ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2013-2014 н.р.

11314Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Карпенко В.П.
21314Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
31314Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник економіка Дубенюк О.О.
41314Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Ткачов О.М.
51314Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце астрономія Ткачов О.М. Растьогін М.Ю.
61314Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
71314Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
81314Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Бабічев С.А.
91314Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник ІОТ Яндола А.А.
101314Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце ІОТ Яндола А.А.
111314Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
121314Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце ІОТ Губанова О.П.
131314Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник інформатика Губанова О.П.
141314Тімченко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізкультура Сальніков С.Д.
151314Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце право Казарян М.А.
161314Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце історія України Кудря І.І.
171314Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
181314Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Лісова Н.Т.
191314Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Трощієва Л.Є. Лісова Н.Т.
201314Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Ткачов О.М. Растьогін М.Ю.
211314Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Пашко М.І. Ткачов О.М.
221314Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
231314Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Ткачов О.М.
241314Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Пашко М.І. Ткачов О.М.
251314Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце екологія Харитонова І.М.
261314Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
271314Будько ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
281314Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
291314Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
301314Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
311314Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
321314Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
331314Савчук ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г. Харитонова І.М.
341314Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце біологія Харитонова І.М.
351314Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
361314Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
371314Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
381314Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
391314Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Карпенко В.П.
401314Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
411314Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Бабічев С.А.
421314Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Ткачов О.М.
431314Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
441314Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
451314Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
461314Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
471314Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
481314Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Шовкун В.В.
491314Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Яндола А.А.
501314Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Губанова О.П.
511314Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
521314Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце ІОТ Яндола А.А.
531314Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
541314Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М. Растьогін М.Ю.
551314Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М. Растьогін М.Ю.
561314Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Пашко М.І. Ткачов О.М.
571314Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М. Растьогін М.Ю.
581314Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Растьогін М.Ю.
591314Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
601314Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
611314Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
621314Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
631314Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
641314Соколенко ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
651314Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
661314Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
671314Калитюк ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
681314Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
691314Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
701314Слєпчук РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
711314Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
721314Будько ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
731314П`ятигорець ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
741314Стулій ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
751314Кравченко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
761314Бузикіна ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
771314Заєць АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Єльнікова Є.Ю.
781314Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
791314Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Мартиненко Т.В.
801314Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Мартиненко Т.В.
811314Слєпчук РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
821314Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
831314Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
841314Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
851314Косолапов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т. Трощієва Л.Є.
861314Чищенко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
871314Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
881314Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Прокопенко О.В.
891314Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Прокопенко О.В.
901314Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
911314Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
921314Савченко АглаяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Прокопенко О.В.
931314Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра Прокопенко О.В.
941314Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
951314Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
961314Мирошников СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Хавруняк Л.М.
971314Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Карпенко Д.П.
981314Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Олея Л.В.
991314Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Хавруняк Л.М.
1001314Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1011314Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1021314Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1031314Цилюрник ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1041314Харланова АльонаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Прудіус О.М.
1051314Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра Прудіус О.М.
1061314Цвєлих СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
1071314Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1081314Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1091314Цилюрник ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1101314Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1111314Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1121314Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1131314Тітова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1141314Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1151314Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Ткачов О.М.
1161314Биков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
1171314Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
1181314Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1191314Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1201314Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1211314Савченко АглаяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
1221314Холодов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
1231314Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
1241314Челпанова ОксанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Бабічев С.А.
1251314Щедролосьєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
1261314Осінцев МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Казарян М.А.
1271314Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Барабаш С.О.
1281314Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Шовкун В.В.
1291314Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
1301314Орленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Губанова О.П.
1311314Дембровський ФіліпВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
1321314Соколов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Губанова О.П.
1331314Хоменко ТарасВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1341314Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1351314Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце екологія Харитонова І.М.
1361314Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
1371314Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1381314Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1391314Нижеголенко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
1401314Юрченко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
1411314Соловйов БорисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
1421314Рудакова АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце українська мова Савчук А.А.
1431314Бєляєва МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізкультура Бабенко М.А.
1441314Казеєва ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізкультура Бабенко М.А.
1451314Костюк КсеніяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізкультура Босенко Ю.П.
1461314Тімченко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізкультура Сальніков С.Д.
1471314Омельянов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізкультура Бабушкіна С.В.
1481314Слєпчук РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1491314Шульга МаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1501314Кутник ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г. Адаменко О.В.
1511314Савчук ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
1521314Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1531314Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце біологія Харитонова І.М.
1541314Харитонова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
1551314Восколович ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
Яндекс.Метрика