ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2011-2012 н.р.

11112 Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце французька мова
21112 Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце французька мова
31112 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
41112 Міщенко Дар`яВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
51112 Гіріна ВладаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова
61112 Науменко ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова
71112 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
81112 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
91112 Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
101112 Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
111112 Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
121112 Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
131112 Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
141112 Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
151112 Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова
161112 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова
171112 Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
181112 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
191112 Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
201112 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика
211112 Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія
221112 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика
231112 Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія
241112 Діжур ЄвгенВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія
251112 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
261112 Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
271112 Вермієнко ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова
281112 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика
291112 Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика
301112 Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка
311112 Омельянов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізкультура Босенко Ю.П.
321112 Малига АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізкультура Босенко Ю.П.
331112 Іскра БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізкультура Бабушкіна С.В.
341112 Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце екологія
351112 Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце екологія
361112 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Гордієнко О.В.
371112 Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра
381112 Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Прокопенко О.В.
391112 Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
401112 Савченко АглаяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
411112 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
421112 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
431112 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра Гордієнко О.В.
441112 Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра
451112 Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра
461112 Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Казарян М.А.
471112 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
481112 Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка
491112 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України
501112 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка
511112 Мостепан СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
521112 Вермієнко ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
531112 Булахова АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка
541112 Шульга МаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
551112 Свириденко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
561112 Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
571112 Котеньова КаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
581112 Булахова АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
591112 Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Губанова О.П.
601112 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ
611112 Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ
621112 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ
631112 Рогозін АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія
641112 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ
651112 Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
661112 Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
671112 Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
681112 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
691112 Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія
701112 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія
711112 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія
721112 Березовський БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія
731112 Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика
741112 Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник біологія
751112 Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика
761112 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце ІОТ
771112 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика
781112 Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник астрономія
791112 Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика
801112 Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник хімія
811112 Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник хімія
821112 Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник хімія
831112 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник алгебра
841112 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика
851112 Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце французька мова
861112 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова
871112 Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова
881112 Охріменко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія
891112 Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія
901112 Котвицький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія
911112 Кондя ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія
921112 Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
931112 Мороз ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
941112 Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
951112 Завадський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
961112 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
971112 Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
981112 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія
991112 Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія
1001112 Ружанський МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце біологія
1011112 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце географія
1021112 Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія
1031112 Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1041112 Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1051112 Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1061112 Хлєбус ВасильВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1071112 Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1081112 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика
1091112 Лошкарьов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1101112 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
1111112 Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1121112 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
1131112 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ
1141112 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ
1151112 Розсоховатський ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія
1161112 Марченко СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія
1171112 Селіщев ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика
1181112 Самарін ВадимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика
1191112 Кладько ЛеонідВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика
1201112 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика
1211112 Данильчук РусланВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика
1221112 Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1231112 Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
1241112 Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1251112 Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ЛіцейськийI місце фізика Растьогін М.Ю.