ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2010-2011 н.р.

11011Гулевич НадіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Барабаш О.М.
21011Кірилейза МаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
31011Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
41011Федорів ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
51011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
61011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Зайченко Г.В.
71011Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце французька мова Бутенко О.М.
81011Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
91011Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
101011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
111011Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
121011Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
131011Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
141011Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
151011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Прокопенко О.В.
161011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
171011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Олея Л.В.
181011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Прудіус О.М.
191011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра Прудіус О.М.
201011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Гордієнко О.В. Гордієнко О.В.
211011Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Свинарьова І.М.
221011Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
231011Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
241011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
251011Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
261011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
271011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
281011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
291011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
301011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
311011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
321011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
331011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
341011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
351011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
361011Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
371011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
381011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
391011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Губанова О.П.
401011Кузнєцов ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
411011Шмарова ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце українська мова Бєлова І.Б.
421011Стрельцов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Губанова О.П.
431011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
441011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
451011Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
461011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Губанова О.П.
471011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце ІОТ Губанова О.П.
481011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
491011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
501011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Губанова О.П.
511011Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
521011Білий АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Губанова О.П.
531011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
541011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Олесов О.П.
551011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
561011Самарін ВадимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
571011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Пашко М.І.
581011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Пашко М.І.
591011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Пашко М.І.
601011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Пашко М.І.
611011Кладько ЛеонідВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
621011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Ремньова В.В.
631011Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
641011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Пашко М.І.
651011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
661011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце астрономія Пашко М.І.
671011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце астрономія Пашко М.І.
681011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце астрономія Пашко М.І.
691011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце астрономія Чижиченко В.Ю.
701011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце астрономія Пашко М.І.
711011Дем'яненко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце ІОТ Ремньова В.В.
721011Стрельцов СергійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце ІОТ Шовкун В.В.
731011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
741011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце ІОТ Ремньова В.В.
751011Білий АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце ІОТ Губанова О.П.
761011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Гордієнко О.В.
771011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце алгебра Прокопенко О.В.
781011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
791011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Прудіус О.М.
801011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
811011Повод КарінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Карпенко Д.П.
821011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце алгебра Гордієнко О.В.
831011Ніколаєнко РостиславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Цапенко Т.В.
841011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Олея Л.В.
851011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
861011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
871011Кашперук ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Цапенко Т.В.
881011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Прудіус О.М.
891011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
901011Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце алгебра Свинарьова І.М.
911011Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце алгебра Оксененко В.Я.
921011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
931011Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Тихонова Л.І.
941011Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
951011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
961011Румянцев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
971011Пілецький ОлексiйВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
981011Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце хімія Лісова Н.Т.
991011Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1001011Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
1011011Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце хімія Лісова Н.Т.
1021011Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1031011Діжур ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце хімія Лісова Н.Т.
1041011Сушко ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце право Кудря І.І.
1051011Казеєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце право Кудря І.І.
1061011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце історія України Кудря І.І.
1071011Чичикало МаріяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце історія України Казарян М.А.
1081011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце історія України Кудря І.І.
1091011Пулінець ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце історія України Гурова О.О.
1101011Нижеголенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце історія України Гурова О.О.
1111011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце інформатика Олесов О.П.
1121011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце інформатика Барабаш С.О.
1131011Самарін ВадимВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1141011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце інформатика Ремньова В.В.
1151011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце інформатика Ремньова В.В.
1161011Корнієнко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце інформатика Ремньова В.В.
1171011Кладько ЛеонідВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1181011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце інформатика Ремньова В.В.
1191011Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце інформатика Губанова О.П.
1201011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце інформатика Яндола А.А.
1211011Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце географія Палій Л.І.
1221011Чичикало МаріяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце географія Палій Л.І.
1231011Мостепан СергійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце географія Трощієва Л.Є.
1241011Кашперук ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце географія Палій Л.І.
1251011Шпак МаріяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1261011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1271011Ривкіна ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1281011Мікла ІванВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1291011Кузнєцов ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1301011Федорів ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1311011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1321011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце англійська мова Зайченко Г.В. Зайченко Г.В.
1331011Прядко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце англійська мова Дубровна Н.Г.
1341011Левченко ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Барабаш О.М.
1351011Кірилейза МаринаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В. Зайченко Г.В.
1361011Гринько ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1371011Волощук ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1381011Вермієнко ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце англійська мова Барабаш О.М.
1391011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце англійська мова Барабаш О.М.
1401011Мартинович ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце екологія Вавілова Ю.В.
1411011Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце французька мова Бутенко О.М. Бутенко О.М.
1421011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце російська мова Ладижець С.М.
1431011Копанарова НіколінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце російська мова Ладижець С.М.
1441011Коломойченко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце російська мова Ладижець С.М.
1451011Коломойченко КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце зарубіжна література Ладижець С.М.
1461011Димнич ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце зарубіжна література Ладижець С.М.
1471011Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
1481011Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
1491011Чайка АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
1501011Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Слободенюк О.В.
1511011Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
1521011Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко І.М.
1531011Тимошенков ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
1541011Сергієнко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1551011Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
1561011Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
1571011Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика Пашко М.І.
1581011Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
1591011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1601011Повод КарінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1611011Палій ТарасВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
1621011Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
1631011Нижеголенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика Слободенюк О.В.
1641011Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
1651011Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце фізика Пашко М.І.
1661011Копанарова НіколінаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
1671011Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
1681011Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Пашко М.І.
1691011Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Слободенюк О.В.
1701011Вавілов ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1711011Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика Пашко М.І.
1721011Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1731011Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце біологія Козлова О.Г.
1741011Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце біологія Харитонова І.М.
1751011Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце біологія Харитонова І.М.
1761011Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце біологія Харитонова І.М.
1771011Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1781011Мартинович ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1791011Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце біологія Козлова О.Г.
1801011Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце біологія Харитонова І.М.
1811011Шмарова ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце українська мова Бєлова І.Б.
1821011Бондарев ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийII місце українська мова Хаджи Т.М.
1831011Всеукраїнська учнівська предме... Ліцейськийучасник фізика
1841011Шатохіна АннаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика
Яндекс.Метрика