ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2016-2017 н.р.

11617 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник астрономія Пашко М.І.
21617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце астрономія Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
31617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник інформатика Губанова О.П.
41617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце інформатика Барабаш С.О.
51617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
61617 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Растьогін М.Ю.
71617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Ткачов О.М.
81617 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
91617 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко М.І.
101617 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
111617 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
121617 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
131617 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник економіка Дубенюк О.О.
141617 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник економіка Дубенюк О.О.
151617 Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник ІОТ Яндола А.А.
161617 Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце ІОТ Яндола А.А.
171617 Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце англійська мова Левченко Я.О. Кірієнко В.В.
181617 Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце французька мова Пещерова І.В.
191617 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
201617 Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
211617 Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
221617 Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
231617 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
241617 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
251617 Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
261617 Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
271617 Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Губанова О.П. Шовкун В.В.
281617 Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце ІОТ Яндола А.А.
291617 Хохич ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
301617 Проказін БогданВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
311617 Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
321617 Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
331617 Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
341617 Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
351617 Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
361617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О.
371617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
381617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
391617 Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
401617 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
411617 Плахін НікітаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
421617 Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
431617 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
441617 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
451617 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
461617 Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
471617 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
481617 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
491617 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
501617 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
511617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
521617 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
531617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
541617 Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Карпенко В.П.
551617 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Пашко М.І.
561617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце астрономія Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
571617 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
581617 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
591617 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
601617 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка Дубенюк О.О.
611617 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Яковлєва К.І.
621617 Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
631617 Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
641617 Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Трощієва Л.Є.
651617 Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
661617 Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
671617 Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце англійська мова Кірієнко В.В. Левченко Я.О.
681617 Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
691617 Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце право Кудря І.І.
701617 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
711617 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
721617 Стебловський ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
731617 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
741617 Ночовна ВалентинаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
751617 Максимук ГаннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
761617 Бабенко АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М. Козлова О.Г.
771617 Танигін АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Хавруняк Л.М.
781617 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
791617 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
801617 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Лях Т.М. Гордієнко О.В.
811617 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
821617 Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
831617 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Хавруняк Л.М.
841617 Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
851617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
861617 Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
871617 Клеймьонова ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
881617 Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
891617 Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце право Кудря І.І.
901617 Юрченко КарінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце французька мова Пещерова І.В.
911617 Видин ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
921617 Ткаченко КсеніяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
931617 Фисина КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
941617 Стадник ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
951617 Бреженко НікітаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
961617 Тищенко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
971617 Отрішко ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Левченко Я.О. Кірієнко В.В.
981617 Голобородько АнгелінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Кірієнко В.В.
991617 Данілішин ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1001617 Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1011617 Бондаренко СофіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1021617 Молчанова Вероніка-ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1031617 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Яковлєва К.І.
1041617 Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1051617 Ксєнєвіч ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1061617 Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
1071617 Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1081617 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
1091617 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Яковлєва К.І.
1101617 Полевик МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1111617 Александров ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
1121617 Буцев БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1131617 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1141617 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1151617 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1161617 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1171617 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Пашко М.І.
1181617 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
1191617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
1201617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
1211617 Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Карпенко В.П.
1221617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Карпенко В.П.
1231617 Плахін НікітаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1241617 Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1251617 Ілюк МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1261617 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
1271617 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1281617 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1291617 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
1301617 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1311617 Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1321617 Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1331617 Букацель ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1341617 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1351617 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1361617 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1371617 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
1381617 Шестаков ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1391617 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
1401617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
1411617 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
1421617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
1431617 Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1441617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1451617 Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1461617 Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1471617 Молчанова Вероніка-ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1481617 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1491617 Чобулда ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1501617 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1511617 Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1521617 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1531617 Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1541617 Марченко ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1551617 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є. Палій Л.І.
1561617 Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
1571617 Карпенко СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
1581617 Ющенко АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1591617 Проказін БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1601617 Березкін ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
1611617 Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
1621617 Стабровський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1631617 Євдокимов РусланВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1641617 Копилов ВадимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1651617 Ільвовський ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
1661617 Кошовий ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
1671617 Олесов ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
1681617 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
1691617 Лесько ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
1701617 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Луценко Т.О.
1711617 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
1721617 Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
1731617 Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1741617 Лебедь ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
1751617 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
1761617 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
1771617 Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
1781617 Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
1791617 Желєзнова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Барабаш С.О.
1801617 Євтушенко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Губанова О.П. Шовкун В.В.
1811617 Шатохін МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.