ВCI 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2018-2019 н.р.

11819 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник астрономія Растьогін М.Ю. Ткачов О.М.
21819 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
31819 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
41819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце астрономія Мєшков О.Ю. Ткачов О.М.
51819 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
61819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Мєшков О.Ю.
71819 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
81819 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.
91819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Карпенко В.П.
101819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика Ткачов О.М.
111819 Байбіков СергійВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко М.І.
121819 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
131819 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце ІОТ Яндола А.А.
141819 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... Всеукраїнськийучасник інформатика Шовкун В.В.
151819 Всеукраїнська учнівська предме... учасник
161819 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Яндола А.А.
171819 Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
181819 Леонтьєв ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Яндола А.А.
191819 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
201819 Нікулін ДмитрійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Яндола А.А.
211819 Бєлоус ОлегВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
221819 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Яндола А.А.
231819 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Шовкун В.В.
241819 Левченко ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Шовкун В.В.
251819 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Яндола А.А.
261819 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Луценко Т.О.
271819 Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Шовкун В.В.
281819 Якушев КирилоВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник економіка Дубенюк О.О.
291819 Лівандовський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Гордієнко О.В.
301819 Сагань ФедірВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник хімія Лісова Н.Т.
311819 Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник хімія Яковлєва К.І.
321819 Моралес КрістіанВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Бєлий В.І. Ніколаєнко Ю.І.
331819 Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачова І.Ф.
341819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачова І.Ф.
351819 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Грабчак Д.В.
361819 Садуро СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачов О.М.
371819 Тарасенко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачов О.М.
381819 Зіборов НікітаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачов О.М.
391819 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Растьогін М.Ю. Ткачов О.М.
401819 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
411819 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Ткачов О.М.
421819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Мєшков О.Ю. Ткачов О.М.
431819 Моралес КрістіанВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
441819 Танигін АртемВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
451819 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Баранецька Н.П. Кірієнко В.В.
461819 Адамов ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Мартиненко Т.В.
471819 Гуляєва АлісаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
481819 Узундай МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
491819 Федоров ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Яковлєва К.І.
501819 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Лісова Н.Т.
511819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Лісова Н.Т.
521819 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
531819 Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Карпенко Д.П.
541819 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
551819 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
561819 Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
571819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
581819 Савченко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
591819 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
601819 Подвисоцька ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія Харитонова І.М.
611819 Гребенюк КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце біологія Харитонова І.М.
621819 Підручна КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Барабаш С.О.
631819 Івкіна ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
641819 Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Фальченко Н.Г. Луценко Т.О.
651819 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
661819 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
671819 Коваль ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
681819 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
691819 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
701819 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
711819 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
721819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Мєшков О.Ю.
731819 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Мєшков О.Ю.
741819 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
751819 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
761819 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
771819 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Карпенко В.П.
781819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Карпенко В.П.
791819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Ткачов О.М.
801819 Байбіков СергійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
811819 Мазур АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
821819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце географія Палій Л.І.
831819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
841819 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Палій Л.І.
851819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
861819 Узундай МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
871819 Вахруков ТимурВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
881819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
891819 Ходнєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
901819 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
911819 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Фальченко Н.Г. Луценко Т.О.
921819 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
931819 Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
941819 Григоренко ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
951819 Веремьєва ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце українська література Савчук А.А.
961819 Кузюк СвітланаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце українська література Кузюк Т.Г.
971819 Дмитрієнко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю. Ткачов О.М.
981819 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
991819 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
1001819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачова І.Ф.
1011819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
1021819 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
1031819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Мєшков О.Ю. Ткачов О.М.
1041819 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
1051819 Верещагін ДаніїлВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О.
1061819 Алексєєв ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П. Кірієнко В.В.
1071819 Пліговка В`ячеславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
1081819 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
1091819 Моралес КрістіанВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Кірієнко В.В.
1101819 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О.
1111819 Григор`єв АрсентійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О.
1121819 Танигін АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1131819 Нестеренко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1141819 Богданов СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1151819 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1161819 Бєлоус ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1171819 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1181819 Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1191819 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Баранецька Н.П. Кірієнко В.В.
1201819 Загребенюк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М. Кірієнко В.В.
1211819 Андрійчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
1221819 Адамов ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Мартиненко Т.В.
1231819 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В. Кірієнко В.В.
1241819 Андрейко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
1251819 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1261819 Гуляєва АлісаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1271819 Литвишко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1281819 Узундай МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Зайченко Г.В.
1291819 Гришаєв СеменВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
1301819 Зіборов НікітаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О.
1311819 Сокирко СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1321819 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
1331819 Леханов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1341819 Федоров ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Яковлєва К.І.
1351819 Сагань ФедірВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1361819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1371819 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
1381819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
1391819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
1401819 Подвисоцька ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1411819 Губей МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Яковлєва К.І.
1421819 Терещук РоманВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1431819 Новіков МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1441819 Кондаков БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1451819 Єрмосін ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т. Трощієва Л.Є.
1461819 Єрмосіна ОлесяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т. Трощієва Л.Є.
1471819 Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1481819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Лях Т.М.
1491819 Андрєєв ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Карпенко Д.П.
1501819 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1511819 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Тихонова Л.І. Гордієнко О.В.
1521819 Максимова ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гудименко О.А.
1531819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
1541819 Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1551819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1561819 Савченко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1571819 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1581819 Лівандовський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1591819 Варущик Богдан-ОрестВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1601819 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1611819 Виноградов ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1621819 Дурман ЗлатаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
1631819 Морозов МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
1641819 Подвисоцька ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце біологія Харитонова І.М.
1651819 Гребенюк КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
1661819 Волошин СерафимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Кудря І.І.
1671819 Гуйван ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Гурова О.О.
1681819 Семенуха НікітаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
1691819 Підручна КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Барабаш С.О.
1701819 Івкіна ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
1711819 Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г. Луценко Т.О.
1721819 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Яндола А.А.
1731819 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Луценко Т.О.
1741819 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1751819 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1761819 Овчаренко АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Шовкун В.В.
1771819 Коваль ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1781819 Кірюхіна ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1791819 Якушев КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце економіка Дубенюк О.О.
1801819 Супрунюк ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце економіка Дубенюк О.О.
1811819 Садирова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1821819 Моралес КрістіанВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І. Бєлий В.І.
1831819 Ракома ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
1841819 Рубаненко МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1851819 Чернозуб ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
1861819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
1871819 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
1881819 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
1891819 Деріна ДаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
1901819 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1911819 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1921819 Кузюк БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1931819 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Грабчак Д.В.
1941819 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
1951819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
1961819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Ткачов О.М.
1971819 Теплицький БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1981819 Кондратова ВладиславаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
1991819 Салогуб ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
2001819 Варущик Богдан-ОрестВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2011819 Тарасенко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
2021819 Шевченко АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
2031819 Байбіков СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
2041819 Зіборов НікітаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
2051819 Мазур АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2061819 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
2071819 Винник МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
2081819 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Палій Л.І.
2091819 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
2101819 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
2111819 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
2121819 Узундай МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
2131819 Вахруков ТимурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
2141819 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
2151819 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
2161819 Андрієвський ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
2171819 Нікулін ДмитрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
2181819 Логінов ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Луценко Т.О.
2191819 Бєлоус ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
2201819 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Фальченко Н.Г. Луценко Т.О.
2211819 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
2221819 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
2231819 Біленко БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
2241819 Терещенко ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
2251819 Левченко ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
2261819 Кусік ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
2271819 Григоренко ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Шовкун В.В.