ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2019-2020 н.р.

11920 Кізян АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце економіка Дубенюк О.О.
21920 Шутова ЕлінаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник англійська мова Зайченко Г.В.
31920 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
41920 Адамов ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
51920 Синельникова Катерина мВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник англійська мова Зайченко Г.В.
61920 Дудченко ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник англійська мова Андрющенко Г.М.
71920 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
81920 Сокирко СергійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник англійська мова Ситнік Н.В.
91920 Гришаєв СеменВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Левченко Я.О.
101920 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Ситнік Н.В.
111920 Мазур Арсеній вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Левченко Я.О.
121920 Нікулін ДмитрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
131920 Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
141920 Терещук РоманВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Яндола А.А.
151920 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
161920 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце ІОТ Яндола А.А.
171920 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Яндола А.А.
181920 Логвинов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Бондаренко О.В.
191920 Підручна КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Барабаш С.О. Бондаренко О.В.
201920 Бочарова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Пашко К.В.
211920 Злидар ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Барабаш С.О.
221920 Зайцев КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник ІОТ Пашко К.В.
231920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце ІОТ Барабаш С.О.
241920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник астрономія Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
251920 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Мєшков О.Ю.
261920 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник астрономія Ткачов О.М.
271920 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник астрономія Ткачов О.М.
281920 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Ткачов О.М. Карпенко В.П.
291920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце астрономія Грабчак Д.В. Карпенко В.П.
301920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце астрономія Ткачов О.М.
311920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
321920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
331920 Приходько ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
341920 Козлова ПолінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце географія Трощієва Л.Є.
351920 Гуйван ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце всесвітня історія Таратіна О.О.
361920 Сагань ФедірВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник хімія Лісова Н.Т.
371920 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник хімія Лісова Н.Т.
381920 Гуляєва Аліса мВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник хімія Лісова Н.Т.
391920 Комаренко ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Яковлєва К.І.
401920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є. Лісова Н.Т.
411920 Гателло Анастасія вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
421920 Охріменко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
431920 Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
441920 Ходнєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
451920 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
461920 Ноздрін ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.
471920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
481920 Логвинов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Бондаренко О.В.
491920 Павленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Бондаренко О.В.
501920 Вахруков ТимурВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Бондаренко О.В.
511920 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Фальченко Н.Г. Олесов О.П.
521920 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
531920 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
541920 Можаров НазарВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Губанова О.П.
551920 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Барабаш С.О.
561920 Розміровський ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник інформатика Барабаш С.О.
571920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Барабаш С.О.
581920 Лавренчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Бондаренко О.В.
591920 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Барабаш С.О.
601920 Зайцев КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Пашко К.В.
611920 Малько ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник зарубіжна література Ладижець С.М.
621920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Тихонова Л.І.
631920 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Тихонова Л.І.
641920 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Прокопенко О.В.
651920 Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Прокопенко О.В.
661920 Кізян АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце алгебра Бункус С.В.
671920 Лівандовський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Гордієнко О.В.
681920 Кажаєв Сергій мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
691920 Савченко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
701920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Астіоненко І.О. Мальцева Т.І.
711920 Охріменко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник алгебра Мальцева Т.І.
721920 Островерх МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Астіоненко І.О.
731920 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачова І.Ф.
741920 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
751920 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Мєшков О.Ю.
761920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
771920 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
781920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
791920 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Грабчак Д.В.
801920 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
811920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М. Карпенко В.П.
821920 Зіборов Нікіта м вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Ткачов О.М.
831920 Комаренко ВікторВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Слободенюк О.В. Пашко М.І.
841920 Салогуб ІлляВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачов О.М.
851920 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
861920 Полікарпова ЯрославаВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Яблуновська Ю.А.
871920 Мазур Арсеній вВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Пашко М.І.
881920 Садуро СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Ткачов О.М.
891920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Растьогін М.Ю.
901920 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Пашко М.І.
911920 Байбіков СергійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
921920 Беклеміщев ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Далечина В.М.
931920 Мельник ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Далечина В.М.
941920 Сумарокова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
951920 Сафронов МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
961920 Приходько ОлегВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І.
971920 Франковський ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... Обласнийучасник фізика Мєшков О.Ю.
981920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика Пашко М.І. Карпенко В.П.
991920 Шевчук ЗахарВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
1001920 Білоус АльбертВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика Пашко М.І.
1011920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Пашко М.І.
1021920 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Мєшков О.Ю.
1031920 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
1041920 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М. Карпенко В.П.
1051920 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
1061920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце астрономія Грабчак Д.В. Карпенко В.П.
1071920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце астрономія Ткачов О.М.
1081920 Юрченко ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
1091920 Єфімова ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
1101920 Бондар МаринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце право Кудря І.І.
1111920 Варущик МаркоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце німецька мова Мартиненко Т.В.
1121920 Загребенюк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1131920 Бєлоус ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1141920 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1151920 Нестеренко ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1161920 Гусак ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1171920 Шутова ЕлінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1181920 Мєшкова ЮліяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1191920 Адамов ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1201920 Литвишко Олександра мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1211920 Макаревич ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1221920 Синельникова Катерина мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1231920 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
1241920 Дудченко ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Андрющенко Г.М.
1251920 Федченко ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Зайченко Г.В.
1261920 Кажаєв Сергій мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Левченко Я.О.
1271920 Зіборов Нікіта м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1281920 Шевченко АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1291920 Гришаєв СеменВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
1301920 Сокирко СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Ситнік Н.В.
1311920 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Ситнік Н.В.
1321920 Мазур Арсеній вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Левченко Я.О.
1331920 Челушкіна ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1341920 Сенчурін Микола вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1351920 Сідорчук МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1361920 Фесьо СофіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
1371920 Савченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
1381920 Сагань ФедірВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1391920 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1401920 Гуляєва Аліса мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
1411920 Левінцова МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1421920 Федоров ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1431920 Сиротенко КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Яковлєва К.І.
1441920 Комаренко ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Яковлєва К.І.
1451920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т. Трощієва Л.Є.
1461920 Островерх МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є. Лісова Н.Т.
1471920 Охріменко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
1481920 Гателло Анастасія вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
1491920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Тихонова Л.І.
1501920 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Тихонова Л.І.
1511920 Логвинов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гудименко О.А.
1521920 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1531920 Нічипорук ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
1541920 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Гудименко О.А.
1551920 Кізян АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце алгебра Бункус С.В.
1561920 Лівандовський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1571920 Кажаєв Сергій мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1581920 Савченко ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Гордієнко О.В.
1591920 Руднєв ПавлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Мальцева Т.І.
1601920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Астіоненко І.О. Мальцева Т.І.
1611920 Гателло Анастасія вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Хавруняк Л.М.
1621920 Охріменко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Мальцева Т.І.
1631920 Островерх МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Астіоненко І.О.
1641920 Дудяк ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є.
1651920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Трощієва Л.Є.
1661920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Трощієва Л.Є.
1671920 Молчанов АртурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Назаренко В.С.
1681920 Приходько ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є.
1691920 Козлова ПолінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце географія Трощієва Л.Є.
1701920 Пономаренко ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце історія України Таратіна О.О.
1711920 Гуйван ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце історія України Таратіна О.О.
1721920 Школьник МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г. Луценко Т.О.
1731920 Нікулін ДмитрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
1741920 Лебедь ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
1751920 Терещук РоманВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Яндола А.А.
1761920 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1771920 Мельник ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
1781920 Крючков ІгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Яндола А.А.
1791920 Івкіна ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Барабаш С.О. Бондаренко О.В.
1801920 Логвинов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Бондаренко О.В.
1811920 Ноздрачова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Губанова О.П.
1821920 Підручна КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Барабаш С.О. Бондаренко О.В.
1831920 Шпарій ЄлизаветаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Бондаренко О.В.
1841920 Бочарова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Пашко К.В.
1851920 Злидар ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Барабаш С.О.
1861920 Зайцев КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Пашко К.В.
1871920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Барабаш С.О.
1881920 Копцов ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачова І.Ф.
1891920 Присяжнюк ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
1901920 Суханов МиронВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
1911920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
1921920 Чурсіна ТаїсіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1931920 Кеча ДанилВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1941920 Єпіхін ДенисВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Грабчак Д.В.
1951920 Кузюк МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Ткачов О.М.
1961920 Резник ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
1971920 Зіборов Нікіта м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Ткачов О.М.
1981920 Комаренко ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Бабенко М.І. Слободенюк О.В.
1991920 Салогуб ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
2001920 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2011920 Полікарпова ЯрославаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Яблуновська Ю.А.
2021920 Мазур Арсеній вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2031920 Садуро СтаніславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
2041920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
2051920 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2061920 Байбіков СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
2071920 Беклеміщев ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Далечина В.М.
2081920 Мельник ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Далечина В.М.
2091920 Сімеоніді ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Далечина В.М.
2101920 Сумарокова КатеринаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
2111920 Сафронов МихайлоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
2121920 Приходько ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
2131920 Франковський ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
2141920 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Карпенко В.П. Пашко М.І.
2151920 Шевчук ЗахарВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
2161920 Білоус АльбертВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
2171920 Сагань ФедірВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Козлова О.Г. Адаменко О.В.
2181920 Крупнова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г. Адаменко О.В.
2191920 Кізян АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце економіка Дубенюк О.О.
2201920 Кажаєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
2211920 Скорик ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
2221920 Ноздрін ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.
2231920 Ходнєв МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
2241920 Андрієвський Іван мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
2251920 Хміль БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
2261920 Логвинов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Бондаренко О.В.
2271920 Павленко ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Бондаренко О.В.
2281920 Вахруков ТимурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Бондаренко О.В.
2291920 Кіпрік ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Фальченко Н.Г. Олесов О.П.
2301920 Узундай Михайло мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
2311920 Ільїн ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
2321920 Можаров НазарВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
2331920 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
2341920 Розміровський ЯрославВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
2351920 Федан ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
2361920 Лавренчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Бондаренко О.В.
2371920 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
2381920 Зайцев КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Пашко К.В.
2391920 Малько ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце зарубіжна література Ладижець С.М.
2401920 Кізян АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце зарубіжна література Ладижець С.М.

Вхід до вашого аккаунту