ВCI 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2017-2018 н.р.

11718 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Луценко Т.О.
21718 Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
31718 Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
41718 Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
51718 Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце право Кудря І.І.
61718 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
71718 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
81718 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
91718 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
101718 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
111718 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
121718 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Мєшков О.Ю.
131718 Винник МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М.
141718 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Грабчак Д.В.
151718 Кульпієв МілушВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачова І.Ф.
161718 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М.
171718 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
181718 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка Дубенюк О.О.
191718 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
201718 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
211718 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
221718 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Лісова Н.Т.
231718 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Яковлєва К.І.
241718 Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
251718 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
261718 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
271718 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Луценко Т.О.
281718 Григоренко ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
291718 Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
301718 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О.
311718 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Пашко М.І.
321718 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
331718 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце астрономія Пашко М.І. Ткачов О.М.
341718 Шевченко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце біологія Харитонова І.М.
351718 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
361718 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
371718 Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Карпенко Д.П.
381718 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
391718 Верещагін ДаніїлВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Левченко Я.О.
401718 Басов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
411718 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
421718 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Пашко М.І.
431718 Ілюк ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
441718 Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
451718 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
461718 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Пашко М.І. Ткачов О.М.
471718 Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце право Кудря І.І.
481718 Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
491718 Верхоломова КарінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
501718 Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Луценко Т.О.
511718 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
521718 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
531718 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Луценко Т.О.
541718 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
551718 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
561718 Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
571718 Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
581718 Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
591718 Новіков МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце українська література Савчук А.А.
601718 Синельникова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце українська література Кузюк Т.Г.
611718 Кузюк СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце українська література Литвинова С.В.
621718 Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
631718 Попова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
641718 Стаценко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
651718 Верещагін ДаніїлВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
661718 Басов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
671718 Мороз AннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
681718 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О. Баранецька Н.П.
691718 Загребенюк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Єльнікова Є.Ю. Кірієнко В.В.
701718 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
711718 Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
721718 Андрійчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
731718 Бондаренко СофіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
741718 Цимбалюк РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
751718 Дудченко ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Єльнікова Є.Ю.
761718 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
771718 Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
781718 Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
791718 Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
801718 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
811718 Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко К.В. Пашко І.М.
821718 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
831718 Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
841718 Стадник ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
851718 Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
861718 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
871718 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
881718 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
891718 Ілюк МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
901718 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
911718 Пірог ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
921718 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
931718 Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
941718 Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
951718 Деріна ДаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
961718 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
971718 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
981718 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
991718 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
1001718 Винник МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
1011718 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1021718 Жевагін АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1031718 Гальченко ТимурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1041718 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Грабчак Д.В.
1051718 Стоянович ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1061718 Цимбалюк РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1071718 Кульпієв МілушВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
1081718 Литвишко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1091718 Бакланов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1101718 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1111718 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Ткачов О.М.
1121718 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
1131718 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Грабчак Д.В.
1141718 Виноградов ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1151718 Дурман ЗлатаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1161718 Морозов МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1171718 Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1181718 Шевченко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
1191718 Ніколаєва МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1201718 Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1211718 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1221718 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1231718 Буцев БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1241718 Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1251718 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1261718 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1271718 Жевагін АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1281718 Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1291718 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
1301718 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
1311718 Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1321718 Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1331718 Музика БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1341718 Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1351718 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Лісова Н.Т.
1361718 Жевагін АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1371718 Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1381718 Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1391718 Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1401718 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Яковлєва К.І.
1411718 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1421718 Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1431718 Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1441718 Узундай МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
1451718 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
1461718 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
1471718 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Луценко Т.О.
1481718 Григоренко ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
1491718 Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
1501718 Далечин ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
1511718 Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1521718 Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
1531718 Клеймьонова ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
1541718 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Хавруняк Л.М.
1551718 Максимів РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1561718 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Лях Т.М.
1571718 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1581718 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1591718 Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Карпенко Д.П.
1601718 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1611718 Стоянович ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1621718 Винник МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1631718 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1641718 Павленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1651718 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1661718 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.