ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 2021-2022 н.р.

12122 Компанець Олександра вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце хімія Яковлєва К.І. Трощієва Л.Є.
22122 Гателло Анастасія вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
32122 Вершинін Іван вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
42122 Блувштейн Соф`яВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Яковлєва К.І.
52122 Кузьмич МаріяВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
62122 Франковський ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика Яндола А.А.
72122 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
82122 Лавренчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Бондаренко2 О.В.
92122 Малиневський АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
102122 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Барабаш С.О.
112122 Мошенець Богдан вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Яндола А.А.
122122 Грабчук БогданВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце інформатика Яндола А.А.
132122 Зіборов Нікіта м вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Левченко Я.О.
142122 Мазур Арсеній м вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Левченко Я.О.
152122 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Левченко Я.О.
162122 Козлова ПолінаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
172122 Похваленко ВелимирВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра Карпенко Д.П.
182122 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра Бункус С.В.
192122 Гардиман АріаднаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце зарубіжна література Ладижець С.М.
202122 Сумарокова Катерина мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
212122 Кирпа-Голуб АлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце французька мова Пещерова І.В.
222122 Коверзнєв ТимурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце німецька мова Мельничук Т.С.
232122 Зіборов Нікіта м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
242122 Шевченко АннаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Зайченко Г.В.
252122 Мазур Арсеній м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
262122 Бернікова ОлександраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Левченко Я.О.
272122 Сідорчук МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Кірієнко В.В.
282122 Савченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Кірієнко В.В.
292122 Козлова ПолінаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
302122 Мачнев Олексій вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
312122 Владимиров ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
322122 Малинович Богдан вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Баранецька Н.П.
332122 Бойко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце англійська мова Андрющенко Г.М.
342122 Гогін ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце англійська мова Андрющенко Г.М.
352122 Михальчук ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В.
362122 Шелдагаєва ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце англійська мова Ситнік Н.В.
372122 Андрієвський МиколайВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
382122 Охріменко АнастасіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
392122 Гателло Анастасія вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
402122 Грибовська ВалеріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
412122 Блувштейн Соф`яВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Яковлєва К.І.
422122 Вершинін Іван вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
432122 Компанець Олександра вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Яковлєва К.І.
442122 Кузьмич МаріяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
452122 Муллагалеєв ТимурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце хімія Лісова Н.Т.
462122 Яхній ЄгорВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце хімія Лісова Н.Т.
472122 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце алгебра Бункус С.В.
482122 Похваленко ВелимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Карпенко Д.П.
492122 Шевченко МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
502122 Косоговський АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Прокопенко О.В.
512122 Шелдагаєва ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце алгебра Мальцева Т.І.
522122 Тищенко ТетянаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
532122 Муллагалеєв ТимурВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце біологія Козлова О.Г.
542122 Бойко ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
552122 Полікарпова ЯрославаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
562122 Комаренко ВікторВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Слободенюк О.В.
572122 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
582122 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
592122 Байбіков СергійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
602122 Мазур Арсеній м вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
612122 Деденок АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
622122 Франковський ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
632122 Шевчук ЗахарВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
642122 Сумарокова Катерина мВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
652122 Приходько ОлегВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
662122 Білоус АльбертВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
672122 Богдан Марина вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
682122 Владимиров ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Олійник А.О.
692122 Рогозін АрсенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
702122 Компанець Олександра вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Карпенко В.П. Пашко М.І.
712122 Плєвакін МиколаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Карпенко В.П.
722122 Кулакова Дар`я вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
732122 Похваленко ВелимирВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Олійник А.О.
742122 Вершинін Іван вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Пашко М.І.
752122 Косоговський АндрійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Югай М.Е.
762122 Гончаренко ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Грабчак Д.В.
772122 Полева СофьяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Грабчак Д.В.
782122 Шелдагаєва ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце фізика Грабчак Д.В.
792122 Гусак НаталіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Югай М.Е.
802122 Гогін ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
812122 Струс МикитаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце фізика Югай М.Е.
822122 Михальчук ВікторіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце фізика Грабчак Д.В.
832122 Кучерявий АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Трощієва Л.Є.
842122 Тарасенко СофіяВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Бережна Т.В.
852122 Юхно КіраВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Бережна Т.В.
862122 Радченко КирилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце географія Бережна Т.В.
872122 Байдаров БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце всесвітня історія Науменко А.М.
882122 Васильєв МаксимВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
892122 Шелдагаєва ВеронікаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце ІОТ Бондаренко2 О.В.
902122 Зайцев КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Пашко К.В.
912122 Марчак ДанилоВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Пашко К.В.
922122 Бочарова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце ІОТ Пашко К.В.
932122 Галімський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце ІОТ Барабаш С.О.
942122 Зайцев КостянтинВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Пашко К.В.
952122 Ротань ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
962122 Мірошниченко ІлляВсеукраїнська учнівська предме... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
972122 Лівандовський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
982122 Лавренчук АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Бондаренко2 О.В.
992122 Галімський ВладиславВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
1002122 Деденок АртемВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
1012122 Купира ІванВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
1022122 Малиневський АнтонВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
1032122 Франковський ОлександрВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
1042122 Грабчук БогданВсеукраїнська учнівська предме... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
1052122 Мошенець Богдан вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
1062122 Компанець Олександра вВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
1072122 Гардиман АріаднаВсеукраїнська учнівська предме... МіськийII місце зарубіжна література Ладижець С.М.

Вхід до вашого аккаунту