ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Всеукраїнська учнівська предметна олімпіада 1999-2000 н.р.

19900
Статкевич РоманВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
29900
Янчукова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце алгебра
39900
Міхальов ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
49900
Терещук ДенисВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
59900
Барган АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка
69900
Белєля ВіталійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
79900
Гук ОлексійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце економіка
89900
Янчукова ДіанаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
99900
Алькін АнтонВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
109900
Цепух ОльгаВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийIII місце фізика
119900
Бережний МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
129900
Мошин АндрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце економіка
139900
Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
149900
Карпенко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
159900
Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце фізика
169900
Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
179900
Жмуд ДмитроВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце хімія
189900
Губарьков ВолодимирВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийII місце алгебра
199900
Бережний МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце алгебра
209900
Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце фізика
219900
Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ОбласнийI місце інформатика
229900
Бережний МаксимВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика
239900
Карпенко ЮрійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийIII місце фізика
249900
Собакарев ЄвгенійВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце інформатика
259900
Лисов ВячеславВсеукраїнська учнівська предме... ВсеукраїнськийI місце фізика
Яндекс.Метрика