ВCI 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2017-2018 н.р.

11718Всеукраїнська учнівська предме... учасник
21718Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Луценко Т.О.
31718Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
41718Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
51718Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
61718Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце право Кудря І.І.
71718Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
81718Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
91718Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
101718Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
111718Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
121718Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
131718Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Мєшков О.Ю.
141718Винник МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М.
151718Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Грабчак Д.В.
161718Кульпієв МілушВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачова І.Ф.
171718Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М.
181718Кеча ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
191718Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка Дубенюк О.О.
201718Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
211718Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
221718Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
231718Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Лісова Н.Т.
241718Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Яковлєва К.І.
251718Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
261718Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
271718Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
281718Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Луценко Т.О.
291718Григоренко ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
301718Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
311718Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О.
321718Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Пашко М.І.
331718Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Ткачов О.М. Грабчак Д.В.
341718Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце астрономія Пашко М.І. Ткачов О.М.
351718Шевченко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце біологія Харитонова І.М.
361718Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
371718Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
381718Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Карпенко Д.П.
391718Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
401718Верещагін ДаніїлВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Левченко Я.О.
411718Басов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
421718Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
431718Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Пашко М.І.
441718Ілюк ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
451718Петрова ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
461718Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
471718Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Пашко М.І. Ткачов О.М.
481718Хомусяк АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце право Кудря І.І.
491718Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
501718Верхоломова КарінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
511718Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Луценко Т.О.
521718Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
531718Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
541718Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Луценко Т.О.
551718Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
561718Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
571718Кузьмич АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
581718Кореневський ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
591718Білоусова НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
601718Новіков МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце українська література Савчук А.А.
611718Синельникова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце українська література Кузюк Т.Г.
621718Кузюк СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце українська література Литвинова С.В.
631718Соколова НадіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
641718Попова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
651718Стаценко ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
661718Верещагін ДаніїлВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
671718Басов МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
681718Мороз AннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
691718Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О. Баранецька Н.П.
701718Загребенюк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Єльнікова Є.Ю. Кірієнко В.В.
711718Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
721718Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
731718Андрійчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
741718Бондаренко СофіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
751718Цимбалюк РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
761718Дудченко ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Єльнікова Є.Ю.
771718Кеча ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
781718Терентьєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
791718Курилко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
801718Тищенко ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
811718Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Грабчак Д.В. Ткачов О.М.
821718Коваленко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко К.В. Пашко І.М.
831718Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
841718Левченко НінельВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
851718Стадник ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
861718Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
871718Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
881718Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
891718Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
901718Ілюк МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
911718Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
921718Пірог ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
931718Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
941718Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
951718Замісна СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
961718Деріна ДаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
971718Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
981718Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
991718Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1001718Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
1011718Винник МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
1021718Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1031718Жевагін АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1041718Гальченко ТимурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1051718Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Грабчак Д.В.
1061718Стоянович ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1071718Цимбалюк РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1081718Кульпієв МілушВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
1091718Литвишко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачова І.Ф.
1101718Бакланов ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П.
1111718Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1121718Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Ткачов О.М.
1131718Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
1141718Кеча ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Грабчак Д.В.
1151718Виноградов ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1161718Дурман ЗлатаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1171718Морозов МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1181718Довгань БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1191718Шевченко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
1201718Ніколаєва МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1211718Грецька ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1221718Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1231718Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1241718Буцев БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1251718Гончарова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
1261718Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1271718Кеча ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1281718Жевагін АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1291718Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1301718Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
1311718Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І. Трощієва Л.Є.
1321718Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1331718Меланіч ГеннадійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1341718Музика БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1351718Трибух АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
1361718Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Лісова Н.Т.
1371718Жевагін АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1381718Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1391718Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1401718Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1411718Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Яковлєва К.І.
1421718Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1431718Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
1441718Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1451718Узундай МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
1461718Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
1471718Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
1481718Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Луценко Т.О.
1491718Григоренко ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
1501718Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
1511718Далечин ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
1521718Марецький ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1531718Черняєв ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
1541718Клеймьонова ІринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
1551718Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Хавруняк Л.М.
1561718Максимів РостиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1571718Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Лях Т.М.
1581718Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1591718Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1601718Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Карпенко Д.П.
1611718Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1621718Стоянович ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1631718Винник МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1641718Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1651718Павленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1661718Кеча ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1671718Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
Яндекс.Метрика