ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2015-2016 н.р.

11516 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
21516 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
31516 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
41516 Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Ткачов О.М.
51516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
61516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
71516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Растьогін М.Ю.
81516 Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
91516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце інформатика Губанова О.П.
101516 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник французька мова Пещерова І.В.
111516 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце ІОТ Яндола А.А.
121516 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник економіка Дубенюк О.О.
131516 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце французька мова Пещерова І.В.
141516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
151516 Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Мазун О.С.
161516 Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
171516 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Яковлєва К.І.
181516 Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
191516 Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
201516 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
211516 Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
221516 Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Губанова О.П. Шовкун В.В.
231516 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
241516 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
251516 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
261516 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
271516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
281516 Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
291516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
301516 Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М. Мєшков О.Ю.
311516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Карпенко В.П.
321516 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
331516 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
341516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О.
351516 Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
361516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
371516 Мерзлий ІгорВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
381516 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник географія Палій Л.І.
391516 Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
401516 Кабакович МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
411516 Хавруняк ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
421516 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
431516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
441516 Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
451516 Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Прокопенко О.В.
461516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
471516 Заболотня ВіталінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
481516 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
491516 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
501516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Ткачов О.М. Карпенко В.П.
511516 Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М. Пашко М.І.
521516 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
531516 Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце французька мова Вітковська К.О. Пещерова І.В.
541516 Морозова ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце французька мова Пещерова І.В.
551516 Стефанович ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Мазун О.С.
561516 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Мазун О.С.
571516 Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
581516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
591516 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
601516 Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Мазун О.С.
611516 Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
621516 Фисина КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
631516 Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
641516 Коваленко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Мазун О.С. Кірієнко В.В.
651516 Бреженко НікітаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Мазун О.С.
661516 Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
671516 Тищенко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Мазун О.С.
681516 Малій КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
691516 Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
701516 Кравченко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
711516 Цатуров ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
721516 Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
731516 Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
741516 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Яковлєва К.І.
751516 Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
761516 Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
771516 Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
781516 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
791516 Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
801516 Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Губанова О.П. Шовкун В.В.
811516 Александрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
821516 Самойленко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
831516 Букацель ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
841516 Проказіна ПолінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
851516 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
861516 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
871516 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
881516 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
891516 Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
901516 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
911516 Кухаренко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
921516 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
931516 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
941516 Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
951516 Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
961516 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
971516 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
981516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
991516 Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Далечина В.М. Пашко М.І.
1001516 Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М. Мєшков О.Ю.
1011516 Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
1021516 Пилипенко МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М. Мєшков О.Ю.
1031516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
1041516 Шевчук ІзабеллаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1051516 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1061516 Рой АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1071516 Фам Суан ХоангВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1081516 Бодавець ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1091516 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М. Адаменко О.В.
1101516 Галицький МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
1111516 Алієв АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце біологія Харитонова І.М.
1121516 Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце зарубіжна література Ладижець С.М.
1131516 Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
1141516 Далечин ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
1151516 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
1161516 Синельников РодіонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
1171516 Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
1181516 Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
1191516 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
1201516 Мерзлий ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
1211516 Бондар МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
1221516 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1231516 Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1241516 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
1251516 Томчак ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1261516 Музика БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1271516 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
1281516 Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
1291516 Берест ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
1301516 Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.