ВCI 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2012-2013 н.р.

11213 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіжнароднийII місце фізика Пашко М.І.
21213 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіжнароднийIII місце фізика Пашко М.І.
31213 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика
41213 Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика
51213 Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник ІОТ
61213 Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник хімія
71213 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник інформатика
81213 Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика
91213 Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник інформатика
101213 Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце екологія
111213 Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце астрономія
121213 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика
131213 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце ІОТ
141213 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце ІОТ
151213 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика
161213 Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія
171213 Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія
181213 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія
191213 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце астрономія
201213 Можарова АннаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце екологія
211213 Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце екологія
221213 Білошицький ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
231213 Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
241213 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
251213 Олійник АртемВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
261213 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
271213 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
281213 Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
291213 Шарковська ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
301213 Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
311213 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
321213 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія
331213 Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія
341213 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ
351213 Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ
361213 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ
371213 Димов КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце ІОТ
381213 Мостепан СергійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка
391213 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка
401213 Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка
411213 Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика
421213 Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика
431213 Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика
441213 Рожкова АлінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
451213 Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
461213 Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
471213 Загребенюк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце французька мова
481213 Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце англійська мова
491213 Скриль ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова
501213 Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія