011 Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
661011 Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце астрономія Пашко М.І.
671011 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце астрономія Пашко М.І.
681011 Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце астрономія Пашко М.І.
691011 Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце астрономія Чижиченко В.Ю.
701011 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце астрономія Пашко М.І.
711011 Дем'яненко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце ІОТ Ремньова В.В.
721011 Стрельцов СергійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце ІОТ Шовкун В.В.
731011 Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
741011 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце ІОТ Ремньова В.В.
751011 Білий АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце ІОТ Губанова О.П.
761011 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Гордієнко О.В.
771011 Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце алгебра Прокопенко О.В.
781011 Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
791011 Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Прудіус О.М.
801011 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
811011 Повод КарінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Карпенко Д.П.
821011 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце алгебра Гордієнко О.В.
831011 Ніколаєнко РостиславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Цапенко Т.В.
841011 Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Олея Л.В.
851011 Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
861011 Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
871011 Кашперук ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Цапенко Т.В.
881011 Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Прудіус О.М.
891011 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
901011 Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце алгебра Свинарьова І.М.
911011 Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Оксененко В.Я.
921011 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
931011 Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Тихонова Л.І.
941011 Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
951011 Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
961011 Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
971011 Пілецький ОлексiйВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
981011 Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце хімія Лісова Н.Т.
991011 Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1001011 Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
1011011 Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце хімія Лісова Н.Т.
1021011 Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1031011 Діжур ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце хімія Лісова Н.Т.
1041011 Сушко ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце право Кудря І.І.
1051011 Казеєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце право Кудря І.І.
1061011 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце історія України Кудря І.І.
1071011 Чичикало МаріяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце історія України Казарян М.А.
1081011 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце історія України Кудря І.І.
1091011 Пулінець ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце історія України Гурова О.О.
1101011 Нижеголенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце історія України Гурова О.О.
1111011 Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце інформатика Олесов О.П.
1121011 Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце інформатика Барабаш С.О.
1131011 Самарін ВадимВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1141011 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце інформатика Ремньова В.В.
1151011 Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце інформатика Ремньова В.В.
1161011 Корнієнко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце інформатика Ремньова В.В.
1171011 Кладько ЛеонідВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1181011 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце інформатика Ремньова В.В.
1191011 Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце інформатика Губанова О.П.
1201011 Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце інформатика Яндола А.А.
1211011 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце географія Палій Л.І.
1221011 Чичикало МаріяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце географія Палій Л.І.
1231011 Мостепан СергійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце географія Трощієва Л.Є.
1241011 Кашперук ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце географія Палій Л.І.
1251011 Шпак МаріяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1261011 Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1271011 Ривкіна ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1281011 Мікла ІванВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1291011 Кузнєцов ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1301011 Федорів ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1311011 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1321011 Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце англійська мова Зайченко Г.В. Зайченко Г.В.
1331011 Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце англійська мова Дубровна Н.Г.
1341011 Левченко ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Барабаш О.М.
1351011 Кірилейза МаринаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В. Зайченко Г.В.
1361011 Гринько ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1371011 Волощук ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1381011 Вермієнко ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Барабаш О.М.
1391011 Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Барабаш О.М.
1401011 Мартинович ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце екологія Вавілова Ю.В.
1411011 Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце французька мова Бутенко О.М. Бутенко О.М.
1421011 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце російська мова Ладижець С.М.
1431011 Копанарова НіколінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце російська мова Ладижець С.М.
1441011 Коломойченко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце російська мова Ладижець С.М.
1451011 Коломойченко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце зарубіжна література Ладижець С.М.
1461011 Димнич ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце зарубіжна література Ладижець С.М.
1471011 Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
1481011 Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
1491011 Чайка АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
1501011 Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Слободенюк О.В.
1511011 Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
1521011 Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко І.М.
1531011 Тимошенков ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
1541011 Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1551011 Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
1561011 Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
1571011 Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика Пашко М.І.
1581011 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
1591011 Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1601011 Повод КарінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1611011 Палій ТарасВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
1621011 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
1631011 Нижеголенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика Слободенюк О.В.
1641011 Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
1651011 Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
1661011 Копанарова НіколінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
1671011 Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
1681011 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
1691011 Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Слободенюк О.В.
1701011 Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1711011 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика Пашко М.І.
1721011 Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1731011 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце біологія Козлова О.Г.
1741011 Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце біологія Харитонова І.М.
1751011 Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце біологія Харитонова І.М.
1761011 Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце біологія Харитонова І.М.
1771011 Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1781011 Мартинович ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1791011 Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце біологія Козлова О.Г.
1801011 Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце біологія Харитонова І.М.
1811011 Шмарова ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце українська мова Бєлова І.Б.
1821011 Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце українська мова Хаджи Т.М.
1831011 Всеукраїнська учнівська предме... Ліцейськийучасник фізика
1841011 Шатохіна АннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика