ВCI 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2014-2015 н.р.

11415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіжнароднийII місце фізика Пашко М.І.
21415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіжнароднийIII місце фізика Пашко М.І.
31415 Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник ІОТ Фальченко Н.Г.
41415 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник економіка Дубенюк О.О.
51415 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник французька мова Пещерова І.В.
61415 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Растьогін М.Ю.
71415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
81415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
91415 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Ткачов О.М.
101415 Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Карпенко В.П.
111415 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
121415 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
131415 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
141415 Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Карпенко В.П.
151415 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
161415 Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
171415 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М.
181415 Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
191415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
201415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
211415 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Ткачов О.М.
221415 Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
231415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
241415 Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Яковлєва К.І.
251415 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
261415 Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Лісова Н.Т.
271415 Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
281415 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка Дубенюк О.О.
291415 Килимчук БогданВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
301415 Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
311415 Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Шовкун В.В.
321415 Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
331415 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце французька мова Пещерова І.В.
341415 Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
351415 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
361415 Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце географія Палій Л.І.
371415 Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
381415 Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г.
391415 Алієв АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г.
401415 Недолуженко БогданаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце українська мова Савчук А.А.
411415 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О.
421415 Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
431415 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
441415 Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
451415 Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Барабаш С.О.
461415 Абрамовська ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце екологія Харитонова І.М. Вавілова Ю.В.
471415 Ющенко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
481415 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
491415 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
501415 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
511415 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
521415 Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
531415 Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
541415 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
551415 Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
561415 Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Бабічев С.А.
571415 Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
581415 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
591415 Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
601415 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
611415 Цвєлих СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І. Пашко І.М.
621415 Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
631415 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
641415 Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
651415 Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
661415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
671415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
681415 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М. Карпенко В.П.
691415 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
701415 Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М. Карпенко В.П.
711415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
721415 Мирошников СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
731415 Палінічак ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М.
741415 Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
751415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
761415 Дорфман АйдерВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М.
771415 Микуленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
781415 Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Яковлєва К.І.
791415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
801415 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
811415 Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
821415 Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
831415 Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
841415 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
851415 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
861415 Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Свинарьова І.М.
871415 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
881415 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
891415 Траєр АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
901415 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
911415 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
921415 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
931415 Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Карпенко Д.П.
941415 Югай МаркВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Олея Л.В.
951415 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
961415 Килимчук БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
971415 Альохін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Барабаш С.О.
981415 Горщинський ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Шовкун В.В.
991415 Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Фальченко Н.Г.
1001415 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце французька мова Пещерова І.В.
1011415 Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є.
1021415 Музика БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є.
1031415 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Трощієва Л.Є.
1041415 Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1051415 Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
1061415 Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
1071415 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1081415 Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце географія Палій Л.І.
1091415 Зелінська ПолінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1101415 Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Зайченко Г.В.
1111415 Дунаєв РодіонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1121415 Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Зайченко Г.В.
1131415 Коваленко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1141415 Кравченко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1151415 Тітова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
1161415 Бузикіна ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
1171415 Кособуцький ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Дубровна Н.Г.
1181415 Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце біологія Козлова О.Г. Харитонова І.М.
1191415 Алієв АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Козлова О.Г.
1201415 Шульга МаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1211415 Кутник ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1221415 Недолуженко БогданаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце українська мова Савчук А.А.
1231415 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1241415 Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
1251415 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
1261415 Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
1271415 Варущик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.
1281415 Артюшок АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
1291415 Абрамовська ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце екологія Харитонова І.М. Вавілова Ю.В.